آخرين مطالب

اقتصادي

بیش از 55میلیارد ریال طرح کشاورزی در مراغه در حال اجراست

پیام آذری - مراغه- مدیرجهاد کشاورزی مراغه با اشاره به اجرای طرح های ملی در بخش آب و خاک در اراضی کشاورزی این شهرستان گفت: این طرح ها با 55 میلیارد و 138 میلیون ریال در سه روستا و یک منطقه شهری در حال اجراست.

100 اصله چوب آلات قاچاق جنگلی در اردبیل کشف شد

پیام آذری - اردبیل - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از کشف 100 اصله چوب آلات قاچاق جنگلی توسط ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی این استان خبر داد.

بیش از 2 هزار طرح اشتغال روستایی اردبیل به بانک ها معرفی شد

پیام آذری - اردبیل - مدیرکل امور روستایی استانداری اردبیل گفت: در دولت تدبیر و امید 2 هزار و 88 طرح اشتغال پایدار روستایی استان برای پرداخت تسهیلات کم بهره به بانک های عامل معرفی شدند.

جشنواره سماق در بیله سوار برگزار می شود

پیام آذری - اردبیل - فرماندار بیله سوار مغان گفت: جشنواره گیاهان دارویی با محوریت سماق در این در شهرستان مرزی برگزار می شود.

کشت زعفران در خلخال رونق گرفت

پیام آذری - اردبیل- مدیر جهاد کشاورزی خلخال از توسعه کشت زعفران و افزایش سطح اراضی زیر کشت آن در این شهرستان خبرداد .

مصرف بی رویه آب نگران کننده است

پیام آذری - اردبیل - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردیبل گفت: برغم خشکسالی چند سال اخیر و کاهش منابع مصرف بی رویه آب در این استان نگران کننده است.

مطالبات پیمانکاران پروژه های اردبیل پرداخت می شود

پیام آذری - اردبیل - رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ ریزی استان اردبیل گفت: پرداخت مطالبات پیمانکاران پروژه ‌های عمرانی در اولویت دستگا‌ه ‌های اجرایی استان قرار گرفته است.

امسال کشت کلزا در بوکان پنج برابر شد

پیام آذری - مهاباد- مدیر جهاد کشاورزی بوکان گفت: امسال با کشت کلزا در یکهزار و 318 هکتار از اراضی این شهرستان میزان زمین های کشاورزی زیرکشت این محصول در مقایسه با پارسال پنج برابر شد.

80 درصد از طلب گندمکاران آذربایجان غربی پرداخت شد

پیام آذری - ارومیه- مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی با اشاره به خرید 585 هزار تن گندم مازاد بر مصرف کشاورزان استان گفت: پنج هزار و 970 میلیارد ریال از طلب کشاورزان به حساب آنان واریز شده است.

بیش از 27 هزار تُن یونجه در مهاباد برداشت شد

پیام آذری - مهاباد- رییس اداره تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی مهاباد گفت: 27 هزار و 825 تُن علوفه یونجه در سال زراعی گذشته از مزارع این شهرستان برداشت شد.

زمینه اشتغال برای 2 هزار سلماسی فراهم شد

پیام آذری - ارومیه- رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سلماس گفت: 247 طرح اشتغال فراگیر و پایدار در کمیته فنی این شهرستان تصویب شد که با اجرای آنها برای 2 هزار نفر زمینه اشتغال ایجاد می شود.

معاون استاندار آذربایجان شرقی خواستار آبگیری سد آرباطان هریس شد

پیام آذری - تبریز - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به سهم 25 میلیون متر مکعبی سد آرباطان هریس در تامین حق آبه اراضی پایین دست، خواستار آبگیری این سازه شد.

کنترل ورود و خروج کالای قاچاق از گمرک بیله سوار تشدید می شود

پیام آذری - اردبیل - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: با راه اندازی سامانه `ایکس ری` در گمرک بیله سوار مغان از ورود و خروج هر گونه کالای قاچاق از این گمرک جلوگیری می شود.

طرح تلقیح دام های سنگین در اردبیل اجرا شد

پیام آذری - اردبیل - معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل از اجرای طرح تلقیح دام های سنگین در این استان خبر داد.

کشت بادام زمینی در پارس آباد افزایش یافت

پیام آذری - اربدیل - مدیر جهاد کشاورزی پارس آباد مغان از افزایش 40 درصدی میزان کشت بادام زمینی در این شهرستان نسبت به سال گذشته خبر داد.

بارندگی در خلخال کاهش یافت

پیام آذری - اردبیل - رییس اداره هواشناسی خلخال از کاهش 31 درصدی میزان بارندگی های مهرماه امسال در این منطقه نسبت به اولین ماه از پاییز سال گذشته خبرداد .

بیش از سه هزار زائر قفقازی از مرز بیله سوار عازم کربلا شدند

پیام آذری - اردبیل - مسئول کمیته حمل و نقل ستاد اربعین حسینی استان اردبیل گفت: تاکنون سه هزار و 300 زائر از کشورهای آذربایجان ، گرجستان و روسیه توسط 66دستگاه ناوگان از طریق پایانه مرزی بیله سوار عازم کربلای معلی شدند.

چینی ها در احداث خط آهن جلفا- چشمه ثریا مشارکت می کنند

پیام آذری - تبریز- یکی از شرکت های هلدینگ «سی.آر.ای.سی» چین که جزو 500 شرکت معتبر دنیا در اجرای طرح های بزرگ عمرانی و زیربنایی است، برای انعقاد تفاهم نامه همکاری برای مطالعه و اجرای طرح خط آهن جلفا- پلدشت - چشمه ثریا اعلام آمادگی کرد.

زخم «کرم خراط» بر تن باغات گردو

پیام آذری - تبریز- باغداری ایران به ویژه در بخش درختان گردو در سال های اخیر با آفت مخربی به نام «کرم خراط» دست به گریبان بوده که تاکنون راهکار موثری برای مبارزه با آن ارایه نشده است.

کاهش 15 درصدی قیمت گوشی تلفن‌همراه

پیام آذری - نوسانات اخیر نرخ ارز طی دو هفته گذشته، بازار تلفن‌همراه را با سیر نزولی قیمت‌ها مواجه کرد

تازه‌ترین قیمت خودرو‌های داخلی و خارجی

پیام آذری - دنیای اقتصاد جدول زیر را منتشر کرده است. مقایسه این جدول با ایام گذشته نشان می دهد در قیمت خودروهای خارجی تفاوت محسوسی به وجود نیامده اما در برخی تولیدات داخلی شاهد کاهش قیمت هستیم

شریعتمداری: صدای رسای فقرا خواهم بود

پیام آذری - محمد شریعتمداری کاندیدای وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه دوره سیاستگذاری آمرانه به پایان رسیده است گفت: صدای رسای فقرا و گروه‌های خاموش در دولت و نظام خواهم بود

حقوق 37 میلیونی معاون وزیر نفت تائید شد

پیام آذری - شرکت ملی نفت با تایید فیش حقوقی 37 میلیون تومانی علی کاردر، معاون وزیر نفت، اعلام کرد که سقف حقوق درباره وی رعایت شده و اضافه دریافتی او مربوط به معوقات بوده است

رشد 74 درصدی قیمت‌ها در بازار مسکن

پیام آذری - بازار مسکن در آستانه‌ی تغییر وزیر این حوزه، تحت تاثیر نوسانات ارزی و اثرات اقتصاد کلان 74 درصد رشد قیمت یافته است

گنجی مغفول در دل آذربایجان

پیام آذری - آذربایجان شرقی جزو استان‌های برتر کشور در زمینه ذخایر معدنی سنگ‌های نما محسوب می شود؛ این در حالی است که این گنجینه‌ها که می تواند بیکاری را ...

743طرح قابل واگذاری به بخش خصوصی درآذربایجان شرقی شناسایی شد

پیام آذری - تبریز- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی با بیان اینکه 300 هزار میلیارد ریال برای اتمام طرح های نیمه تمام در این استان لازم است، گفت: امسال 743 طرح قابل واگذاری به بخش خصوصی در استان شناسایی شده است.

پروژه‌هایی به ارزش 30 هزار میلیارد تومان در استان نیمه تمام است/ قرار نبود «تبریز 2018» معجزه کند

پیام آذری - رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه اتمام پروژه‌های نیمه تمام در اولویت دولت قرار دارد، گفت: پروژه‌هایی به ...

وام مسکن 300 میلیون تومان می‌شود؟

پیام آذری - رئیس کمیسیون عمران مجلس با تأکید بر این‌که تسهیلات مسکن برای یک زوج حداقل باید 300میلیون تومان باشد، گفت: وام‌های ارائه‌شده متناسب با وضعیت قیمت‌ها در بازار مسکن نیست و این سیاست با توجه به بالا بودن قیمت مسکن، منجر به تولید مسکن نمی‌شود

باغات در اراضی شیب دار اردبیل توسعه یافت

پیام آذری - اردبیل - مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: امسال بیش از 43 هکتاز از اراضی شیب دار این استان برای احداث باغات اختصاص و اقدامات اولیه در این زمینه انجام شد.

استانداردهای درمانی شوط در دولت تدبیر و امید ارتقا یافت

پیام آذری - ارومیه- فرماندار شوط با اشاره به اینکه قبل از دولت تدبیر و امید یک بیمارستان و 2 درمانگاه در این شهرستان فعال بود، گفت: راه اندازی مراکز جامع خدمات سلامت در «مخور»، «مرگنلر» و «شوط» و همچنین درمانگاه تخصصی شهری و یک پایگاه سلامت دیگر، استانداردهای درمانی را در شوط افزایش داده است.

1300 نفر در طرح کارورزی مراغه نام نویسی کردند

پیام آذری - مراغه - رئیس اداره اشتغال و هدایت نیروی کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از نام نویسی یک هزار و 300 نفر در طرح کارورزی مراغه خبر داد و گفت: این در حالیست که سهمیه شهرستان در طرح کارورزی 263 نفر است.

قیمت سکه امروز 29 مهرماه

پیام آذری - هر گرم طلای 18 عیار 396 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1227 دلار معامله می‌شود

نامه مرغداران به روحانی: مرغ‌ها گرسنه‌اند!

پیام آذری - جمعی از تشکل‌های بخش طیور کشور با ارسال نامه‌ای سرگشاده به رئیس جمهور کشورمان با اشاره به مشکلات تامین خوراک دام درباره قطع شدن احتمالی تولید مرغ و تخم مرغ در آینده نزدیک هشدار دادند

التهاب بازار روغن خوراکی در آذربایجان شرقی فروکش کرد

پیام آذری - تبریز- رئیس سازمان صنعت معدن تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: عرضه و تقاضای انواع روغن خوراکی به تعادل رسیده و با توزیع مستمر، منظم و متناسب این محصول در بین واحدهای صنفی خرده و عمده فروشی مشکلی از بابت تامین این کالا در استان وجود ندارد.

1400 میلیارد تومان برای بازآفرینی تبریز نیاز است

پیام آذری - تبریز- استاندار آذربایجان شرقی اعلام کرد: در محدوده بازآفرینی شهر تبریز حدود 700 هزار خانوار زندگی می کنند و برای اجرای این طرح یک هزار و 400 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

راه اصلی خلخال به اسالم افتتاح می شود

پیام آذری - اردبیل - معاون مهندسی و برنامه ریزی اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل از تکمیل راه اصلی خلخال به اسالم و بهره برداری از این پروژه خبر داد.

عمران روستایی در شهرستان کوثر شتاب گرفت

پیام آذری - اردبیل - رییس بنیاد مسکن کوثر تسریع در اجرای پروژه های عمران روستایی و طرح های هادی در روستاهای این شهرستان در نیمه اول امسال در مقایسه با زمان مشابه سال قبل خبر داد.

4 میلیون و 750 هزار متر مکعب فاضلاب در خوی تصفیه شد

پیام آذری - ارومیه- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری خوی گفت: جمع آوری و تصفیه 4 میلیون و 750 هزار متر مکعب فاضلاب خام در تصفیه خانه فاضلاب این شهر در 6 ماهه نخست امسال انجام شد.

برداشت 10 هزار تن کدو در خوی پیش بینی می شود

پیام آذری - ارومیه- مدیر جهاد کشاورزی خوی با اشاره به اینکه سطح زیر کشت کدوی آجیلی درسال زراعی 1396 در این شهرستان بیش از 11 هزار هکتار بود، گفت: پیش بینی می‌شود 10 هزار تن محصول از اراضی این شهرستان برداشت شود.

697 فرآورده تولیدی در استان اردبیل زیرپوشش استاندارد است

پیام آذری - اردبیل - تعداد 312 واحد تولیدی با 697 فرآورده تولیدی در زمینه مصالح ساختمانی، صنایع غذایی و کشاورزی، صنایع شیمیایی، مکانیک فلزشناسی، بسته بندی و سلولزی، انگ فلزات گرانبها ، برق، نساجی و مهندسی پزشکی در این استان زیرپوشش استاندارد هستند.

مشکلات نانوایی های سنتی و اقدام های بر زمین مانده!

پیام آذری - تبریز - روزنامه صائب تبریز در شماره اخیر خود طی مقاله ای با عنوان « مشکلات نانوایی های سنتی و اقدام های بر زمین مانده! » به وضعیت نانوایی های سنتی و تغییر نیافتن کیفیت نان های عرضه شده در آن ها با وجود افزایش قیمت نان پرداخته است.

شروع طرح پیش فروش جدید محصولات ایران خودرو

پیام آذری - معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش شرکت ایران خودرو از اجرای طرح پیش فروش جدید محصولات گروه صنعتی ایران خودرو در روز یکشنبه 29 مهرماه خبر داد

419 طرح تولیدی در اردبیل تسهیلات گرفتند

پیام آذری - اردبیل - معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان اردبیل از پرداخت تسهیلات سرمایه ای و سرمایه در گردش به بیش از 400 طرح در این استان خبر داد.

کشت کلزا در اردبیل به 300 هکتار رسید

پیام آذری - اردبیل - مدیر جهاد کشاورزی اردبیل گفت: امسال بیش از 300 هکتار از اراضی این شهرستان به کشت کلزا اختصاص یافت.

رضا رحمانی سرپرست وزارت صنعت معدن و تجارت شد

پیام آذری - رئیس‌جمهوری در حکمی رضا رحمانی را به عنوان سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب کرد. به گزارش ایسنا، طبق اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی دولت حسن ...

خرید و فروش اجزای حرام دام ها غیرقانونی است

پیام آذری - ارومیه- مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل دامپزشکی آذربایجان غربی با تاکید بر نظارت دقیق ناظران شرعی بر امحای اجزای حرام در کشتارگاه های استان، گفت: خرید و فروش اجزای حرام دام های کشتار شده در بازار غیر قانونی است.

31 کیلومتر از بزرگراه تبریز- اهر بهره برداری می شود

پیام آذری - تبریز - استاندار آذربایجان شرقی گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده 31 کیلومتر از بزرگراه تبریز- اهر باید امسال به اتمام برسد که خوشبختانه این مسیر تا ادر ماه سال جاری زیر بار ترافیک می رود.

اعمال فشار به واحدهای تولیدی اشتغال را با تهدید مواجه می کند

پیام آذری - تبریز- استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر لزوم حمایت از واحدهای تولیدی گفت: اعمال فشار مضاعف بر واحدهای تولیدی به منظور وصول مطالبات قانونی دستگاه‌ها و بانک‌ها، اشتغال را با تهدید جدی مواجه می‌کند.

استعفا چرا؟ این وزیر باید محاکمه شود!

پیام آذری - وزیر راه و شهرسازی باید برکنار می شد اما آقای روحانی آن قدر با او مداهنه و مماشات نمود تا او خود استعفا کرد. حقیقت این است که چنین مدیری فراتر از برکناری، باید محاکمه شود

قیمت سکه امروز 28 مهرماه

پیام آذری - در جریان معاملات بازار آزاد تهران، امروز 28مهرماه قیمت هر قطعه سکه طرح جدید به 4 میلیون و 250 هزارتومان رسید و سکه طرح قدیم 4 میلیون و 150 هزارتومان معامله شد

قیمت خودرو امروز 1397/07/28

پیام آذری - گزارش امروز شنبه 97/ بازار خودرو حکایت از افزایش 2 میلیون تومانی قیمت پژو207 اتوماتیک در بازار را دارد

راهداری اردبیل برای اجرای طرح زمستانی آماده است

پیام آذری - اردبیل - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: راهداری این استان برای اجرای طرح زمستانی و ارائه خدمت به مردم بویژه مسافران آماده است.

منطقه آزاد ماکو به مرکز لجستیک شمال غرب کشور تبدیل می شود

پیام آذری - ارومیه- مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اعلام اینکه طی ماه گذشته مجوز مرز هوایی برای فرودگاه این منطقه صادر شد، گفت: منطقه آزاد ماکو با احداث شهر فرودگاهی به مرکز لجستیک شمال غرب کشور تبدیل می شود.

آمارگیری مساکن روستایی در مهاباد آغاز شد

پیام آذری - مهاباد- رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مهاباد گفت: چهارمین مرحله طرح آمارگیری از مشخصات مساکن روستایی همزمان با سراسر کشور به مدت یک ماه در این شهرستان آغاز شد.

بنزین کی دونرخی می شود؟ +قیمت احتمالی

پیام آذری - هدایت‌الله خادمی، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اخبار منتشر شده مبنی بر احیای کارت سوخت اظهار داشت: احتمالاً سامانه هوشمند کارت سوخت ظرف چند ماه آینده فعال می‌شود

153 نفر در شهرستان نیر شاغل شدند

پیام آذری - اردبیل - فرماندار نیر گفت: امسال تعهد اشتغال این شهرستان 493 نفر می باشد و از ابتدای سال تاکنون 153 نفر شاغل شده اند.

جریمه ادارات پرمصرف آب در اردبیل 2 برابر شد

پیام آذری - اردبیل - سرپرست شرکت آب و فاضلاب شهری استان اردبیل گفت: جرایم مربوط به عدم رعایت الگوی مصرف آب شرب و مصرف مازاد بر شاخص تعیین شده در بخش اداری این استان از سال آینده 2 برابر می شود.

43 کیلومتر راه روستایی در خلخال آسفالت شد

پیام آذری - اردبیل - فرماندار خلخال گفت: امسال 43 کیلومتر از راه های ارتباطی روستایی این شهرستان با صرف 110 میلیارد ریال آسفالت و بهسازی شد.

بیش از 91 میلیون سهم در بورس آذربایجان غربی معامله شد

پیام آذری - ارومیه- مدیر بورس منطقه‌ای آذربایجان‌غربی با بیان اینکه در هفته منتهی به 25 مهرماه بیش از 91 میلیون و 922 سهم و حق تقدم سهام شرکت های بورسی و فرا بورسی معامله شد، گفت: ارزش معاملات بورسی در هفته گذشته به بیش از 272 میلیارد ریال رسید.

توزیع 700 کیلوگرم گوشت گرم در مهاباد آغاز شد

پیام آذری - مهاباد- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت گفت: توزیع 700 کیلوگرم گوشت قرمز در قالب برنامه های تنظیم بازار و جلوگیری از بالا رفتن قیمت گوشت گرم در این شهرستان آغاز شد.

ساير مطالب

68 درصد مساکن روستایی آذربایجان غربی تحت پوشش بیمه حوادث است

120 تن سیب زمینی از مزارع مهاباد برداشت شد

تولید سیب در مهاباد به دلیل سرما 80 هزار تُن کاهش یافت

پیش بینی برداشت بیش از 15000 تن سیب زمینی در چالدران

معیشت 60 هزار خانوار آذربایجان غربی به سیب درختی تولیدی استان وابسته است

2 هزار میلیارد ریال کشمش از ملکان صادر شد

رای مثبت FATF برای ایران

پیش‌فروش 6 محصول سایپا از 28مهر

تغییر مسیر سکه و دلار

طرح بخشودگی جرایم بدهی واحدهای صنعتی اردبیل تمدید شد

15 هزار کیلوگرم بذر کلزا در پارس آباد توزیع شد

6 هزار واحد مسکونی در مشگین شهر مقاوم سازی شد

309 میلیارد ریال در بورس اردبیل معامله شد

تصویب ٢٤٧ طرح اشتغال فراگیر و پایدار در سلماس

پروتکل همکاری های خوی و وان ترکیه به امضا رسید

جهانگیری: همه فکر می‌کردند قرار است اتفاق تلخی بیافتد منبع

برگ سبز خودرو ببرید، لاستیک بگیرید

حساب یارانه‌بگیران ساعت 24 امشب شارژ می‌شود

تحقق اقتصاد مقاومتی بدون اقتصاد دانش بنیان ممکن نیست

سازمان استاندارد درصدد نقش آفرینی در انقلاب چهارم صنعتی است

واگذاری کشت و صنعت مغان تعلیق شد

آسفالت ریزی جاده های تکاب 6 هزار تن قیر نیاز دارد

87 میلیارد ریال برای اشتغالزایی در پیرانشهر اختصاص داده شد

جشنواره سیب و خشکبار کشاورزی مراغه را توسعه می دهد

60 هزار تن گوجه فرنگی در ملکان برداشت شد

90 درصد مزارع گوجه فرنگی ملکان به سامانه نوین آبیاری مجهز شد

زنجیره صنایع دامی نیاز اساسی اقتصاد آذربایجان غربی است

181 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در میاندوآب پرداخت شد

توزیع کالاهای احتکاری در آذربایجان شرقی ادامه دارد

فصل جدید روابط اقتصادی خوی و وان ترکیه

460میلیارد ریال برای کنترل ریزگرد دریاچه ارومیه هزینه می شود

نامه نگاری یواشکی بانک مرکزی با برخی بانکها

عملیات اجرایی نیروگاه هریس در وضعیت خوبی است

50 درصد درآمدهای جاری کشور از مالیات تامین می شود

قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 25 مهر ماه+جدول کامل

پیش بینی کاهش قیمت مسکن از 13 آبان

طرح تلقیح مصنوعی در گله بزهای بومی شیری اردبیل آغاز شد

زمینه اشتغال 105 نفر در پارس آباد فراهم شد

11 هزار تن بذر گندم و جو در بیله سوار توزیع شد

کشت کلزا در میاندوآب 30 درصد افزایش یافت

895 هزار تن کالا توسط ناوگان باری خوی جابجا شد

نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی در ارومیه گشایش یافت

2 طرح محرومیت زدایی سپاه در تکاب به بهره برداری رسید

مجلس پیگیر اختصاص ردیف اعتبار متروی تبریز در بودجه آینده است

35 کیلومتر از جاده مراغه – هشترود روکش آسفالت می شود

موافقت رئیس جمهور با پیشنهاد افزایش حقوق کارمندان

عامل اصلی حوادث جاده ای در بوکان مشکلات زیرساختی است

جیره بندی آب در روستاهای مهاباد پایان یافت

25 نیروگاه برق وارد مدار می شود

پیش فروش جدید محصولات ایران خودرو+زمان و شرایط ثبت نام

شرکت گاز خلخال به وظایف ذاتی خود عمل نمی کند

انبار احتکار برنج هندی و روغن نباتی در پیرانشهر کشف شد

پیگیر ایجاد ردیف‌های اعتباری در بودجه 98 ویژه مترو تبریز هستیم

سرعت پیشرفت در منطقه آزاد ارس بالاست

آغاز برداشت کشت دوم کنجد در خداآفرین

افزایش توان تولید نیروگاه‌های حرارتی آذربایجان شرقی

بوکان رتبه دوم پرداخت تسهیلات اشتغال درآذربایجان غربی را دارد

2800 تن نخود در مهاباد برداشت شد

انبار احتکار کالا در پیرانشهر کشف شد

راه پنج روستای اشنویه آسفالت می شود

515 هزار تن چغندرقند از کشاورزان آذربایجان غربی خریداری شد

آبرسانی به مسکن مهر تکاب نیازمند 25 میلیارد ریال اعتبار است

171میلیارد ریال برای طرح های روستایی آذربایجان شرقی هزینه شد

81 طرح تولیدی و اقتصادی روستایی در خلخال اجرا شد

اردبیلی ها 50 گزارش احتکار کالا دادند

پنج شهرک و ناحیه صنعتی در اردبیل به بخش خصوصی واگذار شد

اختصاص 9 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه زیر ساخت های علمی و فناوری آذربایجان غربی

اجرای طرح تله کابین ارومیه از سر گرفته می شود

580 میلیون ریال وام به فعالان صنایع دستی در خوی پرداخت شد

سه میلیون مسافر در آذربایجان غربی جابجا شد

صید ماهی در دریاچه پشت سد مهاباد متوقف شود

2 هزار هکتار زمین کشاورزی در ماکو به آبیاری نوین مجهز شد

مبادلات تجاری ایران و اندونزی 2.5 برابر شد

خیز طلا برای رکوردزنی جدید

90 میلیارد ریال به پارک فناوری آذربایجان غربی اختصاص می یابد

کشت کلزا در مرند دو برابر شد

مرکز توزیع عادلانه بار در شهرستان بناب افتتاح شد

3 اختراع در ارومیه به تولید انبوه رسید

28 ناظر ذبح شرعی در کشتارگاه های آذربایجان غربی مستقر هستند

یک میلیون نهاده عاری از ویروس در ارومیه تولید می شود

5300 حلقه لاستیک بین کامیونداران و مسافربران خویی توزیع شد

فرار مدیر 2 شرکت لیزینگی کلاهبردار از کشور

آیا دلار باز هم ارزان می‌شود؟

الحمدلله قاچاق سوخت از همه مرزها با موفقیت در جریان است!

شرط بهره‌مندی از بسته حمایتی دولت

بیش از 56 میلیون تردد درجاده های استان اردبیل ثبت شد

اردبیل بیشترین صادرات سیب زمینی کشور را دارد

سرمایه گذاری بخش خصوصی در گردشگری اردبیل شتاب گرفت

احداث مجتمع گردشگری در اراضی ملی غیرقانونی است

زنبورزداران از انتقال کندوها خودداری کنند

آغاز برداشت ذرت علوفه‌ای در خداآفرین

سرانه مصرف آبزیان در آذربایجان شرقی به بیش از 6.6 کیلوگرم رسیده است

ماشین سازی بلاتکلیف مانده است

سیب موجب اشتغال60 هزار خانوار در آذربایجان غربی شده است

چرا مسئولان در برابر آب دزدی اسرائیل و ترکیه از ایران ساکت اند؟

آمارگیری مسکن روستایی در مشگین شهر آغاز شد

44 تن گوشت قرمز و سفید در بازار نقده توزیع شد

پیش بینی برداشت بیش از 72 هزار تن سیب از باغات میاندوآب

سکه ارزانتر شد

قیمت دلار در بازار امروز 23 مهرماه

4100میلیارد ریال برای توسعه روستاهای آذربایجان غربی هزینه شد

روش جدید مردم برای تأمین کالا‌های ضروری

قیمت ارز مسافرتی امروز 97/07/23

اختیارات لازم، در شرایط جنگ اقتصادی به مدیران استانی تفویض شود

مجتمع اشتغال هنرمندان صنایع دستی در ورودی تبریز ایجاد می شود

بانک سپه به تعهدات خود در آزادراه هشترود - مراغه عمل نمی کند

50 درصد سیب آذربایجان شرقی در مراغه تولید می شود

کیفیت ساخت و سازها در طرح ها باید رعایت شود

بلاتکلیفی مشتریان 1 شرکت به دلیل عدم تحویل خودروهای پیش فروش

افشاگری یک نماینده از فساد و تخلف در آلومینیوم المهدی

اسرائیل: ایران و روسیه راه جدیدی برای دور زدن تحریم ها یافته اند

50 میلیارد ریال به آبرسانی خروسلو بیله سوار اختصاص یافت

سیب توسرخ، شگفتی طبیعت نمین

فعالیت های امور دام اردبیل رونق گرفت

سد عنبران نمین ئیازمند 300 میلیارد ریال اعتبار است

آفت پروانه دم قهوه ای جنگل های خلخال مهار شد

20 طرح آبخیزداری در آذربایجان غربی به بهره برداری می رسد

120 هزار دست پوشاک دانش آموزی در آذربایجان غربی توزیع شد

14 هزار تُن چغندرقند در مهاباد برداشت شد

نظام مهندسی معدن آذربایجان غربی بیش از 2 هزار عضو دارد

24 میلیارد ریال تسهیلات آبیاری مکانیزه در میاندوآب پرداخت شد

صادرات 6.5 میلیارد دلاری آذربایجان غربی به عراق

آتش سوزی در مراتع خلخال کاهش یافت

2 هزار و500 شغل در روستاهای استان اردبیل ایجاد می شود

ثبت 1430 زنبوردار در سال 96 با تولید 374 هزار و 614 کیلوگرم عسل

سکه باز هم ریخت/دلار کمی ارزان شد

فعالیت 24 ساعته گمرک تمرچین در اولویت برنامه ریزی ها باشد

محور میاندوآب - سرچم سال آینده به بهره برداری می رسد

تشکیل 99 پرونده احتکار در تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی

11هزار تن چغندر قند از اراضی شوط برداشت می شود

امسال 8 واحد تولیدی در چالدران راه اندازی شد

بانک رسالت ساماندهی موسسه «سپهر ایرانیان» را بر عهده گرفت

5/5 هزار تُن خوراک دام و طیور تولید مهاباد صادر شد

90 میلیارد ریال تسهیلات روستایی در سردشت پرداخت شد

3 انبار احتکار کالا در بوکان کشف شد

ضریب مکانیزاسیون کشاورزی در مهاباد 2 برابر شد

60 درصد محصولات کشاورزی آذربایجان غربی حاصل کشت پاییزه است

زیرساخت ورود سرمایه گذاران به منطقه آزاد ماکو تسریع شود

صادرات کالاهای کشاورزی از آذربایجان شرقی 11 درصد افزایش یافت

فرماندار میانه: اشتغال جوانان دغدغه دولت است

دستگیری متهم اصلی پرونده اختلاس شرکت پخش فرآورده‌های نفتی

راه آهن اردبیل در ایستگاه امید

کشاورزان مراقب آفت بید سیب زمینی باشند

ظرفیت تولید گوشت قرمز اردبیل افزایش یافت

قیمت نان 10 درصد افزایش یافت

صادرات 128 میلیون دلاری کالاهای کشاورزی از گمرکات آذربایجان شرقی

300 میلیارد ریال برای محور میاندوآب - تکاب تخصیص می یابد

550 میلیارد ریال به گندمکاران میاندوآب پرداخت شد

مجوز صید ماهی در سد شهید کاظمی بوکان صادر شد

3500 متر تور صیادی غیرقانونی از تالاب های نقده جمع آوری شد