پیام آذری

آخرين مطالب

سياسي

روحانی: سبد غذایی 50 درصد جمعیت کشور را شامل می شود

پیام آذری - ارومیه - رییس جمهوری کشورمان اعلام کرد: برای 50 درصد جمعیت کشور طرحی اجرا می کنیم که بر اساس آن چهار یا پنج نوبت سبد غذایی و جبرانی به ارزش متوسط 2 میلیون ریال به هر خانواده تعلق می گیرد.

وحدت و همگرایی رمز پیروزی ما در جنگ اقتصادی است

پیام آذری - مهاباد - وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه ملت ایران در چهل سال گذشته در برابر سخت ترین تحریم ها مقاومت کردند، گفت: با وحدت، همسویی و همگرایی آحاد مردم از تحریم ها عبور می کنیم و در جنگ نابرابر اقتصادی پیروز می شویم.

مسوولیت ها فرصتی مغتنم برای خدمت به مردم است

پیام آذری - مهاباد- امام جمعه میاندوآب با بیان اینکه مسوولیت ها امانتی بیش نیست، گفت: دوران مسوولیت فرصتی مغتنم برای خدمت به مردم است که باید از آن به نحو شایسته ای استفاده کرد.

امیری: با حمایت مردم از این گردنه تاریخی عبور می کنیم

پیام آذری - ارومیه – ایرنا – معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: دولت تدبیر و امید با رهنمودهای مقام معظم رهبری و حمایت های شما مردم و فداکاری های نیروهای نظامی و امنیتی از این گردنه هم سرافراز عبور خواهد کرد.

مرگ میر مادران باردار 3.5 درصد کاهش یافت

پیام آذری - ارومیه- وزیر بهداشت، درمان و خدمات درمانی گفت: در طول فعالیت دولت تدبیر شاخص مرگ و میر مادران باردار 3.5 درصد کاهش یافته است.

استانهای مرزی می‌توانند تحریم را به فرصت تبدیل کنند

پیام آذری - ارومیه – رئیس جمهور با بیان اینکه صادرات در کشور جهش فوق العاده ای داشته است، گفت: استانهای مرزی به دلیل مزیت های صادراتی که دارند می توانند در شرایط بهتری تحریم ها را پشت سر بگذارند.

253 طرح صنعتی در کشور به بهره برداری می رسد

پیام آذری - ارومیه - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در قالب سیاست‌ها و برنامه‌های راهبردی دولت دوازدهم 253 پروژه صنعتی بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی به بهره‌برداری می‌رسد.

1900 طرح گردشگری در کشور در حال اجراست

پیام آذری - ارومیه - معاون رئیس جمهور و رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: هم اکنون هزار و 900 طرح گردشگری در سطح کشور در حال اجراست.

اتحاد و همدلی تاثیرات تحریم ها را خنثی می کند

پیام آذری - ارومیه - معاون پارلمان رئیس جمهوری گفت: تاکنون تحریم ها هیچ تاثیری بر کشور نداشته، ولی چیزی که می تواند تاثیرات این تحریم ها کاهش دهد همکاری و مقاومت مردم ایران است.

خط اعتباری ویژه هدیه دولت به مردم آذربایجان غربی

پیام آذری - ارومیه- تدبیر دولت برای ارتقای شاخص های توسعه آذربایجان غربی از طریق تخصیص اعتبارات ویژه، بارقه امید را در دل مردم آگاه این استان مرزی زنده کرده است؛ مطالبه دیرینه ای که با افزایش 8.5 برابری اعتبارات عمرانی استان به نتیجه می رسد و آثار درخشان آن در افق سال های پیش رو سوسو می زند.

تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی میاندوآب به بهره‌برداری رسید

پیام آذری - مهاباد- با حضور عیسی کلانتری معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور، تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک صنعتی شهید باکری میاندوآب عصر امروز (دوشنبه) به بهره‌برداری رسید.

وزیر اطلاعات: دشمن از تقابل ایران اسلامی با استکبار جهانی عصبانی است

پیام آذری - مهاباد- وزیر اطلاعات با بیان اینکه دشمن از تقابل جمهوری اسلامی با استکبار جهانی عصبانی است، گفت: دشمنان به همین دلیل تلاش می کنند این تقابل را به تقابل شیعه و سنی و قومیت ها تبدیل کند، ولی وحدت و همدلی مردم و مسوولان تاکنون این دسیسه آنها را با شکست مواجه کرده است.

علوی: دشمنان با همه قومیت های ایرانی عداوت دارند

پیام آذری - مهاباد- وزیر اطلاعات گفت: دشمنان اسلام و صهیونیست ها با همه قومیت های ما اعم از عرب، لر، ترک و فارس عداوت دارند، از این رو ما باید در مقابل نقشه ها و دسیسه های شیطانی آنها هوشیار باشیم.

کاهش قیمت ارز در کشور همچنان ادامه خواهد داشت

پیام آذری - ارومیه - مشاور رئیس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: با اجرای سیاست های کنترلی دولت کاهش قیمت ارز همچنان ادامه خواهد داشت.

آزمایشگاه مرجع ارومیه افتتاح شد

پیام آذری - ارومیه- آزمایشگاه مرجع ارومیه به صورت ویدئوکنفرانس با حضور حسن روحانی، رئیس جمهوری، به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.

احداث نیروگاه سیکل ترکیبی ماکو آغاز شد

پیام آذری - ارومیه - همزمان با سفر وزیر نیرو به آذربایجان غربی احداث نیروگاه سیکل ترکیبی ماکو با سرمایه گذاری بخش خصوصی عصر امروز دوشنبه آغاز شد.

ظریف برای منتقدانش سند رو کرد

پیام آذری - من مسئول مستندات نیستم، این مستندات در دسترس عموم است و آخرین مستند در ارتباط با این موضوع هم مربوط به افرادی با داشتن شبکه پولشویی گسترده اخیرا مجازات شدند

تشریح برنامه‌های هفته بسیج در آذربایجان‌شرقی

پیام آذری - معاون هماهنگ کننده فرمانده سپاه عاشورا از اجرای 250 عنوان برنامه طی هفته بسیج در استان خبر داد. به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان‌شرقی، سرهنگ ...

نماینده مجلس: محرومیت نتیجه توسعه نامتوازن کشور است

پیام آذری - مهاباد- نماینده مردم شهرهای اشنویه و نقده در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مشکلات اصلی و توسعه نیافتگی مناطق محروم ناشی از توسعه نامتوازن در کشور است و تا زمانی که آمایش سرزمینی اجرایی نشود، نمی توان انتظار پیشرفت همه جانبه داشت.

یادمان شمس تبریزی در خوی کلنگ زنی شد

پیام آذری - ارومیه- بنای یادمان شمس تبریزی امروز /دوشنبه/ همزمان با سفر دکتر حسن روحانی به آذربایجان غربی توسط «علی اصغر مونسان» ، معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در خوی کلنگ زنی شد.

راه مبارزه با فساد، شفافیت است

پیام آذری - ارومیه- مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: راه مبارزه با فساد، شفافیت است و باید با شفاف سازی در فعالیت ها، با فساد مقابله کرد.

وزیر دادگستری: تبلیغات منفی علیه دولت زیاد است

پیام آذری - ارومیه- وزیر دادگستری گفت: باوجود آنکه اقدام ها و خدمات قابل توجهی از سوی دولت تدبیر و امید برای توسعه و آبادانی کشور انجام شده، متاسفانه تبلیغات منفی علیه این دولت زیاد است.

پزشکیان: حفظ وحدت به اقدام نیاز دارد

پیام آذری - ارومیه - نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حفظ وحدت در شرایط کنونی کشور ضروری است، گفت: این مهم در جامعه بیشتر از صحبت و مباحث تئوری به اقدام نیاز دارد.

نخبگان مناطق با ارایه راهکار دولت را یاری کنند

پیام آذری - مهاباد- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان اداری و استخدامی گفت: با توجه به محدودیت منابع مالی دولت به دلیل تحریم ها، نخبگان مناطق مختلف کشور با ارایه راهکار و پیشنهاد دولت را در اجرای طرح های توسعه ای یاری و حمایت کنند.

عدالت در توزیع اعتبارات ستاد احیای دریاچه ارومیه رعایت شود

پیام آذری - مهاباد- نماینده مردم شهرستان های میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی گفت: در اجرای برنامه های ستاد احیای دریاچه ارومیه با اولویت میاندوآب باید اعتبار مناسب اختصاص یابد.

گفتمان سازی ملی در خانه احزاب

پیام آذری - ارومیه- گفتمان سازی ملی و همگرایی سیاسی با هدف رفع مشکلات کشور در حالی ضروری به نظر می رسد که تشکیل خانه احزاب به عنوان بسترساز تحقق آن در مناطق مختلف از چند ماه گذشته با تکیه بر اندیشه های مترقی در دستور کار وزارت کشور قرار گرفته است.

ملت ایران پاسخ آمریکا را در 22 بهمن خواهد داد

پیام آذری - رئیس جمهور با بیان اینکه ملت ایران پاسخ آمریکا را در روز 22 بهمن امسال خواهد داد، گفت: ما در برابر هیچ قدرتی سر فرود نخواهیم آورد.

احداث20 طرح آبخیزداری در آذربایجان غربی آغاز می شود

پیام آذری - ارومیه - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان غربی گفت: همزمان با سفر رئیس جمهوری به آذربایجان غربی، عملیات اجرایی 20 پروژه آبخیزداری در این استان آغاز می شود.

اگر اقدامات دولت نبود الان دریاچه ارومیه یک قطره آب هم نداشت!

پیام آذری - روحانی در جمع مردم آذربایجان غربی :همچنان پای قولم ایستاده‌ام. اگر تلاش دولت یازدهم و دوازدهم نبود امروز یک قطره هم آب در این دریاچه وجود نداشت و تبدیل به یک نمک‌زار خطرناک شده بود.

بیمارستان 220 تختخوابی خوی افتتاح شد

پیام آذری - ارومیه – رئیس جمهور دقایقی پیش در جریان سفر به آذربایجان غربی بیمارستان 220 تختخوابی خوی را افتتاح کرد.

یکسان سازی دینی و قومی محکوم به شکست است

پیام آذری - ارومیه – مشاور رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی گفت: یکسان سازی دینی، قومی، مذهبی و نژادی در همه برهه های تاریخی محکوم به شکست بوده است.

روحانی: اجازه نمی دهیم مردم دچار مشکل شوند

پیام آذری - ارومیه- رییس جمهوری گفت: اجازه نمی دهیم مردم در تامین کالاهای اساسی دچار مشکل شوند و این کالاها را با همت مردم تولید خواهیم کرد و آنچه لازم است را از خارج وارد می کنیم.

رویکرد دولت استفاده از اقوام و مذاهب در مناصب مختلف است

پیام آذری - مهاباد- وزیر دادگستری به تاکید رییس جمهوری مبنی بر استفاده از اقوام و مذاهب در مناصب مختلف کشور اشاره کرد و گفت: دولت به این سمت پیش می رود و این موضوع یک بحث تاکتیکی نیست بلکه یک باور است.

مشکلات مردم به اطلاع رییس جمهوری رسیده است

پیام آذری - ارومیه- ارومیه– استاندار آذربایجان غربی گفت: مسائل و مشکلات مردم استان در جلسات مختلف در تهران به استحضار رییس جمهوری رسیده و امروز نیز در شورای اداری به صورت کامل مورد بررسی قرار می گیرد.

یونسی: هیچ زبان و قومی در ایران بر دیگری ارجحیت ندارد

پیام آذری - ارومیه- مشاور رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی گفت: هیچ زبان، قوم و مذهبی در جمهوری اسلامی ایران موجب تبعیض در اجرای قوانین نیست و بر دیگری ارجحیت ندارد.

چالدران نیازمند توجه ویژه دولت تدبیر و امید است

پیام آذری - ارومیه- فرماندار چالدران با بیان اینکه این شهرستان ظرفیت های بسیاری در زمینه های مختلف گردشگری ، صنعتی و کشاورزی دارد گفت: به فعل رسیدن این استعدادها نیازمند توجه ویژه دولت است.

طرح احداث المان شمس تبریزی کلنگ زنی می شود

پیام آذری - ارومیه- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی گفت: طرح احداث المان شمس تبریزی همزمان با سفر رئیس جمهوری به استان کلنگ زنی می شود.

رئیس جمهور وارد آذربایجان غربی شد

پیام آذری - ارومیه – حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان امروز دوشنبه در راس هیئتی از وزیران از طریق فرودگاه خوی وارد آذربایجان غربی شد.

تورم هفت ماهه به 20.3 درصد رسید

پیام آذری - این پیمانه تیتر‌هایی همچون ریزش بیش از 5 هزار واحدی شاخص کل بورس، بازار اوراق مسکن؛ حبس ماهانه اوراق زیر کانال 60 هزار تومانی، واردات خودنویس به 1 تن رسید/ چین بزرگترین صادرکننده به ایران، شمار دکل‌های حفاری نفت آمریکا برای پنجمین هفته پیاپی افزایش یافت، چین 13.7 میلیارد دلار از اوراق قرضه آمریکایی خود را فروخت و بانک‌های خارجی به سامانه جایگزین سوئیفت ایران متصل شدند را در بر دارد

وزیر خارجه انگلیس وارد تهران شد

پیام آذری - وزیر خارجه انگلیس به منظور دیدار و گفت‌وگو با برخی مقامات کشورمان در رأس یک هیأت سیاسی وارد تهران شد

بسیج خلخال 17 پروژه عمرانی اجرا کرد

پیام آذری - اردبیل- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه خلخال گفت:17پروژه عمرانی در مناطق محروم روستایی این شهرستان توسط بسیج سازندگی اجرا و یا در حال تکمیل است.

رییس جمهوری وارد آذربایجان غربی شد

پیام آذری - ارومیه- حجت الاسلام دکتر حسن روحانی، رییس جمهوری اسلامی ایران جهت افتتاح 10 طرح عمرانی و اقتصادی با 9 هزار و 971 میلیارد ریال هزینه و آغاز عملیات اجرایی 2 طرح زیربنایی به ارزش 486 میلیارد ریال در سطح آذربایجان غربی، وارد فرودگاه خوی شد.

تدبیر دولت امید سوت قطار ارومیه را به صدا درآورد

پیام آذری- تکمیل طرح راه آهن مراغه – ارومیه در کنار تثبیت تراز آبی دریاچه ارومیه را می توان نماد توجه ویژه دولت تدبیر و امید در آذربایجان غربی به شمار آورد؛ طرح هایی که با تزریق مالی چشمگیر دولت به فرجامی نیک رسیده است.

واعظی: مردم را نسبت به آینده نااُمید نکنیم

پیام آذری- رئیس دفتر رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه دولت با همه توان در راستای عمل به تعهدات و پاسخ به مطالبات به حق مردم تلاش می‌کند، گفت: نباید اجازه دهیم یأس و ناامیدی که هدف اصلی دشمنان در ایجاد جنگ اقتصادی، علیه ملت ایران است، در جامعه گسترش پیدا کند.

تحریک به واگرایی اقوام حرکت در مسیر دشمن است

پیام آذری - ارومیه - مشاور رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی گفت: تحریک به واگرایی حرکت در مسیر دشمن بوده و در آموزه های دینی نیز بر متهم نکردن همدیگر تاکید شده است.

همکاری دولت و بخش خصوصی برای ایجاد شتاب در توسعه استان ضروری است/ ارز صادراتی باید به چرخه اقتصاد کشور برگردد/ دولت مکانیسم و مشوق‌های خاصی برای صادرکنندگان در نظر دارد

پیام آذری - رئیس دفتر رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه استان آذربایجان غربی از ظرفیت‌ها و استعدادهای فراوانی در حوزه‌های ...

115 کیلوگرم مواد مخدر در هشترود کشف شد

پیام آذری - هشترود- فرمانده انتظامی هشترود از کشف 115 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و دستگیری پنج نفر در این ارتباط خبر داد.

زنگنه قانون را دور زد؟

پیام آذری - وزیر نفت در حکمی مسعود کرباسیان را برای مدت 2 سال به‌عنوان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و معاون وزیر نفت منصوب کرد

ترامپ: نوار قتل خاشقچی وحشتناک‌تر از آن بود که بتوانم گوش کنم

پیام آذری - دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز می گوید، که ولیعهد سعودی بارها از جمله چند روز پیش به من گفت، که نقشی در قتل جمال خاشقچی نداشته است اما نمیدانم دروغ گفته یا نه

ساير مطالب

6 طرح عمرانی در سفر رییس جمهوری در مهاباد افتتاح می شود

امنیت پایدار با مشارکت اقوام و مذاهب مختلف محقق می شود

واعظی: ارز صادراتی باید به چرخه اقتصاد کشور بازگردد

واحد عمرانی سد قیقاج پلدشت به بهره برداری می رسد

یونسی: بدخواهان به دنبال برهم زدم همزیستی اقوام ایرانی هستند

یادداشت های یک هم استانی از سفر رییس جمهور به آذربایجان غربی

جوابیه معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری آذربایجان غربی به خبر منتشره با عنوان "حذف گسترده جوانان و نخبگان برای دیدار با رئیس جمهور"

فلامینگوها در تالاب ورامین زمینگیر شدند/شهرداری3 دُرنا ارومیه صفر

نخستین همایش دانش‌آموختگان و فعالان صنعت گردشگری برگزار می‌شود

درخواست شهردار اسکو از شهروندان برای عدم نصب بنر در سطح شهر

پیروزی پر گل رفسنجان و پرواز شاهین بوشهر به صدر جدول

گزینه‌ای برای استانداری آذربایجان شرقی در مجمع نمایندگان مطرح نشد

بازنشسته‌ها رفتند؟

آقای ظریف! لطفا با فرافکنی برای شکستِ رویکردِ‌ خود توجیه نتراشید!

استاندار آذربایجان شرقی به این زودی‌ها انتخاب نمی‌شود

سفر رییس جمهوری محرک توسعه آذربایجان غربی است

ارومیه آماده استقبال از رییس جمهوری و هیات دولت است

مشاور رییس جمهوری به شوط سفر خواهد کرد

5 طرح گردشگری در آذربایجان غربی آماده بهره برداری است

کارگزاران به اقوام، مذاهب و ادیان نگاه برابر داشته باشند

تشکیل خانه احزاب منجر به پایش دموکراسی می شود

استقبال از رییس جهموری، حمایت از نظام است

اعطای تسهیلات اشتغال مبتنی بر برنامه توسعه استان باشد/ ضرورت تمرکززدایی در بخش‌های اقتصادی

اعزام اولین مسافران قطار ارومیه به مشهد مقدس

8.5 کیلو طلا سرقتی در آذربایجان غربی کشف شد

جدال صدرنشین و قعر نشین در ورامین/ دُرنا دست و پا بسته نیست

2 باند مواد مخدر در نقطه صفر مرزی ارومیه متلاشی شد

نویسندگان حقیقت انقلاب را به نسل جوان جامعه منتقل کنند

4 بیمارستان در آذربایجان غربی افتتاح می شود

افتتاح468پروژه کشاورزی همزمان با سفر رئیس جمهور به آذربایجان غربی

1512 کارت پیله وری در آذربایجان غربی وجود دارد

بررسی مسایل اقتصادی کشور در جلسه غیرعلنی امروز مجلس

بسیاری از مدیران به اشرافی‌گری دچار شده‌اند

سرپرست استانداری تهران معرفی شد

بیمقدار: به جای حمایت یکپارچه از ظریف او را می‌کوبیم

اندیش: شأن رانندگان تاکسی در تبریز حفظ نمی‌شود

فرهنگی: جز با اصلاحات ساختاری نمی‌توان رکود تورمی را اداره کرد

مشاور رییس جمهوری به مقام شامخ شهدای بوکان ادای احترام کرد

خانواده های شهدا نخستین مسافران راه آهن ارومیه خواهند بود

80 درصد مصوبات سفر قبلی رییس جمهوری به مهاباد محقق شده است

جواد رحمتی به عنوان سرپرست استانداری آذربایجان شرقی منصوب شد

دیدار با رئیس جمهور محبوب دکتر حسن روحانی، دوشنبه28 آبان 97 ساعت9 صبح ورزشگاه شهید چمران خوی

آذربایجان غربی روی خط زلزله/سالانه 80 زمین لرزه به وقوع می پیوندد

فاز اول منطقه نمونه گردشگری پردانان پیرانشهر آماده بهره برداری شد

رئیس جمهوری 28 آبان مهمان مردم آذربایجان غربی است

سفر رئیس جمهوری به آذربایجان غربی زمینه ساز توسعه پایدار است

رهاسازی92میلیون مترمکعب آب به سمت دریاچه ارومیه/مرحله اول آغاز شد

اتصال ارومیه به شبکه ریلی کشور/ وعده‌ها محقق می شود

3 گزینه نهایی برای استانداری آذربایجان شرقی فردا شب مشخص می شود

اجرای طرح پاییزی در تبریز/ خیابان‌هایی با برگ های زرد و نارنجی

سرمایه‌گذاری 200 میلیون دلار خارجی طی سال گذشته در آذربایجان‌شرقی

دیدار تدارکاتی تراکتورسازی با حریف همیشگی!

توشاک بهترین اخراجی، تقوی بهترین جایگزین/فولاد از تغییرات ضرر کرد

سلسله همایش‌ های جامعه مهدوی در تبریز برگزار می ‌شود

مسابقات قرآن و عترت ویژه خانواده‌ های طلاب برگزار می شود

دیدار خادمین مسجد جمکران با خانواده های شهدای مدافع حرم

نمایشگاه کتاب در هشترود افتتاح شد

برپایی نمایشگاه کتاب در 2200 مدرسه آذربایجان شرقی

تسهیلات خرید سامانه ضدتگرگ به کشاورزان آذربایجان شرقی اعطا می شود

سهم آذربایجان شرقی در تولید ملی از 6 به 4 درصد رسیده است

بانوی قایقران آذربایجان شرقی در مسابقات آسیایی پارو می زند

جواد رحمتی سرپرست استانداری آذربایجان شرقی شد

هیچ یک از دستگاه‌های دیجیتالی نمی‌تواند جایگزین کتاب باشد

شهرداری تبریز از گل گهر پذیرایی می کند

تشکیل نظام فنی روستایی در 1382 روستای آذربایجان شرقی

اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس به استان آذربایجان شرقی سفر می کنند

وسایط نقلیه ریلی راه‌آهن به کتاب و جعبه کمک‌های اولیه مجهز می‌شود

ظرفیت پارکینگ هواپیمای فرودگاه تبریز به دو برابر افزایش می‎یابد

به جای صحبت از دو حقوقه بودن نمایندگان، حقوق قشرهای آسیب‌پذیر را افزایش دهید!

قدردانی زنگنه از 12 مدیر بازنشسته

شهردار منتخب تهران: تابع قانون هستم

مطهری: اگر دو سه ماه در برابر تحریم‌ها مقاومت کنیم، از راه‌شان برمی‌گردند

دیدار رئیس جمهوری عراق با رهبر انقلاب+عکس

«سلطان»‌ها، منقرض نمی‌شوند!

ارزیابی ظریف از سفر رئیس‌جمهور عراق به تهران: تبادل نظر سازنده‌ای داشتیم؛ اولویت ما منطقه است

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی منصوب شد

وحدت مردم آذربایجان غربی در سفر رییس جمهوری تجلی می یابد

تشکیل خانه احزاب به گفتمان سازی ملی منجر می شود

رییس جمهوری ساعت 9 صبح دوشنبه در جمع مردم خوی سخنرانی می کند

مردم اشنویه در انتظار ورود رییس جمهوری هستند

از مردم حلالیت می‌خواهم/ همه توانم را برای خدمت به مردم استان به کار گرفتم

دعوت مشترک استاندار و نماینده ولی فقیه در استان از مردم برای استقبال از رییس جمهوری اسلامی

عضویت کتابخانه های عمومی آذربایجان غربی به 56 هزار نفر رسید

حادثه رانندگی در اتوبان تبریز- زنجان 7 کشته درپی داشت

کلید حل مشکلات اقتصادی در دست آمریکا و اروپا نیست

سقوط قیمت نفت شدت گرفت

6 گزینه برای استانداری آذربایجان شرقی مطرح است

سرپرست بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان غربی منصوب شد

جلسه هماهنگی سفر ریاست محترم جمهوری و افتتاح پروژه راه آهن ارومیه برگزار شد

استاندار آذربایجان غربی درگذشت مدیرعامل و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی را تسلیت گفت

توسل به موضوعات قومیتی و مذهبی عین خیانت به اسلام است

موشک های جبهه مقاومت موفقیت بزرگی برای فلسطینیان بود

کپی مدارک از امور اداری آذربایجان شرقی حذف می شود

بسیج یک ارزش است/ ترامپ نقش تسهیل گر در سقوط آمریکا دارد

استاندار بازنشسته آذربایجان شرقی از مردم استان خداحافظی کرد

تبریز الگوی نبود معتادمتجاهر/خشکی دریاچه ارومیه باعث مهاجرت میشود

اسامی مطرح شده برای تصدی استانداری آذربایجان‌شرقی کذب محض است

وحدت مسلمانان و مقاومت فلسطین باعث نابودی رژیم صهیونیستی می شود

هر کس در مسیر مصالح کلان ملت گام بردارد بسیجی است

امام جمعه بیله سوار: این شهرستان مظلوم مانده است

مسئولان بر بازار نظارت بیشتری داشته باشند

تعطیلی کارخانه نئوپان شایسته بنیاد مستضعفان نیست

دشمن جنگ تمام عیار اقتصادی با ایران براه انداخته است

تکفیر در مکتب پیامبر بی معناست

اتحاد شیعه و سنی در هفته وحدت به جهانیان اعلام می شود

در بیستمین جشنواره شهید رجایی از دستگاههای اجرایی برتر تجلیل شد

"حمید صداقت پیشه" به عنوان سرپرست بنیاد فرهنگ، هنر و ادب استان منصوب شد

"یاسر محمدزاده" به سمت معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری پلدشت منصوب شد

"صابر امینی" به سمت معاون فرماندار چایپاره منصوب شد

"حمید پویامنش" به سمت معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری خوی منصوب شد

"زهرا روحی" به سمت معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ارومیه منصوب شد

خرم: ظریف انقدر تحمل کرد که به سیم آخر زد

مرحله اول سناریوی کاخ سفید شکست خورده است

20هزارمیلیارد ریال برای توسعه پیرانشهر و سردشت هزینه شده است

تمرکززدایی اقتصادی توزیع عادلانه ثروت را موجب می شود

وزرای دولت روحانی چند سال سن دارند؟

هاشمی: شورا از انتصابات شهرداری راضی نیست

آمریکایی‌ها دیگر صاحب نفوذ نیستند

2450 میلیارد تومان برای توسعه آذربایجان غربی در نظر گرفته شد ؛ نقش اصلی مدیران در شرایط فعلی حفظ و ایجاد فرصت های اشتغال است

حضور رییس جمهوری فرصتی مغتنم برای توسعه آذربایجان غربی است

2450 میلیارد تومان برای توسعه آذربایجان غربی در نظر گرفته شد

15 هزار ناظر انتخاباتی در آذربایجان غربی فعالیت می کنند

جلسه هماهنگی سفر رییس جمهوری اسلامی به استان آذربایجان غربی برگزار شد

استانی شدن انتخابات حرکت به سمت تحزب گرایی است

حمایت استاندار آذربایجان غربی از تیم فوتبال 90 ارومیه

رزمایش قطع برق در فرودگاه بین المللی تبریز انجام شد

پرکردن شکاف توسعه‌ای در شهرستان‌ها از رویکردهای اصلی در توزیع اعتبارات است

ایران نگذاشت که آمریکا منطقه را ببلعد

حاشیه های انتخاب «حناچی» به دوره هابیل و قابیل بر می گردد

همسر ترامپ خواستار اخراج معاون جان بولتون از کاخ سفید شد

بخشدار بخش ارس شهرستان پلدشت منصوب شد

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری خوی منصوب شد

12موزه تخصصی در آذربایجان غربی ایجاد می شود

«ج.ا»: جریان انحرافی همسو با احمدی نژاد است

سهم تاثیرگذار راه آهن در توسعه همه جانبه آذربایجان غربی

پیگیر اجرای اصل 15 قانون اساسی هستیم

آذربایجان غربی بیش از 50 درصد کل ذخیره طلای کشور را دارد

هوای آذربایجان غربی برفی می شود/آغاز بارش مجدد باران

2000 کتاب در بین مدارس آذربایجان غربی توزیع شد

1500 قطعه غاز خاکستری وارد تالاب کانی برازان مهاباد شد

تجار استان ظرفیت‌های منطقه آزاد چابهار را در صادرات به هند و پاکستان جدی بگیرند

ضرورت تشکیل فراکسیون حمایت از بیماران دیابتی در مجلس شورای اسلامی

بیگی: هر چقدر مسئولان به مردم نزدیک‌تر باشند همراهی مردم بیشتر خواهد بود

حیات بشر به علم و فرهنگ و میراث معنوی وابسته است

نمایندگان مجلس از آخوندی شکایت کردند

"چیت‌چیان" پیشنهاد تصدی سمت استانداری آذربایجان شرقی را نپذیرفت

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی و فرماندار ارومیه از دفاتر تسهیل گری جهاد دانشگاهی استان بازدید کردند

حفاظت فیزیکی ابتدایی ترین اصل در پدافند غیرعامل است

آزادراه تبریز به زنجان در محدوده عوارضی بستان آباد مسدود می شود

صادرات 2میلیارد و 400میلیون دلار کالا از آذربایجان شرقی به 60کشور