آخرين مطالب

سياسي

وظیفه روابط عمومی ها بیان هنرمندانه خدمات دولت است

آذری آنلاین - تبریز-مجید خدابخش گفت:در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران باید کارآمدی و عملکرد نظام جمهوری اسلامی توسط روابط عمومی ها،با بیان هنرمندانه به مردم بیان شود.

طرح «افزایش» نماینده حوزه اهر وهریس به صحن علنی می رود

آذری آنلاین - تبریز - عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: طرح «افزایش» نماینده حوزه انتخابیه اهر و هریس به 2 نفر با امضای چند نفر از نمایندگان اعضای کمیسیون شوراها در صحن علنی مطرح می شود.

آذربایجان غربی 697 مدرسه خشتی و کانکسی دارد

آذری آنلاین - ارومیه – مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر 697 مدرسه خشت گلی و نیز کانکسی در استان وجود دارد که دانش آموزان در آنها مشغول تحصیل هستند.

حوزه انتخابیه تبریز و هریس تشکیل می شود/افزایش 2 نماینده در استان

آذری آنلاین - تبریز - دبیر کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس بابیان اینکه دو نفر به نمایندگان آذربایجان شرقی اضافه می شود گفت: هریس از حوزه اهر تفکیک و حوزه انتخابیه تبریز و هریس تشکیل می شود.

افزایش نماینده حوزه اهر وهریس به صحن علنی می رود/استقلال کرسی اهر

آذری آنلاین - تبریز - عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: طرح افزایش نماینده حوزه انتخابیه اهر و هریس به 2 نفر با امضای چند نفر از نمایندگان اعضای کمیسیون شوراها در صحن علنی مطرح می شود.

حاجیلار چایپاره شهر شد

آذری آنلاین - ارومیه - با برگزاری آیینی روستای حاجیلار مرکز بخش حاجیلار در شهرستان چایپاره رسما حاجیلار چاریپاره شهر شد به شهر تبدیل و اولین شهردار آن نیز معرفی شد.

احتمال ناقص ماندن خط یک متروی تبریز وجود دارد

آذری آنلاین - تبریز- رئیس کمسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تبریز گفت: اگر وضعیت قطار شهری بر همین منوال پیش رود، متأسفانه احتمال ناقص ماندن خط یک وجود دارد.

فخیم: فوتسال اندونزی هم از ایران جلو زده است ولی ما هنوز خوابیم

آذری آنلاین - بازیکن تیم فوتسال مس سونگون که سابقه بازی در تیمی از اندونزی را دارد گفت: فوتسال اندونزی در مباحث مالی، حق پخش و اسپانسر هم از ایران جلو زده است و ما هنوز خوابیم.

احتمال بایگانی لایحه اصلاح ساختار دولت

آذری آنلاین - تبریز- عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه اصلاح ساختار دولت در کمیسیون مشترک مجلس، رأی نیاورد و به صحن آمدن این لایحه منوط به درخواست دولت است.

دانشگاهیان برای تحکیم وحدت تلاش کنند

آذری آنلاین - ارومیه- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مهاباد دانشجویان و اساتید را از اقشار تاثیرگذار جامعه عنوان کرد و گفت: دانشگاهیان باید برای تحکیم وحدت و افزایش همدلی بین مردم تلاش کنند.

رسانه ملی حافظ ارزشهای انقلاب است

آذری آنلاین - ارومیه- مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی رسانه ملی را حافظ ارزشها و خنثی کننده هجمه های دشمنان دانست.

دانشگاه تبریز در رتبه‌بندی لایدن در جمع برترین‌های جهان قرار گرفت

آذری آنلاین - تبریز- رئیس دانشگاه تبریز گفت: در آخرین رتبه‌بندی لایدن؛ دانشگاه تبریز با 35 رتبه رشد نسبت به سال گذشته جایگاه572 جهان و پنجم دانشگاه‌های جامع ایران را در سال 2018 به‌دست آورد.

38 عدد سکه عتیقه در بناب کشف شد

آذری آنلاین - بناب- فرمانده انتظامی بناب گفت: 38 عدد سکه عتیقه دوره هزاره اول قبل از میلاد در بناب کشف شد.

استاندار : با وجود فقر اماکن فرهنگی ، آذربایجان غربی از نظر وجود شخصیت های برجسته فرهنگی و هنری بسیار غنی است

آذری آنلاین - استاندار آذربایجان غربی گفت: با وجود فقر اماکن فرهنگی در استان ، آذربایجان غربی از نظر وجود شخصیت های برجسته فرهنگی ...

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و استاندار آذربایجان غربی از روند احداث تالار مرکزی ارومیه بازدید کردند

آذری آنلاین - معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه بازدید از تالار مرکزی ارومیه با اشاره به اینکه تالار ...

24 جشن گلریزان در آذربایجان غربی برگزار می شود

آذری آنلاین - ارومیه – مدیرکل زندانها و اقدامات تامینی آذربایجان غربی از برگزاری 24 جشن گلریزان برای آزادسازی زندانیان مشمول دیه همزمان با ماه مبارک رمضان خبر داد.

قارچ سمی 73 نفر را مسموم کرد/ یک نفر فوت کرد

آذری آنلاین - ارومیه – رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان غربی از مسمومیت 73 نفر به دلیل از استفاده از قارچ های سمی خبر داد.

تنها راه نجات مظلومان تفکر انقلابی و بسیجی است

آذری آنلاین - تبریز- معاون هماهنگ کننده فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تنها راه نجات مظلومان جهان تمسک به تفکر انقلابی و بسیجی است.

طرح هادی در 573 روستای آذربایجان غربی اجرایی شد

آذری آنلاین - ارومیه - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی گفت: برای اجرای طرح های هادی روستاهای آذربایجان غربی یک هزار و 720 میلیارد ریال هزینه شده است.

مدیریت باشگاه تراکتورسازی باید به کارخانه محول شود

آذری آنلاین - تبریز- رییس هیات فوتبال آذربایجان شرقی با انتقاد از نحوه واگذاری باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد: بهترین راهکار برای حل مشکلات تراکتور، واگذاری مدیریت آن به کارخانه تراکتورسازی است.

ادغام سازمان‌های حمایتی قابل اجرا نیست

آذری آنلاین - تبریز- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه ادغام سازمان‌های حمایتی قابل اجرا نیست، گفت: با نیمی از پرسنل کمیته امداد و بهزیستی می‌توان به تمام امور آنها رسیدگی کرد.

حمایت از تولید صنایع دستی در کشور ضروری است

آذری آنلاین - بناب- رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان شرقی گفت: حمایت از تولید صنایع دستی در کشور ضروری است چرا که امسال به نام سال حمایت از تولید ملی نامگذاری شده است.

فاجعه فلسطین بخاطر حکام مسلمان است

آذری آنلاین - اردبیل - نماینده ولی فقیه رد استان و امام جمعه اردبیل گفت: فاجعه امروز فلسطین ناشی از حاکمیت حکام ناصالح در بسیاری از کشورهای مسلمان است.

هدف ترامپ فاصله انداختن بین مردم و نظام جمهوری اسلامی است

آذری آنلاین - مهاباد- امام جمعه مهاباد با اشاره به خارج شدن ترامپ از تعهدات برجام گفت: هدف رئیس جمهوری آمریکا، فاصله انداختن بین مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران است که باید با تلاش همگانی، این توطئه را نیز نقش برآب کنیم.

کشورهای اسلامی با اقدامات اسلام ستیزانه اسرائیل مقابله کنند

آذری آنلاین - ارومیه - نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت:وظیفه مسلمانان و کشورهای اسلامی این است که در مقابل اسرائیل و اقدامات اسلام ستیزانه آن بایستند.

امام جمعه خلخال: دولت با پدیده گرانی برخورد کند

آذری آنلاین - اردبیل - امام جمعه خلخال گفت: خروج آمریکا از برجام نمی تواند بهانه ای برای افزایش قیمت کالاها در بازار و گرانی اخیر باشد و لازم است که دستگاه های نظارتی دولتی با پدیده گرانی برخورد کنند.

سکوت جامعه اسلامی درباره کشتار اخیر فلسطینیان قابل قبول نیست

آذری آنلاین - ارومیه- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه موضوع فلسطین همچنان محوری ترین مساله جهان اسلام است، گفت: سکوت جامعه اسلامی در خصوص جنایات اخیر رژیم صهیونیستی قابل قبول نیست و باید سران کشورهای اسلامی در این باره واکنش نشان دهند.

استادار آذربایجان غربی : در دولت تدبیر و امید تاکنون در کشور یک میلیون واحد مسکن مهر تحویل مردم شده است/ امیدوارم با مشارکت مردم و سیاست گذاری های خوب دولت بسیاری از مشکلات حل شود

آذری آنلاین - استاندار آذربایجان غربی در مراسم افتتاح همزمان 838 واحد مسکن مهر شهرستان مهاباد با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ...

تمرکززدایی در حوزه های فرهنگی و هنری از رویکردهای وزارت ارشاد است

آذری آنلاین - اهر- معاون هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: یکی از برنامه های محوری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بحث تمرکز زدایی در حوزه های مختلف فرهنگی و هنری است.

بودجه عمرانی امسال آذربایجان غربی 34 هزار میلیارد ریال است

آذری آنلاین - ارومیه- استاندار آذربایجان غربی با اشاره به توزیع بخشی از بودجه عمرانی امسال گفت: کل بودجه عمرانی استان در سال جاری با نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به 34 هزار میلیارد ریال می رسد که نیمی از آن ملی است.

مدیران دستگاه ها جایگاه و قدرت روابط عمومی را باور کنند

آذری آنلاین - ارومیه- مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری آذربایجان غربی با اشاره به اینکه روابط عمومی وکیل مدافع سازمان در جامعه و مدعی العموم مردم در سازمان خودش است، گفت: مدیران باید به روابط عمومی اعتماد داشته باشند و جایگاه آن را باور کنند.

تجمع اعتراضی علما و روحانیون ارومیه در محکومیت لغو برجام

آذری آنلاین - ارومیه – نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه به همراه جمعی از علما و روحانیون این شهرستان در محکومیت عهدشکنی دولت آمریکا تجمع اعتراضی برگزار کردند.

روحانیون در خصوص ضرورت حمایت از کالای ایرانی اطلاع رسانی کنند

آذری آنلاین - ارومیه – مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی گفت: ماه مبارک رمضان فرصت مناسبی است تا مبلغان در فرهنگ ‌سازی حمایت از کالای ایرانی برای تنویر افکار عمومی اطلاع‌ رسانی کنند.

علمای شیعه و سنی در برابر توطئه‌های شوم دشمنان هوشیار باشند

آذری آنلاین - ارومیه – نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: علمای شیعه و سنی باید با حفظ و دعوت به وحدت کلمه در برابر توطئه‌های شوم دشمنان هوشیار باشند.

مدیران غیر همسوی دولت مانع تحقق مطالبات مردم می شوند

آذری آنلاین - اردبیل- رئیس شورای عالی اصلاح طلبان استان اردبیل گفت: افرادی که پایبند به آرمان های رئیس جمهوری نیستند نباید در مسند امور باشند چرا که مانع تحقق برنامه ها و سیاست های دولت و مطالبات مردم می شوند.

آذری ها با«قاباخلاما»به استقبال رمضان می روند

آذری آنلاین - ماه مبارک رمضان در باور و فرهنگ مردم آذربایجان غربی با پاره ای از سنت‌ها و آداب و رسوم همراه شده است که اهمیت این ماه را در نزد مردم این خطه بازگو می کند.

نرخ تورم کشور امسال به 8.4 درصد رسید

آذری آنلاین - ارومیه - معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی نرخ تورم در سال 97 را 8.4 درصد اعلام کرد.

طرح های اقتصاد مقاومتی در آذربایجان غربی تکمیل شود

آذری آنلاین - ارومیه – استاندار آذربایجان غربی گفت: باید با تلاش، پیگیری و نظارت جدی دستگاههای اجرایی استان طرح های مربوط به برنامه اقتصاد مقاومتی در استان اجرایی و تکمیل شود.

اقتصاد مقاومتی کشور را در تکانه های اقتصادی لغو برجام حفظ می کند

آذری آنلاین - ارومیه - معاون رئیس جمهور و مسئول معین آذربایجان غربی در اقتصاد مقاومتی گفت: اقتصاد مقاومتی کشور را در برابر تکانه های اقتصادی ناشی از لغو برجام حفظ می کند.

ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی آذربایجان غربی تشکیل جلسه داد

آذری آنلاین - ارومیه- جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی آذربایجان غربی به ریاست استاندار آذربایجان غربی و با حضور جمشید انصاری، معاون رییس جمهوری و جانشین ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کشور در این استان برگزار شد.

عامل مشکلات اقتصادی کشور رشد منفی سرمایه گذاری در گذشته است

آذری آنلاین - ارومیه- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور با اشاره به رشد منفی سرمایه گذاری کشور بین سال های 1385 تا 1395، گفت: همین امر مشکلات اقتصادی امروز کشور از جمله بیکاری، رکود تولید و معوقات بسیار زیاد بانکی را موجب شده است.

ساير مطالب

مسابقات بین المللی پاراگلایدر و پاراموتور در ارومیه برگزار می شود

کیفیت زندگی در مناطق حاشیه شهرها با فعالیت دفاتر تسهیل گری و مشارکت ساکنان محلات هدف برای اجرای اقدامات برنامه ریزی شده ستاد بازآفرینی شهری ارتقاء می یابد / دفاتر تسهیل گر در 10 محله به صورت پایلوت در شهر ارومیه راه اندازی می شود

زمینهای کشاورزی داخل مخزن سد کانی سیب پیرانشهربا جابجایی از اراضی ملّی پایاب سد سیلوه با اجرای شبکه های نوین آبیاری تملک می شوند.

صنعت خودروسازی، زمینه خوبی برای همکاری با اتریش است

علما در انتقال مفاهیم انسان ساز به بشریت نقش مهمی بر عهده دارند

پدافند غیرعامل باید با کمترین هزینه انجام شود/ کاهش تهدیدها نیازمند توجه دائمی است

روحیه استکبارستیزی و بصیرت‌افزایی در جامعه اسلامی حفظ شود

روحانیون در ماه رمضان سبک زندگی اسلامی را برای مردم تبیین کنند

مبلغان دینی برای پاسخگویی به شبهات دینی مسلط به علم روز باشند

مردم می‌خواهند حكومت موانع زندگی‌شان را برطرف كند/ عدم تحقق وعده‌ها اعتبار دولت را مخدوش می‌كند

دکتر خدابخش به‌عنوان فرمانده قرارگاه پدافند زیستی استان آذربایجان شرقی منصوب شد

پیکر جانبار هشت سال دفاع مقدس در دانشگاه تبریز تشییع شد

سفر قریب‌الوقوع رئیس‌جمهور ایران به اتریش

ملاقات مردمی استاندار آذربایجان غربی (آلبوم تصویری)

ماه رمضان بهترین فرصت برای تبیین وحدت ملی است

بارش شدید باران موجب آبگرفتگی معابر شهرهای آذربایجان غربی شد

دیدار مردمی استاندار آذربایجان غربی 5 ساعت به طول انجامید

صدای حمایت از فلسطین را باید به گوش جهانیان برسانیم

ترامپ واهمه‌ای از انجام اقدامات جنایتکارانه ندارد

اعلام محورهای دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در آذربایجان‌شرقی

حمایت از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی وظیفه اساسی مسئولان است

تغییرات مدیریتی جدید در تعدادی از بخش های تابعه شهرداری تبریز

رویکرد شهرداری تبریز مدیریت علمی است

آغاز چهارمین جلسه ملاقات مردمی استاندار آذربایجان غربی

طرح «با قرآن در رمضان» در پیرانشهر اجرا می شود

سامانه پیشرفته جلوگیری از قاچاق در ارس فعال است

دولت برای اتمام بزرگراه تبریز-اهر اهتمام جدی دارد/ ارسباران از مناطق مستعد گردشگری است

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با حضور استاندار آذربایجان غربی برگزار شد

شهردار ماکو منصوب شد

اشتغال پایدار اساسی ترین و اولویت دارترین هدف دولت است

تصمیم قاطع اتریش بر توسعه مراودات تجاری و فناوری با ایران

جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره جام دیجیتال

آذربایجان غربی حتی یک کیلومتر آزادراه ندارد

یک کشته و 7 زخمی در واژگونی مینی بوس در ارومیه

جاده بین المللی تبریز- بازرگان از محورهای حادثه خیز چایپاره است

طرح «با قرآن در رمضان» در پیرانشهراجرا می شود

یک کشته و هفت زخمی در واژگونی مینی بوس در ارومیه

آذربایجان غربی یک کیلومتر آزاد راه ندارد

8336 مشمول غایب از وظیفه عمومی در آذربایجان غربی وجود دارد

60 روحانی ماه رمضان به مناطق مختلف شاهین دژ اعزام می شود

سند توسعه تجاری استان توسط بخش خصوصی تدوین شود

راه‌اندازی صنعت پتروشیمی بناب درصورت توافق با وزارت نفت/ دریاچه ارومیه با آب محدود فاضلاب پر نمی‌شود

مردم در تهیه اقلام مورد نیاز ماه مبارک رمضان هیچ دغدغه ای نداشته

طرح بازرسی از واحدهای آرد و نان آذربایجان‌غربی انجام می شود

خسارت 3 هزار میلیارد ریالی سرمازدگی به باغات انگور ملکان

اجرای طرح ملی توان افزایی با رویکرد کسب و کار و کارآفرینی برای یکصد نفر از جوانان صاحب ایده استان

فرصت همکاری شرکت‌های اروپایی در ایران بی‌نهایت است

وصیت‌نامه امام برای نسل جدید تبیین شود/ محور اندیشه‌های امام، وحدت مسلمانان است

مردم مردم در تهیه اقلام مورد نیاز ماه مبارک رمضان هیچ دغدغه ای نداشته باشند

نمایشگاه طرح ضیافت رمضان در ارومیه دایر شد

فرصت های سرمایه گذاری در آذربایجان غربی باید معرفی و شناسانده شود

سمیه فرضی رتبه اول «تک‌عکس مستند» ایران را کسب کرد

خروج آمریکا از برجام تاثیری درروابط ایران و اتریش ندارد

اتریش و ایران شرکای بزرگ تجاری در منطقه خواهند شد

آذربایجان غربی و فرصت های سرمایه گذاری در این استان باید معرفی و شناسانده شود

نخستین تالاب پرنده نگری کشور در معرض آلودگی است

اعطای تسهیلات در قالب طرح رونق تولید متوقف نشده است

بهترین شیوه برای حفاظت از زندگی بندگی خداوند است

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهور از چند واحدهای تولیدی در روستاهای شهرستا ارومیه بازدید کرد

پروژه طراحی فضای شهری میدان ولایت فقیه ارومیه در سومین جلسه کمیسیون ماده پنج استان بررسی شد

امام خمینی(ره)درس عدالتخواهی و مبارزه با استکبار را به دنیا آموخت

نوشتن همه مشکلات جامعه به پای دولت بی‌انصافی است

آغاز بارش‌ها در آذربایجان غربی/احتمال وقوع سیلاب

بنای قدیمی طبیب ارومیه تبدیل به موزه تاریخ طب می شود

آغاز بارشها در آذربایجان غربی/احتمال وقوع سیلاب

مساجد آذربایجان غربی آماده میزبانی از ماه خدا شدند

تجمع اعتراض آمیز علما، طلاب و روحانیون آذربایجان شرقی برگزار شد

ارسال 360قلم کالا به هیات دولت برای افزایش تعرفه

مراکز خرید گندم در سال زراعی97-96 ساماندهی می شود

مزارع گندم آذربایجان غربی از سطح سبز بسیار مطلوبی برخوردارند

فصل جدید مرمت خانه اربابی دیزج سیاوش آغاز شد

طرح مدیریت پسماند شهری در مهاباد اجرا می شود

سقف وام اشتغال روستایی به 25میلیارد ریال افزایش یافت

ضرورت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی

بارش های بهاره موجب آبگرفتگی معابر خوی شد

ساخت هر دقیقه سریال در تبریز حدود 450 هزار تومان هزینه دارد

تأمین معیشت و حقوق پاکبانان شهرداری اهر ارجحیت دارد

ادارات باید محدوده بقعه شیخ شهاب‌الدین اهری را ترک کنند

بررسی آخرین وضعیت اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری در آذربایجان غربی

مهم‌ترین اولویت در شهرستان اهر ایجاد اشتغال برای جوانان است

برپایی نمایشگاه تولیدات مددجویان آذربایجان شرقی در دانشگاه آزاد

یک زن به عنوان مدیرکل اتباع خارجی آذربایجان غربی منصوب شد

با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور و استاندار آذربایجان غربی جلسه کارآفرینی روستایی استان برگزار شد

هنر کاریکاتوربهترین وسیله برای نقد صاحبان قدرت و ثروت است

تجمع دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی تبریز علیه مواضع ترامپ

مدیران باید به روابط عمومی‌ها اعتقاد کامل داشته باشند/ روابط عمومی‌ها مطالبات مردم را شناسایی کنند

مدیرکل دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری منصوب شد

وقوع سیلاب موجب انسداد جاده پیرانشهر – سردشت شد

مصرف 8 قلم آنتی بیوتیک پر هزینه در آذربایجان غربی ساماندهی می شود

تیم ملی دوچرخه سواری در ارومیه اردو زد

نخستین جشنواره اجراخوانی در مهاباد آغاز شد

مساجد در آستانه ماه رمضان برای میهمانی آراسته شدند

خانه عالم روستای سیونه سردشت افتتاح شد

اصالت فرهنگی کشور تقویت شود/ لزوم پرهیز از نگاه سیاسی به فرهنگ

بارش باران موجب آبگرفتگی معابر در خوی شد

مراسم جمع خوانی قرآن کریم در 15 مسجد شاهین‌دژ برگزار می‌شود

سامانه استحقاق سنجی در ارومیه راه اندازی شد

61.4 درصد جمعیت آذربایجان غربی تحت پوشش بیمه سلامت هستند

آذربایجان غربی به 5000 کلاس درس جدید نیاز دارد

خروج از برجام نشانه بدعهدی آمریکا/لزوم تقویت اتحاد و همبستگی ملی

پنجره واحد تجاری به صورت کامل در آذربایجان غربی راه اندازی شود

مشاهده بیماری آنفلوانزای مرغی در پلدشت/مرغ های آلوده معدوم شد

راهپیمایی ضد استکباری مردم آذربایجان غربی برگزار می شود

مشکلی در تامین اعتبارات مسکن مهر آذربایجان غربی نداریم

ساخت1.9 میلیون واحد مسکن مهر در کشور به اتمام رسیده است

خروج آمریکا از برجام هیچ تأثیری در امور داخلی کشور ندارد

مردم آذربایجان غربی اقدام رئیس جمهور آمریکا را محکوم کردند

دشمنی آمریکا تازگی ندارد/عمق دریاچه ارومیه 20 درصد کاهش یافت

طرح نظارت و پایش بازار ماه رمضان در آذربایجان‌غربی اجرا می‌شود

مسابقه دوچرخه سواری کشور با قهرمانی رکابزن تهرانی خاتمه یافت

مراسم جمع خوانی قرآن کریم در آذربایجان غربی برگزار می شود

تصادف در محور بوکان- میاندوآب 4 کشته برجا گذاشت

برگزاری آزمون ارزیابی و عملکرد تخصصی حافظان قرآن کریم در ارومیه

4000 مداح اهل بیت (ع) در آذربایجان غربی شناسایی شد

بوی رمضان در مساجد پیچید/ غبارروبی 2000 مسجد در آذربایجان غربی

جاده اهر- مشکین‌شهر آیا در لیست اولویت‌های مسئولین قرار ندارد؟!

تحصیل دانش‌آموزان در980 مدرسه خشتی کشور/ 700 کلاس کانکسی داریم!

دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در آذربایجان‌شرقی برگزار می‌شود

وجود نیروی انسانی جوان یکی از شاخص های توسعه در دنیا است

خروج ترامپ از برجام تاثیری برای کشورمان ندارد

تعجب بازرس AFC از نحوه تیمداری تراکتورسازی در لیگ برتر!

ثبت نام 1800 طرح در سامانه اشتغال آذربایجان شرقی

تحصیل دانش‌آموزان در مدارس کانکسی نمونه عینی محرومیت اهر است

معلمان و دانش‌آموزان اهر با کمبود تجهیزات و فضای فیزیکی مواجهند

آموزش و پرورش در طول 40 سال گذشته مورد غفلت واقع‌شده است

ساری مقصد بعدی کاروان سفیران گردشگری تبریز 2018

استفاده بهینه از منابع انرژی فرهنگ سازی شود

ضرورت تلاش برای ترویج فرهنگ استفاده از کالای ایرانی

پیشگامی جوانان در نشر و گسترش فرهنگ صلح و دوستی

آذربایجان شرقی ظرفیت های هنری و فرهنگی بالایی دارد

جشنواره رسانه های دیجیتال کشور در تبریز به کار خود پایان داد

دنیای جدید نیازمند ارتقای سواد رسانه ای است

می توان از فضای مجازی برای تبیین مفاهیم متعالی استفاده کرد

آذربایجان شرقی جزو استان های برتر اوقاف و امور خیریه انتخاب شد

پرداخت 206 میلیون تومان کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان تحت حمایت

2000 زندانی در آذربایجان شرقی حافظ قرآن شدند

نماینده مردم سراب خواستار صدور مجوز بیمارستان دوم در سراب شد

فیلم/ بارش باران در تبریز باعث سیل شد

سود بالای طول دوران مشارکت یکی از مشکلات جدی تعاونی های مسکن مهر

زندانیان شهرستان اهر بیشتر محکومین مالی هستند

تمام نشدن واحدهای مسکن مهر باعث بدبینی مردم به نظام شده است

وضعیت مس سونگون نگران کننده است/ باید ناظم‌الشریعه را طلا گرفت

تکمیل 300 هزار واحد مسکن مهر با تزریق 1400 میلیارد تومان نقدینگی

5200واحد مسکن مهر در اهر احداث شده است

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور وارد ارومیه شد

دولت انتصابات را به سمت جوان‌گرایی ببرد

هنر، کانون سازنده جامعه/ هنر کاریکاتور، بهترین وسیله برای نقد صاحبان قدرت و ثروت است

توسعه کشت محصولات آببر در حوضه دریاچه ارومیه محدود می شود / تهدید کم آبی در سالهای آتی بسیار جدی است و باید اقدامات پیشگیرانه انجام شود

پروژه مجتمع ارتباطات و فناوری اطلاعات و مرکز دیتا سنتر آذربایجان غربی کلنگ زنی شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار:سرمایه گذاران بخش گردشگری آذربایجان غربی حمایت شوند