آخرين مطالب

اقتصادي

حوادث غیرمترقبه 1000 میلیارد ریال به کشاورزی میاندوآب خسارت زد

آذری آنلاین - مهاباد- مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت: حوادث غیرمترقبه که در فروردین ماه امسال رخ داد، یکهزار میلیارد ریال به بخش کشاورزی در حوزه های باغی و زراعی خسارت وارد کرد که بخش عمده آن مربوط به سرمازدگی است.

رونمایی از رکستون G4 در تبریز

آذری آنلاین - شرکت تلاش خودروی ایرانیان جدید ترین محصول خود را به نام رکستون G4 ...

900 میلیارد ریال بودجه عمرانی برای چالدران تصویب شده است

آذری آنلاین - ارومیه- فرماندار چالدران با اشاره به گام های بلند دولت دوازدهم برای محرومیت زدایی از این شهرستان، گفت: 900 میلیارد ریال بودجه عمرانی برای اجرای طرح های مختلف در این شهرستان تصویب شده است که در طول سال جاری تخصیص می یابد.

سرما به 970 هکتار از اراضی سراب خسارت زد

آذری آنلاین - تبریز - فرماندار شهرستان سراب گفت: سرمای شدید و یخبندان در چند روز گذشته به 970 هکتار از زمین های کشاورزی و محصولات باغی شهرستان سراب از 40 تا صدردرصد خسارت وارد کرد.

کاهش سطح سدی در برابر رهاسازی آب به دریاچه ارومیه

آذری آنلاین - ارومیه- کمبود منابع آبی به علت کاهش بارندگی و به ویژه نبود برف در کوه ها و سرچشمه ها، آب رودخانه ها و ورودی سدهای آذربایجان غربی را تحت تاثیر قرار داده و کاهش سطح این مایه حیات در مخازن سدها به سدی در برابر رهاسازی مضاعف آب به سمت دریاچه ارومیه تبدیل شده است.

80 هکتار زمین در خوی به آبیاری لوله ای مجهز شد

آذری آنلاین - ارومیه- رئیس اداره جهاد کشاورزی خوی گفت: 80 هکتار زمین کشاورزی در این شهرستان با اجرای 37 طرح لوله گذاری به آبیاری لوله ای مجهز شده است.

بیمارستان 160تختخوابی پارس آبادمغان هفته آینده تکمیل می شود

آذری آنلاین - اردبیل - مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: کار احداث بیمارستان 160تختخوابی شهرستان پارس آباد مغان در مرحله پایانی قرار دارد و عملیات ساختمانی این طرح هفته آینده تکمیل می شود.

جاده پارس آباد - سربند چهار بانده می شود

آذری آنلاین - اردبیل - فرماندار پارس آباد مغان گفت: امسال 20میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی برای پروژه چهاربانده کردن مسیر پارس آباد به سربند پیش بینی شده است.

وزارت جهاد کشاورزی با فائو قرارداد همکاری امضا می کند

آذری آنلاین - اردبیل - معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور آب و خاک گفت: با بازدیدی که کارشناسان سازمان فائو از برخی استان های کشور داشتند قول مساعدی در کمک های مالی به ایران دادند که امیدواریم با امضای تفاهم نامه های همکاری رشد و شکوفایی بخش کشاورزی تسریع شود.

ضریب پوشش گازرسانی میانه به 91 درصد می رسد

آذری آنلاین - تبریز- مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی با بیان اینکه در سال جاری 44 روستای شهرستان میانه گازرسانی می شود، گفت: با اتمام گازرسانی به این روستاها تا پایان سال جاری، میزان بهره مندی شهرستان از گاز طبیعی به 91 درصد می رسد.

750 شهرک صنعتی کشور از زیرساخت مطلوب برخوردار است

آذری آنلاین - ارومیه- معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با اشاره به اینکه 960 شهرک و ناحیه صنعتی در کشور مجوز فعالیت دارد، گفت: 750 مورد از این تعداد از زیرساخت ها و امکانات مطلوب برخوردار است.

ظرفیت های درآمدزای استان شناسایی شود

آذری آنلاین - معاون هماهنگی امور اقتصادی وتوسعه صنایع استانداری آذربایجان غربی گفت:دولت از طرح های که باعث اشتغال پایدار می شودحمایت می کند. ...

صادرات استان اردبیل 36 درصد افزایش یافت

آذری آنلاین - اردبیل- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: پارسال صادرات این استان در مقایسه با سال ماقبل افزایش 36 درصدی داشته است.

سرما 162 میلیارد تومان به باغداران اهر خسارت زد

آذری آنلاین - تبریز - فرماندار اهر گفت: بر اساس اعلام کارشناسان جهاد کشاورزی سرمازدگی 2 روز گذشته یک هزار و 620 میلیارد ریال به باغ ها و زمین‌های کشاورزی این شهرستان خسارت وارد کرد.

ارتقا کیفیت بسترساز حمایت از کالای ایرانی است

آذری آنلاین - مراغه - سرپرست فرمانداری عجب شیر گفت: ارتقا کیفیت کالای تولید داخل و فرهنگ سازی، بستر حمایت از کالای ایرانی را در بین مردم فراهم می کند.

امسال 3000 واحد مسکونی برای محرومان کشور احداث می شود

آذری آنلاین - اردبیل - رئیس هیات مدیره انجمن خیرین مسکن ساز کشور گفت: امسال خیرین مسکن ساز ساخت سه هزار واحد مسکونی را برای خانواده های محروم کشور تقبل کرده اند و عملیات اجرایی تعدادی از آنها شروع شده است.

ظرفیت تولید کلزا در ایران بیشتر از فرانسه است

آذری آنلاین - مهاباد- کارشناس توسعه کشت کلزای شرکت `اورالیس` /EURALIS/ فرانسه گفت: در کشور ما به طور متوسط 3.5 تن کلزا در هر هکتار برداشت می شود ولی به علت خاک مناسب، این ظرفیت در ایران پنج تن در هکتار است.

جوانه خوار از جنگل های زاگرسی دست بردار نیست

آذری آنلاین - ارومیه- گویا جوانه خوار بلوط از جنگل های زاگرسی دست بردار نیست و طی سال های اخیر چندین هکتار از جنگل های استان های مختلف و از جمله آذربایجان غربی را آلوده و تخریب کرده است؛ آفتی که در صورت بی توجهی به آن در کمتر از 10 سال نیمی از جنگل های این استان را به نابودی می کشد.

مشکل آب در جهان جدی تر شده است

آذری آنلاین - اردبیل - مدیرکل دفتر آب و خاک فائو(سازمان خواروبار جهانی ) گفت: مشکل آب بین اقوام و کشورها سال به سال تشدید می شود و این حقیقت تلخ جهانی است.

ایران بهترین اقلیم را برای کشت کلزا دارد

آذری آنلاین - مهاباد- کارشناس توسعه کشت کلزای شرکت ` اورالیس` فرانسه با اشاره به اینکه ایران بهترین اقلیم را برای کشت کلزا دارد، گفت: ایران به ارقام و زراعت جدید نیازمند است.

مناطق آزاد موتور محرکه اقتصاد کشور است

آذری آنلاین - ارومیه- مشاور رئیس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: مناطق آزاد موتور محرکه اقتصاد کشور است و در همین راستا بسترهای لازم برای جذب سرمایه گذاری در این مناطق باید فراهم شود.

توسعه متکی بر درونزایی و برونگرایی است

آذری آنلاین - رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌ شرقی گفت: توسعه در هیچ جا هنجارشکنی نمی‌کند و برای استفاده از توانمندی‌های منطقه متکی بر ...

177 تن قارچ تروفل در مشگین شهر برداشت شد

آذری آنلاین - اردبیل- مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از برداشت قارچ تروفل (دنبالان) به میزان 177 تن به ارزش 100 میلیارد ریال در شهرستان مشگین شهر خبر داد .

توسعه منطقه آزاد تجاری مغایر با شعار سال نیست

آذری آنلاین - اردبیل- نماینده مردم اردبیل،نیر ، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه و راه اندازی منطقه آزاد تجاری و صنعتی سبب سرمایه گذاری کلان شده و برخلاف مخالفت برخی نمایندگان مغایر با شعار سال حمایت از کالای ایرانی نیست .

ظرفیت بی بدیل میاندوآب در تولید و صادرات نهال

آذری آنلاین - مهاباد- شهرستان میاندوآب با برخورداری از شرایط مساعد جوی و خاک حاصلخیز یکی از قطب های مهم تولید محصولات کشاورزی در آذربایجان غربی به شمار می رود و طی سال های اخیر در عرصه صادرات نهال نیز خوش درخشیده است.

برف80 درصد سردرختی باغ های میوه خلخال را از بین برد

آذری آنلاین - اردبیل - مدیر جهاد کشاورزی خلخال گفت: بارش برف و پدیده یخبندان 80 تا 100 درصد درصد از بار و سردرختی درختان میوه این شهرستان را از بین برده و بیش از یک هزار و 500 میلیارد ریال خسارات مالی برجای گذاشته است.

مصرف 88 درصد آب آذربایجان شرقی در بخش کشاورزی

آذری آنلاین - اهر- معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای استان آذربایجان شرقی، گفت: 88 درصد آب در استان آذربایجان شرقی در بخش کشاورزی مصرف می شود.

نمایشگاه صنعت ساختمان در ماکو گشایش یافت

آذری آنلاین - ارومیه- نخستین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و معماری عصر امروز/سه شنبه/ در مرکز نمایشگاه های منطقه آزاد ماکو گشایش یافت.

ورودی آب به سد مهاباد 85 درصد کاهش دارد

آذری آنلاین - مهاباد- معاون استاندار و فرماندار ویژه مهاباد با اشاره به اینکه ورودی فعلی آب سد این شهر 6.5 متر مکعب بر ثانیه است، گفت: ورودی آب به مخزن سد نسبت به سال قبل 85 درصد کاهش یافته است.

صادرات مناطق آزاد به 1.5 میلیارد دلار افزایش می یابد

آذری آنلاین - تبریز - مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور با بیان اینکه صادرات مناطق آزاد در سال گذشته یک میلیارد و 50 میلیون دلار بود،گفت: امسال این رقم به یک میلیارد و 500 میلیون دلار افزایش می یابد.

فرماندار: 2800 فرصت شغلی در بناب ایجاد شد

آذری آنلاین - تبریز - فرماندار شهرستان بناب با اشاره به آمارهای ثبت شده در سامانه رصد از ایجاد 2 هزار و 800 شغل جدید در این شهرستان در سال گذشته خبر داد و گفت: بناب رتبه اول اشتغالزایی را در آذربایجان شرقی به خود اختصاص داد.

مشاور رییس جمهوری از منطقه آزاد ارس بازدید کرد

آذری آنلاین - تبریز - مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در سفر به منطقه آزاد ارس از طرح های تولیدی، صنعتی و خدماتی این منطقه بازدید کرد و از نزدیک در جریان پیشرفت کار آنان قرار گرفت.

80درصد باغات عجب شیر دچار سرما زدگی شد

آذری آنلاین - مراغه - مدیر جهاد کشاورزی عجب شیر از سرمازدگی 80درصدی باغات و مزارع این شهرستان خبرداد و گفت: میزان خسارت وارد شده به محصولات باغی و زراعی 51 هزار و 511 تن و بیش از 300 میلیارد ریال است.

15 هزار تن کلزا در پارس آباد مغان برداشت می شود

آذری آنلاین - اردبیل - مدیر جهاد کشاورزی پارس آباد گفت: در سال جاری در بخش خصوصی و بخش دولتی کشت و صنعت مغان در مجـموع پنج هزار و 575 هکتار به کشت کلزا اخـتصاص یافته و پیش بینی می شود حدود 15 هزار تن کلزا برداشت شود.

طرح هادی 573 روستای آذربایجان غربی اجرایی شد

آذری آنلاین - ارومیه- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه طرح هادی در 573 روستای استان اجرایی شد، گفت: تاکنون برای اجرای این طرح، یکهزار و 720 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

بازدید مشاور رییس جمهور از پروژه‌های ارس

آذری آنلاین - مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در سفر به منطقه آزاد ارس از پروژه‌های این منطقه بازدید کرد. ...

احتمال افزایش قیمت گوشت در روزهای آینده

آذری آنلاین - معاون اتحادیه قصابان و مرغ فروشان تبریز گفت: اکنون قیمت گوشت گوسفندی 41 هزار تومان و گوشت گاو نر 39 هزار تومان است، اما احتمال ...

سیب زمینی در 20 هزار هکتار از اراضی اردبیل کشت می شود

آذری آنلاین - اردبیل - مدیر زارعت سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: در سال زراعی جاری 20 هزار هکتار از اراضی کشاورزی این استان زیر کشت سیب زمینی می رود که تاکنون عملیات کشت 16 هزار هکتار به پایان رسیده است.

4 هزار فرصت شغلی در بخش معدن آذربایجان شرقی ایجاد شد

آذری آنلاین - تبریز- معاون امور معادن و صنایع معدنی آذربایجان شرقی گفت: با توجه به مجوزهای صادره نزدیک به 4 هزار شغل جدید در طول سال 1396 در حوزه معدن و صنایع معدنی استان ایجاد شده است.

6 سد آذربایجان غربی با کاهش ذخیره آب مواجه است

آذری آنلاین - ارومیه- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با اشاره به رهاسازی آب سدها به سمت دریاچه ارومیه در یک ماه گذشته، گفت: در زمان حاضر 6 سد در شمال، جنوب و مرکز استان با کاهش ذخیره آب نسبت به زمان مشابه سال گذشته روبرو است و این امر تابستانی کم آب را هشدار می دهد.

685 میلیارد ریال به طرح های آبرسانی خداآفرین اختصاص یافت

آذری آنلاین - تبریز - مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی آذربایجان شرقی گفت: امسال 685 میلیارد و200 میلیون ریال از تمامی ردیف های اعتباری به اجرای پروژه های آبرسانی در شهرستان خداآفرین تخصیص یافته است.

320 هکتار از اراضی پایاب سد خداآفرین کشت می شود

آذری آنلاین - تبریز- سرپرست معاونت فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد ارس گفت: با رفع موانع اجرای کشت یکپارچه و رعایت الگوی کشت و نظام نوین بهره برداری، 320 هکتار از اراضی پایاب سد خداآفرین در سال جاری زیر کشت می رود.

174 واحد صنعتی در آذربایجان شرقی گازرسانی شد

آذری آنلاین - تبریز- مدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی گفت: سال گذشته با گازدار شدن 174 واحد صنعتی استان بیش از 100 هزار مترمکعب در ساعت گاز طبیعی در بخش های صنعتی جایگزین سوخت مایع شد.

40 مربی قالیباف کشور در دوره آموزشی شرکت کردند

آذری آنلاین - تبریز - معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان ‌شرقی گفت: 40 مربی قالی بافی از سراسر کشور در دوره آموزشی این رشته در تبریز شرکت کردند.

«مرتضی بانک» به ارس سفر می‌کند

آذری آنلاین - «مرتضی بانک» - مشاور رییس جمهور امروز (سه شنبه) به منطقه آزاد ارس سفر می‌کند. به گزارش ایسنا، منطقه ...

افزایش 9.5 درصدی درآمدهای دولتی در آذربایجان غربی

آذری آنلاین - ارومیه- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی با اشاره به وصول 9 هزار و 573 میلیارد ریال درآمد دولتی طی سال 1396 در آذربایجان غربی، گفت: این میزان درآمد وصول شده 9.6 درصد بیشتر از سال 1395 بوده است.

لزوم مشارکت دامداران در طرح تنفس بهاری مراتع

آذری آنلاین - ارومیه- طرح ممنوعیت چرا در فصل رویش چراگاه ها با عنوان ` تنفس بهاری` از مهمترین راهکارها در کم شدن خطر تُنُکی مراتع به شمار می رود و اجرای اصولی آن نیازمند مشارکت دامداران و خودداری بهره برداران از کوچ زودهنگام به مراتع ییلاقی است.

خرید 3250تن جواز قزاقستان جهت تأمین نهاده های دامی آذربایجان غربی

آذری آنلاین - ارومیه - معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از خرید 3250 تن جو از کشور قزاقستان در جهت تأمین نهاده های دامی دامداران استان خبر داد.

3 هزار لیتر پلاسما از مهاباد به اروپا صادر شد

آذری آنلاین - مهاباد- رئیس اداره انتقال خون مهاباد با اشاره به اینکه این پایگاه دارای استاندارد اروپا برای تولید و صادرات فرآورده های خونی است، گفت: سال گذشته سه هزار لیتر پلاسمای خون از این شهرستان به اروپا صادر شد.

جشنواره ملی کوچ عشایر در بیله سوار مغان برگزار می شود

آذری آنلاین - اردبیل - فرماندار بیله سوار مغان گفت: هشتمین جشنواره ملی کوچ عشایر با محوریت معرفی آداب، رسوم و فرهنگ و توانمندی های مختلف زندگی و کوچ عشایر اردیبهشت ماه امسال در این شهرستان برگزار می شود.

کینوا برای اولین بار در اردبیل کشت شد

آذری آنلاین - اردبیل - مدیر جهاد کشاورزی اردبیل گفت: امسال برای اولین بار در استان گیاه کینوا (Quinoa) به صورت آزمایشی در روستای خلیل آباد اردبیل کشت شد.

بیماری های برگی در زمین های کشاورزی اردبیل شیوع یافت

آذری آنلاین - اردبیل - مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: وضعیت جوی خاص امسال بروز علایم بیماری های برگی در حاشیه مزارع این استان بویژه در شهرستان های بیله سوار و پارس آباد را تشدید کرده است.

26 هزار تن کلزا در استان اردبیل تولید می شود

آذری آنلاین - اردبیل - مدیر زراعت جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: سطح برداشت کلزای آبی در این استان 9 هزار و 50 هکتار و کلزای دیم یک هزار و 700 هکتار می باشد که پیش بینی می شود از این میزان سطح زیر کشت امسال بیش از 26 هزار تن کلزا برداشت شود.

ساير مطالب

سرمایه گذاران آلمانی برای همکاری با صنایع تبریز مشتاق اند

594 طرح عمران روستایی در آذربایجان شرقی اجرا شد

75 درصد اهالی روستاهای اردبیل از آب سالم بهره مند شدند

سدعمارت 12هزار هکتار زمین کشاورزی گرمی را آبی می کند

سطح زیر کشت چغندرقند در خوی 1300 هکتار کاهش یافت

اجرای طرح سکونتی چندمنظوره در بافت ناکارآمد تبریز

افزایش کیفیت تولیدات، موجب رشدِ رقابت پذیری تولیدات منطقه در عرصه بین المللی می شود

50 درصد صادرات غیرنفتی کشور رنگ و بوی نفتی دارد

خرید 3250 تن جو از کشور قزاقستان در جهت تأمین نهاده های دامی دامداران آذربایجان غربی

74 درصد راه های روستایی خداآفرین آسفالت ندارد

انتقال گاز در شمالغرب کشور 7 درصد افزایش یافت

2000 تن فراورده دامی از آذربایجان شرقی صادر شد

زراعت آبی در کشت وصنعت پارس مغان گسترش می یابد

ذخیره سدهای استان اردبیل 20 درصد کاهش یافت

آذربایجان غربی رویشگاه 500 گیاه دارویی است

کشاورزان سرمازدگی باغ ها را جدی بگیرند

پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در آذربایجان‌ شرقی مناسب نیست

اختصاص حدود 8 میلیارد تومان اعتبار به طرح مشاغل خانگی در آذربایجان‌ شرقی

32 پروانه بهره برداری دامداری روستایی در اردبیل صادر شد

6 میلیون نفر ساعت آموزش فنی و حرفه ای در اردبیل ارائه شد

200 تن کلزا در نمین تولید می شود

منطقه ویژه اقتصادی سرو، واقعیت مبهم توسعه آذربایجان غربی- صابر چهرقانی*

بودجه شهرداری تبریز به ایستگاه آخر رسید

مشوق های صادراتی برای سیب زمینی اعمال می شود

80 درصد روستاهای ارومیه از راه آسفالته مناسب برخوردارند

58 مگاوات در مصرف برق آذربایجان غربی صرفه جویی شد

برف بهاری نمین را سفیدپوش کرد

سامانه دادور در آذربایجان غربی رونمایی شد

قطب چرم و کفش ایران در اغماست

پایش فضای کسب و کار بسترساز توسعه است

پیش بینی برداشت 20 هزار تنی گندم از اراضی اشنویه

برف به باغ های میوه در خلخال خسارت زد

هیچ یک از گلخانه های مهاباد تحت پوشش خدمات بیمه نیستند

میزان وصول درآمدهای آذربایجان غربی به بیش از 9000 میلیارد ریال رسید

هشدار جهاد کشاورزی به سرمای بهاره در آذربایجان شرقی

طرح توسعه مس سونگون پنجهزار میلیارد ریال اعتبار دارد

160 میلیارد ریال سهام در بورس اردبیل معامله شد

2 هزار فرصت شغلی در گرمی مغان ایجاد می شود

فرماندار: محیط کسب و کار در هشترود مناسب نیست

محدودیت مالی چالش اصلی قطار شهری تبریز است

همایش گردشگری کشورهای اکو در سرعین برگزار می شود

30 تن چوب آلات قاچاق در اردبیل کشف شد

ظرفیت های جنگلی فندقلوی نمین شکوفا می شود

واحدهای تولیدی صادرات محور تحت حمایت دولت است

منابع آبی در باغ های مشگین شهر ساماندهی می شود

فرماندار نیر: زیرساخت های ناحیه صنعتی نیر تقویت شد

تلفات جاده ای در استان اردبیل 48 درصد کاهش یافت

ارقام جدید گندم و جو در نمین کشت شد

برگزاری همایش کشورهای عضو اکو با محوریت گردشگری در اردبیل

نصب تلویزیون شهری برای راه‌آهن اردبیل/250 میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی به راه‌آهن اختصاص یافته است

منطقه آزاد بارانداز صادرات است/سفر زمینی وزیر راه از باکو به بیله سوار

فرهنگ، تاثیر بسیار عمیق در اقتصاد دارد

رایزنی با سرمایه‌گذار ترک برای احداث هتل در اردبیل/سفر سودمندی به ترکیه داشتیم

80 هزار تن سیب‌زمینی در انبارها باقی مانده است

هیچگونه افزایش قیمتی بر کالاها اعمال نشده است

کشف و معدوم سازی 200 کیلوگرم فراورده خام دامی غیر بهداشتی در بوکان

آبیاری نواری در هزار هکتار از مزارع میاندوآب اجرا می شود

سردشت سهم 5.5 درصدی در تسهیلات اشتغال آذربایجان غربی دارد

394 مشترک برق در آذربایجان غربی پاداش دریافت کردند

مدول سوم تصفیه خانه فاضلاب خوی 85 درصد پیشرفت دارد

100 میلیارد ریال برای اصلاح جاده های آذربایجان غربی هزینه می شود

23 روستای بیله سوار مغان بهسازی شدند

همکاری مناطق آزاد ارس و مغری افزایش می یابد

53 میلیون لیتر گازوئیل از میاندوآب به عراق صادر شد

فرمانداری های ویژه برای رفع موانع توسعه صاحب اختیار می شوند

200 هزار لیتر پلاسمای خون صرف ساخت دارو شد

20 هزار فرصت شغلی در آذربایجان شرقی ایجاد شد

یک میلیون و900هزار مسافر از پایانه مرزی بیله سوار تردد کردند

422 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان اردبیل کشت شد

سعیدی کیا: 61 هزار قرارداد املاک علوی واگذار شد

حمایت از کالای ایرانی نیازمند ارتقای کیفیت تولید داخلی است

خرید و فروش دلار 5200 تومانی در بازار تبریز توسط دلالان

شاخص‌های مطلوبی در ملکان برای توسعه و رونق تولید وجود دارد

اعتبار کافی برای برپایی بازارچه دائمی صنایع دستی در استان نداریم

18 کیلومتر مسیر اردبیل نمین درختکاری شد

سطح زیرکشت گلرنگ در هشترود سه برابر افزایش یافت

نظارت بر کیفیت کالای داخلی افزایش می یابد

کمپ گردشگری در مجاورت کشت و صنعت مغان ایجاد می شود

گرمی مغان منطقه هدف توسعه پایدار اقتصاد روستایی کشور شد

خسارت 2.6 میلیارد ریالی تندباد به گلخانه های مهاباد برآورد شد

کیفیت گرایی محرکی برای مصرف کالای ایرانی

افزایش نرخ ارز در ایران حبابی است

24 قرارداد واگذاری زمین با سرمایه گذاران اردبیل منعقد شد

مبارزه با قاچاق حمایت از کالای ایرانی است

پیشرفت طرح پایاب سد خداآفرین به 66 درصد رسید

بررسی مشکلات 5 واحد سرمایه‌گذاری تولیدی در اردبیل

سرمایه‌گذاران بخش خصوصی بازوی قدرتمند حمایت از تولید ملی هستند

تلاش برای حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی با همراهی بخش خصوصی

اجرای فاز اول عملیات فنس کشی به طول 5 کیلومتر در منطقه آزاد ماکو

پیش بینی برداشت بیش از 3000تن آلبالو در فیرورق خوی

حمایت از کالای داخلی زمینه اشتغال و تولید را در جامعه فراهم می‌کند

دانش آموزان فرهنگ مصرف کالای ایرانی را تسری دهند

ایستگاه راه آهن ارومیه تا پایان فروردین افتتاح می شود

59 درصد ظرفیت سدهای آذربایجان غربی پر شد

جابجایی بیش از 111 میلیون تن کالا توسط ناوگان باری جاده ای آذربایجان غربی

آب سد مهاباد به 165 میلیون مترمکعب افزایش یافت

حمل و نقل مهمترین راهبرد توسعه آذربایجان شرقی است

صادرات 2250 تن انواع فرآورده های دامی از آذربایجان غربی

توسعه شبکه ریلی آذربایجان شرقی پیگیری شد

346 حلقه چاه غیرمجاز در خوی وجود دارد

آب سدهای آذربایجانشرقی 10 درصد کمتر از پارسال است

تبدیل شعارحمایت از کالای ایرانی به فرهنگ عمومی؛ ضامن رونق تولید و اشتغال

تولید کنندگان در همه موارد بدنبال حمایت‏هاى دولتى نباشند

خرید کالای ایرانی باید به ارزش تبدیل شود

کیفیت گرایی رمز حیات تولید داخلی است

آذربایجان غربی رتبه نخست زمان صدور پروانه بهره برداری را کسب کرد

شهردار تبریز: هر 10 روز یک طرح نیمه تمام تکمیل می شود

گاز مشترکان خیابان قدس تبریز فردا قطع می شود

فرماندار: پیشرفت فیزیکی بزرگراه خواجه - ورزقان غیرقابل قبول است

آلودگی جنگل های خلخال به حد بحران رسید

تخصیص 130 میلیارد ریال اعتبار برای بهسازی جاده تکاب شاهیندژ

25 نقطه حادثه‌خیز در جاده های اردبیل شناسایی شد

تولید محصولات کشاورزی در اردبیل افزایش می یابد

70 میلیارد ریال برای اجرای پروژ فاضلاب شهری نیر اختصاص یافت

توجه به کشاورزی درآمد خانوارهای اردبیلی را افزایش می دهد

فرماندار مشگین شهر بر حمایت از کالای ایرانی تاکید کرد

325 میلیارد تومان به راه آهن میانه- تبریز اختصاص یافت

زراعت دیم استان اردبیل از کشت تک محصولی خارج می شود

رسانه ها حمایت از کالای ایرانی را فرهنگ سازی کنند

مددجویان نهادهای حمایتی در خلخال تابلو فرش تولید می کنند

اهالی سهند خدمات حمل و نقل جاده ای می‌خواهند

بیش از 109 میلیارد ریال کالای قاچاق در ماکو کشف شد

مطالبه های کسبه مهاباد برای رونق گردشگری بازار

100 هزار میلیارد ریال طرح عمرانی آذربایجانشرقی احصاء شد

منابع آبی برای کاشت برنج در مشگین شهر کافی نیست

واردات بی‌رویه تولید و کارآفرینان را به ورطه ناامیدی کشانده است

تمامی روستاهای بالای 20 خانوار بیله سوار بهسازی می شوند

خرید کالای خارجی باید خط قرمز ایرانیان باشد

یکهزار فقره سند ملکی رایگان در میانه اهدا می شود

آوای ورزقان: تأملی بر توقف پروژه ذوب مس سونگون

تکمیل آزادراه تبریز- سهند جزو اولویت ها است

امسال 13.5 میلیون تن گندم در کشور تولید می شود

برداشت سبزی های محلی در خلخال آغاز شد

620 هزار تن گندم در استان اردبیل تولید می شود

ارزش صادرات از گمرک مهاباد 71 درصد افزایش یافت

سمن ها تسری بخش فرهنگ حمایت از کالای ایرانی

6250 مودی جدید مالیاتی در آذربایجان غربی شناسایی شد

20 طرح تولیدی در شهرک های صنعتی اردبیل اجرا می شود

سنگ موانع بانکی جلوی پای صنایع آذربایجان شرقی

خانواده ها برای حمایت از کالای ایرانی اهتمام کنند

خرید کالای ایرانی موجب رونق اقتصادی کشور می شود

وضعیت صادرات فرش استان هنوز با ایده آل ها فاصله دارد

فضای کسب و کار استان باید به صورت شفاف مورد بررسی قرار گیرد

وزارتخانه‌ها باید برای استفاده از کالای داخلی برنامه‌ریزی داشته باشند

رصد پروژه‌های سرمایه‌گذاری توسط مرکز خدمات سرمایه‌گذاری/ تمام مدیران برای جذب سرمایه‌گذاری پاسخگو باشند

پیش‌بینی درآمد 1060 میلیارد تومانی آذربایجان‌غربی در بودجه سال97

حل مشکلات اقتصادی در گرو خرید کالای ایرانی است

اعتبارات عمرانی آذربایجان غربی در دولت تدبیر و امید 8.5 برابر شد

اجرای طرح پنجره واحد سرمایه گذاری در آذربایجان غربی تا چند ماه آینده

تاسیس شهرداری در روستاهای بالای 5 هزار خانوار پیگیری شود