پیام آذری

آخرين مطالب

سياسي

کاهش تدریجی ورودی آب به دریاچه ارومیه از امروز

پیام آذری - ارومیه- رییس دفتر استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان غربی با اشاره به اینکه تراز و وسعت دریاچه مطلوب تر از سال های گذشته است، گفت: ورودی آب به نگین آبی آذربایجان از امروز با کاهش تدریجی مواجه می شود.

شتاب بخشی بر روند گازرسانی در مناطق مرزی در دستور کار دولت است

پیام آذری - ارومیه- مشاور وزیر نفت با اشاره به نگاه ویژه دولت برای توسعه شبکه گازرسانی در مناطق روستایی استان های مرزی کشور، گفت: توسعه شبکه در این مناطق با تاکید وزیر نفت در دستور کار شرکت ملی گاز قرار گرفته و امسال اعتبارات و بودجه خوبی در فصل گازرسانی برای آن پیش بینی شده است.

بهبود روزافزون فضای کسب و کار در گرو تعامل دولت و بخش خصوصی است

پیام آذری - ارومیه- استاندار آذربایجان غربی با اشاره به رتبه بندی ارائه شده از سوی اتاق ایران و رتبه دوم آذربایجان غربی در شاخص های بهبود فضای کسب و کار برای دومین سال متوالی، گفت: تثبیت و ارتقای این جایگاه نیازمند اهتمام جدی و تعامل دولت و بخش خصوصی است.

150تن کلزا در پلدشت خریداری شده است

پیام آذری - ارومیه- رئیس اداره تعاون روستایی پلدشت گفت: طی 48 ساعت گذشته و با آغاز طرح خرید تضمینی کلزا، 150تن از این محصول در شهرستان خریداری شده است.

7 هزار میلیارد تومان از تسهیلات اشتغال روستایی جذب شده است

پیام آذری - ارومیه- معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهوری گفت: با تلاش دولت تدبیر و امید 1.5 میلیارد دلار معادل 18 هزار میلیارد تومان اعتبار از محل صندوق توسعه ملی برای بخش اشتغال روستاییان در نظر گرفته شده که تاکنون 7 هزار میلیارد تومان آن جذب شده است.

ظرفیت های مردمی در مهار آتش سوزی منابع طبیعی مورد توجه قرار گیرد

پیام آذری - مهاباد- سرپرست فرمانداری بوکان با بیان اینکه اعضای انجمن های مردم نهاد نقش موثری در مشارکت های اجتماعی دارند، گفت: باید از ظرفیت های مردمی به خوبی در مهار آتش سوزی منابع طبیعی استفاده کرد.

برگزاری انتخابات با مشارکت حداکثری رخداد مهم سال به شمار می رود

پیام آذری - ارومیه- مدیرکل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان غربی گفت: برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با مشارکت حداکثری مردم، رخداد مهم سال برای کشور است.

تعداد پرونده های قضایی برازنده نظام اسلامی نیست

پیام آذری - ارومیه- رئیس دادگستری ماکو با اشاره به اینکه طی یکسال گذشته 50 هزار و 895 پرونده به محاکم قضایی این شهرستان وارد یا خارج شده است، گفت: این میزان پرونده برازنده نظام جمهوری اسلامی ایران نیست.

ارومیه گزینه میزبانی رقابت های فوتسال قهرمانی آسیا شد

پیام آذری - ارومیه- مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا برای اعطای میزبانی مسابقات مقدماتی فوتسال قهرمانی آسیا به شهر ارومیه، ضمن بازدید از امکانات این شهر با مدیرکل ورزش و جوانان ابن استان دیدار کردند.

تجارت مرزی و اشتغال روستایی آذربایجان غربی در کانون توجه

پیام آذری - ارومیه- عملکرد آذربایجان غربی در بخش اعطای تسهیلات طرح اشتغال فراگیر روستایی فردا /پنجشنبه/ با حضور استاندار آذربایجان غربی و معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در کارگروه اشتغال استان مورد بررسی قرار می گیرد و وزیر صمت نیز در همین روز با هدف توسعه تجارت مرزی از مرزهای کیله سردشت و تمرچین پیرانشهر بازدید می کند.

کیفیت بخشی به فعالیت های آموزشی در اولویت آموزش متوسطه آذربایجان غربی

پیام آذری - ارومیه- معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: اجرای طرح کیفیت بخشی به فعالیت های آموزشی، کاربردی کردن محتواها و ایجاد رقابت سالم از اهداف مهم برگزاری مسابقات عملی کاربردی کار دانش استان است.

آذربایجان غربی در زمینه مراکز یادگیری محلی پیشرو است

پیام آذری - ارومیه- معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی با بیان اینکه این استان در زمینه مراکز یادگیری محلی در سطح کشور پیشرو است، گفت: 49 مرکز یادگیری محلی در استان فعالیت می کند که از این تعداد 45 مرکز غیردولتی و چهار مرکز مشارکتی می باشد.

توزیع 19 هزار و 500 تن شکر در آذربایجان غربی آغاز شد

پیام آذری - ارومیه- سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی اعلام کرد: توزیع 19 هزار و 500 تن شکر با قیمت مصوب تعاونی و با هدف کنترل و تنظیم بازار در سطح عرضه در سطح استان آغاز شد.

تکریم و حمایت از خیران وظیفه همه مسئولان است

پیام آذری - مهاباد- فرماندار میاندوآب گفت: همه مسئولان وظیفه دارند تا خیران و افرادی که اموال و دارایی خود را در راه خیر و مردم هزینه می کنند را تکریم کنند.

آذربایجان غربی نیازمند بیش از 4500 کلاس درس است

پیام آذری - ارومیه- مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: استان در وضعیت کنونی برای رسیدن به میانگین کشوری سرانه فضای آموزشی نیاز به چهار هزار و 550 کلاس جدید دارد.

مطالعه حذف 17 نقطه حادثه خیز جاده ای در آذربایجان غربی انجام شد

پیام آذری - ارومیه- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: مطالعه کامل حذف 17 نقطه پرحادثه راه های استان در دستور کار بود که از این تعداد نقطه پر تصادف، 11 نقطه در مرحله مناقصه و واگذاری به پیمانکار قرار دارد.

گرمای هوا در آذربایجان غربی کاهش می یابد

پیام آذری - مهاباد- رییس اداره هواشناسی مهاباد با اشاره به ناپایداری هوای آذربایجان غربی تا پایان هفته جاری، گفت: با ورود امواج ناپایدار به آسمان استان، شرایط برای بارش باران رگباری و در برخی مناطق تگرگ مهیا خواهد بود.

بهزیستی در ارتباط با خانواده بی سرپناه مهابادی وارد عمل شد

پیام آذری - مهاباد- رییس اداره بهزیستی مهاباد گفت: پس از کسب اطلاع از وجود یک خانواده بی سرپناه در بوستان ملت این شهر، موضوع ساماندهی زندگی آنان در دستور کار این اداره قرار گرفت.

60 درصد تصادفات ناشی از رعایت نکردن قوانین است

پیام آذری - ارومیه- استاندار آذربایجان غربی گفت: آموزش در زمینه رانندگی نیاز امروز جامعه است و 60 درصد تصادفات ناشی از رعایت نکردن قوانین است.

روزانه 100 کامیون مرز بازرگان به پلدشت منتقل می شود

پیام آذری - ارومیه- مدیرکل راهداری و جمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: صف انتظار ناوگان ترانزیتی در پایانه مرزی بازرگان به صفر رسیده است و در حال حاضر مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

2.4 میلیارد ریال یارانه تبدیل سوخت به هر واحد تولیدی پرداخت می‌شود

پیام آذری - ارومیه- مشاور وزیر و نماینده وزارت نفت در طرح‌های گازرسانی بیع متقابل گفت: برای هر واحد تولیدی، صنعتی و کشاورزی تا سقف 2 میلیارد و 400 میلیون ریال یارانه تبدیل سوخت مایع به گاز طبیعی توسط دولت پرداخت می‌شود.

8 کیلوگرم حشیش در مهاباد کشف شد

پیام آذری - مهاباد- فرمانده انتظامی مهاباد گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان هشت کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش را کشف و ضبط کردند.

بزرگترین کشتارگاه صنعتی شمالغرب تا 3 ماه آینده در ارومیه به بهره برداری می رسد

پیام آذری - ارومیه- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: بزرگترین کشتارگاه صنعتی شمال‌غرب کشور با نام شرکت دام خوشان از طرح های توسعه اشتغال روستایی با اشتغالزایی مستقیم برای 150 نفر در صورت تامین به موقع اعتبارات تا سه ماه آینده به بهره برداری می رسد.

ارزش معاملات بورس ایران 7 برابر شد

پیام آذری - ارومیه- مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس اوراق بهادار تهران گفت: ارزش معاملات بورس ایران طی سه سال گذشته هفت برابر شده که همین امر نشان دهنده سوددهی مناسب این بخش از سرمایه گذاری است.

شیطنت های آمریکا دامن خودش را خواهد گرفت

پیام آذری - ارومیه- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اعزام یکهزار نیروی نظامی آمریکایی به منطقه، گفت: شیطنت های آمریکا دامن خود او را خواهد گرفت.

وابستگی به اقتصاد نفتی از خیانت‌های 100 سال گذشته است

پیام آذری - تبریز- نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی گفت: تولید فکر در شرکت‌های دانش بنیان از خام فروشی‌ها در کشور جلوگیری می‌کند و وابستگی به اقتصاد نفتی از خیانت‌های 100 سال گذشته است.

ایران جامعه هدف اقتصادی و فرهنگی افغانستان است

پیام آذری - اردبیل - مشاور ارشد نخست وزیر افغانستان گفت: روابط دو کشور همسایه در نهایت صمیمیت بوده و جمهوری اسلامی ایران جامعه هدف اقتصادی، گردشگری و فرهنگی افغانستان است.

ضرب الاجل معاون استاندار آذربایجان غربی برای مکان یابی ناحیه صنعتی چالدران

پیام آذری - ارومیه- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: اداره منابع طبیعی شهرستان چالدران مکان مورد نیاز برای ایجاد ناحیه صنعتی چالدران را معرفی کند.

سازمان های مردم نهاد از سیاسی کاری پرهیز کنند

پیام آذری - ارومیه- سرپرست اداره کل فرهنگی اجتماعی استانداری آذربایجان غربی گفت: بدون حضور و فعالیت سازمان‌های مردم نهاد و مشارکت‌های مردمی، بسیاری از کارها از عهده دولت بر نمی‌آید و با توجه به اهمیت آن، سمن‌ها از سیاسی کاری پرهیز کنند.

فرماندار تکاب از احیا و گسترش ورزش های باستانی تقدیر کرد

پیام آذری - مهاباد- فرماندار تکاب گفت: احیا، گسترش و ترویج ورزش های باستانی و زورخانه ای و ترویج فرهنگ پهلوانی به همت پیشکسوتان این رشته در این شهرستان اقدامی ارزشمند و شایسته تقدیر است.

خانواده سالم جامعه ای عاری از ناهنجاری ها خلق می کند

پیام آذری - ارومیه – مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی در پیامی به نشست تخصصی سبک زندگی گفت: خانواده سالم زمینه خلق جامعه ای عاری از ناهنجاری های اجتماعی را فراهم می کند.

عملیات آسفالت ریزی محور تکاب - کرفتو آغاز شد

پیام آذری - مهاباد - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تکاب گفت: عملیات اجرایی لکه گیری و روکش آسفالت محور روستایی و گردشگری تکاب - کرفتو آغاز شد.

ساير مطالب

پیروزی قاطع والیبال ایران مقابل روسیه تحسین برانگیز است

4 طرح کشاورزی در سردشت به بهره برداری رسید

آذربایجان غربی و حکاری ترکیه تبادل دانش کشاورزی می کنند

برتری تاکتیکی ایران با چاشنی 8 هزار تماشاگر

سرمربی روسیه: بازیکنانم تحت تاثیر فضای سالن می‌خواستند توپ را بترکانند

سرمربی اسبق تیم ملی: ایران عالی ترین والیبال را بازی کرد

موسوی مصدوم شد

معروف: اشتباهات روس‌ها به ما کمک کرد

کولاکوویچ: مهم نیست که صدرنشین باشیم

حضور آینده سازان والیبال ارومیه پای تلویزیون های شهری

غفور امتیازآورترین بازیکن مسابقه ایران و روسیه شد

کاهش مراجعه مردم به پزشک به‌ خاطر گرانی‌ها

میزبانی لیگ ملت ها نقطه عطف والیبال ارومیه است

خرس بزرگ مقابل والیبال ایران زانو زد

نحوه حضور بانوان در سالن غدیر ارومیه الگویی برای کشور باشد

فروش بلیت مازاد در لیگ ملت‌های والیبال/ایجاد بازار سیاه بلیت

تیم ملی والیبال ایران ست دوم را هم با پیروزی پشت سر گذاشت

حاشیه بازی ایران با روسیه/جیمی جامپی که کنار بازیکنان ایستاد

تیم ملی والیبال ایران ست اول را با پیروزی آغاز کرد

فروش بلیط مازاد در لیگ ملت‌های والیبال/ایجاد بازار سیاه بلیط

اشتباه کمتر عامل پیروزی بر همسایه پایین تر

اشتباه کمتر لهستان عامل پیروزی بر همسایه پایین تر

زنان در سالن غدیر ارومیه به جایگاه ویژه هدایت شدند

داورزنی تماشاگر ویژه بازی ایران با روسیه/ ظرفیت غدیر پر شد

سرمربی لهستان: اگر ایران را می‌بردیم، به هتل نمی‌رسیدیم

سرمربی کانادا: سطح بازیکنان ما با هم تفاوت زیادی دارد

آغاز طرح سرشماری دوزیستان کمیاب در آذربایجان غربی

لهستان در امتیازهای پایانی موفق تر از کانادا عمل کرد

امسال کمک دولت به کمیته امداد امام خمینی(ره) 20 درصد افزایش دارد

صف طولانی برای ورود به سالن غدیر/شور والیبال به اوج رسید

لهستان با یک برد ایران را ترک کرد

مردم از تجمع مقابل هتل اقامتی تیم ملی والیبال خودداری کنند

بازار سیاه بلیت میلیونی در لیگ ملت‌های والیبال

مردم از تجمع در مقابل هتل محل اقامت تیم ملی والیبال خودداری کنند

بازار سیاه میلیونی در لیگ ملت‌های والیبال

شناسایی 115 گونه از پرندگان در پارک ملی دریاچه ارومیه

تکثیر ماهیان در پلدشت برای رهاسازی در سدهای آذربایجان غربی

پیروزی بر روسیه کلید صعود ایران به دور نهایی لیگ ملت هاست

رحمان رکورد جدیدی در رقابت های جهانی ثبت می کند

سنجش سلامت نوآموزان در آذربایجان غربی آغاز شد

سنجش شاخص‌های سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان در آذربایجان غربی آغاز شد

1.7 میلیون نفر از جمعیت آذربایجان غربی بیمه سلامت رایگان دارند

کشاورزی استان به تولید پایدار رسیده است/ اقدامات توسعه‌ای در اولویت برنامه‌ها باشد

بانک اطلاعاتی مخاطرات زمین شناسی در آذربایجان غربی ایجاد می شود

138 طرح آبیاری تحت فشار در مهاباد به بهره برداری رسید

تسهیلات اشتغال افراد تحت پوشش کمیته امداد به 500 میلیون ریال افزایش یافت

وظیفه دست‌اندرکاران امور ایثارگران روز به روز سنگین‌تر می‌شود

توجه دولت به کمیته امداد امام خمینی (ره) ویژه است

آماده انتقال تجربیات به کشورهای اسلامی هستیم/ تولید 75 درصد صنایع دستی کشور توسط زنان

ایران با هوشیاری از سد لهستان گذشت

معروف: تماشاگران ما را به بازی برگرداندند/ کار لهستان سخت شد

حمایت بی امان تماشاگران ارومیه برد ایران برابر لهستان را رقم زد

سالن 15 هزارنفری والیبال ارومیه بعد از بررسی فنی کلنگ زنی می شود

پاسخ محکم ایران به تیمِ بازیکن بداخلاق/ پیروزی شیرین برابر لهستان

حاشیه های ماراتن ایران در غدیر

مردم در خیابانهای ارومیه برد ایران برابر لهستان را جشن گرفتند

مردم با حضور در خیابانها برد ایران برابر لهستان را جشن گرفتند

40 طرح ورزشی تا پایان دولت دوازدهم در آذربایجان غربی افتتاح می شود

سرمربی لهستان: خوشحالم که بازی بدون توجه به حاشیه‌ها برگزار شد

کولاکوویچ: مرا بکشید ولی به بازیکنان احترام بگذارید

معروف: امروز تاثیر حضور تماشاگران را دیدیم

تحلیل ماراتن ایران در غدیر

حاشیه های بازی ایران و لهستان/ وزیر ورزش میهمان ویژه بازی

نخستین شهردار شهر نلاس سردشت معرفی شد

خوشحالی مردم ارومیه پس از برد شیرین والیبال ایران مقابل لهستان

7 مرکز خرید گندم در مهاباد راه اندازی شد

2300 تُن شکر یارانه ای بین زنبورداران خوی توزیع شد

غفور امتیازآورترین بازیکن دیدار با لهستان شد

والیبال ایران عقاب‌های لهستان را شکار کرد

بانوان ارومیه ای خوشحالی خود را از حضور در سالن پنهان نکردند

استقبال ارومیه ای ها از تماشای بازی ایران و لهستان در پارک ها

تماشاگران امتیاز 15 ایران در ست پنجم را انتظار می کشند

والیبال لهستان 2 بر یک از ایران پیش افتاد

سالن غدیر ارومیه دارای استانداردهای بین المللی است

تساوی یک بر یک والیبال ایران و لهستان تا پایان ست دوم

سالن چند منظوره جودو در ارومیه کلنگ زنی شد

ساعات کاری ادارات در آذربایجان غربی تغییر می کند

ورزشگاه 15 هزار نفری ارومیه هفته دولت افتتاح می شود

وزیر ورزش تماشاگر ویژه مسابقه ایران و لهستان

استادیوم 15 هزار نفری ارومیه شهریور بهره برداری می شود

سلطانی فر: استادیوم 15 هزار نفری ارومیه طبق وعده در شهریور ماه افتتاح می شود

سرمربی کانادا: باید از اشتباه های امروز درس بگیریم

هواداران ارومیه ای شایسته سالن 15 هزار نفری والیبال هستند

نامه عذرخواهی کوبیاک پیش از بازی ایران و لهستان خوانده شد

کلنگ سالن جودو ارومیه با حضور وزیر ورزش بر زمین زده شد

500 هزار نفر برای خرید بلیط مسابقات والیبال به سایت مراجعه کردند

روسیه موقتی به صدر جدول لیگ ملت‌های والیبال رفت

وضعیت مصدومان شیمیایی سردشت پذیرفتی نیست

امروز بازی تیم والیبال ایران در 8 نقطه ارومیه مستقیم پخش می شود

امتحان یا والیبال دوراهی پیش روی دانشجویان ارومیه ای

دوراهی امتحان و والیبال پیش روی دانشجویان ارومیه

میزبانی ارومیه در فدراسیون جهانی والیبال مستندسازی می شود

بسکتبالیست با ویلچر ارومیه ای به اردوی تیم ملی دعوت شد

30 درصد از پست‌های مدیریتی تا پایان دولت دوازدهم به زنان متخصص سپرده می‌شود

مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری آذربایجان شرقی منصوب شد

مدیران کل منابع طبیعی، آموزش و پرورش و شرکت گاز آذربایجان غربی میهمان سامد

آتش سوزی در مراتع اشنویه مهار شد

خروج دارو از شبکه توزیع قابل قبول نیست

کاهش 10 درصدی قیمت خودرو برای رونق بازار کافی نیست

تماشاگران پرشور والیبال کسب امتیاز کامل را برای تیم ملی میسر می کند

معروف همچنان بهترین پاسور لیگ ملت‌های والیبال

مشترکان برق در سریعترین زمان برای ثبت شماره تلفن خود اقدام کنند

کلاهبرداران اینترنتی در مهاباد دستگیر شدند

بازیکنان تیم ملی والیبال مشکلی برای مسابقه با لهستان ندارند

استعفای 15 نفر از سمت خود برای حضور در رقابت انتخابات مجلس شورای اسلامی

ایران در بازی ترامپ دست پیش دارد

نقطه عطفی در نشاط اجتماعی

پیروزی والیبال در ارومیه با حضور بانوان در ورزشگاه

حضور بانوان در ورزشگاه از طرح تا شرع

حمایت هواداران انگیزه تیم والیال ایران را افزایش داد

تمام تلاش ما کسب حداکثر امتیاز از بازی‌های بعدی است

خوشحالی مردم ارومیه پس از برد تیم‌ ملی والیبال مقابل کانادا

ایران بازی بی نقصی مقابل کانادا به نمایش گذاشت

ایران گربه سیاه خود را با حمایت تماشاگران شکست داد

مردم ارومیه کارناوال شادی به راه انداختند

«غفور» امتیازآورتربن بازیکن ایران و کانادا شد

سرمربی کانادا: جو سالن خیلی عالی بود

حمایت پرشور تماشاگران پایتخت والیبال آسیا از تیم ملی

کولاکوویچ از حمایت تماشاگران ارومیه ای تشکر کرد

معروف: تیم ملی والیبال شخصیت خوبی پیدا کرده است

با اعتماد به نفس بازی می‌کنیم و می‌بریم

پیروز قاطع ایران برابر کانادا/ شروع میزبانی با صدرنشینی

حاشیه های دیدار ایران و کانادا/تماشاگران سنگ تمام گذاشتند

بازی را کنترل کردیم تا توانستیم کانادا را ببریم

جو بازی در ارومیه فوق العاده بود/اشتباهات زیادی داشتیم

عاشقان والیبال پای ثابت تلویزیون های شهری

ظرفیت سالن غدیر ارومیه تکمیل است

عاشقان والیبال در ارومیه به تلویزیون های شهری روی آوردند

پیروزی مقتدرانه والیبال ایران با حمایت تماشاگران ارومیه‌ای

تیم ملی والیبال ایران 2 ست از کانادا پیش افتاد

عاشقان والیبال در ارومیه به تلویزیون های شهری روی آورند

هزاران ارومیه ای بازی ایران و کانادا را در پارک ها تماشا کردند

ظرفیت سال غدیر ارومیه تکمیل است

فریاد ایران ایران در سالن غدیر ارومیه طنین انداز شد

سرویس های آتشین و دفاع مناسب عامل پیروزی روسیه مقابل لهستان

سرویس های قدرتی روسیه پیروزی مقابل لهستان را رقم زد

خدمات بلیط فروشی در حضور هواداران ارومیه‌ای شفاف سازی شد

روسیه در نخستین مسابقه هفته سوم لیگ ملت‌ها پیروز شد

تماشای زنده بازیهای لیگ جهانی والیبال در 5 نقطه از شهر ارومیه

تیم ملی والیبال ایران کی به مصاف حریفان می رود؟

استقبال پرشور تماشاگران ارومیه‌ای از لیگ ملت‌های والیبال

مذاکره در سایه فشار حداکثری باج دادن است

سانحه رانندگی در بوکان یک کشته برجا گذاشت

مطالبه ساکنان 50 روستای بخش سیلوانای ارومیه تحقق می یابد

90 درصد تخلفات کالا و خدمات در آذربایجان غربی رسیدگی شد

عملیات اجرایی 6 طرح آبخیزداری در روستاهای بوکان آغاز شد

مسئولان برای حضور بانوان در ورزشگاه ها چاره اندیشی کنند

خوش و بش سرمربی تیم ملی لهستان با خبرنگاران ایران

فروش بلیط مسابقات جهانی والیبال در بازار سیاه فاقد اعتبار است

هیچ ملت عاقلی تحت فشار مذاکره نمی کند