پیام آذری

آخرين مطالب

آمادگی مرزداران آذربایجان غربی برای حضور پرشور در راهپیمایی 22بهمن سياسي

آمادگی مرزداران آذربایجان غربی برای حضور پرشور در راهپیمایی 22بهمن

  بزرگنمايي:

پیام آذری - مهاباد - مرزداران جان نثار و همیشه در صحنه آذربایجان غربی از هر قوم و نژادی برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن آماده هستند تا اقتدار و بالندگی ایران اسلامی را به رخ جهانیان بکشند و بار دیگر پیوند ناگسستنی بین مردم و نظام اسلامی را به نمایش بگذارند.
به گزارش ایرنا غیورمردان ساکن در این استان مرزی خود را ایرانی می دانند و در همه حال آماده دفاع از نظام و آرمان های والای انقلاب اسلامی هستند.
این استان مرزی بیش از 12 هزار شهید اعم از تُرک، کُرد، آشوری و ارمنی را برای دفاع از تمامیت ارضی تقدیم نظام اسلامی کرده و امنیت موجود آن نتیجه اتحاد اقوام و پیروان ادیان زیر سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
فرماندار مهاباد نیز بر این موضوع تاکید دارد که مردم شیعه و سنی این استان همواره پیرو خط امام و رهبری هستند و در این راه تا پای جان برای دفاع از آرمان ها و ارزش های اسلامی ایستادگی می کنند.
ایرج شجاعی اضافه کرد: اختلاف افکنی بین اقوام و ادیان از توطئه های بارز و شیطانی دشمنان است ولی اتحاد و انسجام مردم این خطه این توطئه های آنان را همواره نقش برآب کرده است و مردم با حضور مثال زدنی خود در رویدادهای مختلف از جمله راه پیمایی 22 بهمن، پاسخ دندان شکنی به آنان داده اند.
وی افزود: ملت ایران هیچ ترسی از دشمنان ندارند و همانگونه که در طول 40 سال گذشته با وجود همه تحریم ها و توطئه ها قاطعانه و مقتدرانه در صحنه ایستاده اند، از این پس نیز مقتدرانه از انقلاب و نظام خود دفاع خواهد کرد.
شجاعی با دعوت از اقشار مختلف مردم شیعه و سنی این استان برای شرکت همه جانبه در راهپیمایی روز 22 بهمن، افزود: مردم با حضور پرشور و باشکوه در این راهپیمایی بار دیگر شور، شعور و وحدت انقلابی خود را در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان های امام و شهدا به نمایش خواهند گذاشت.
«کامبیز شکرالهی» آموزگار میاندوآبی به خبرنگار ایرنا گفت: حضور در راهپیمایی 22 بهمن امسال وظیفه شرعی، دینی و انقلابی همه مردم ایران است و با همه توان در آن شرکت خواهند کرد.
وی معتقد است که حضور حماسی ملت بزرگ ایران به دنیا نشان می دهد که مردم همچنان با اتحاد در صحنه حضور دارند و ایادی کفر و استکبار هیچ غلطی نمی توانند بکنند.
این آموزگار میاندوآبی ادامه داد: سردمداران آمریکا آرزوی شکست ملت ایران را با خود به گور می برند زیرا خداوند پشتیبان این مردم و انقلاب است.
امام جمعه اهل سنت تکاب نیز گفت: دشمنان اسلام از وحدت مردم شیعه و سنی همواره دل نگران بودند و برای ایجاد اختلاف و تفرقه در برهه های مختلف توطئه های مذهبی و قومی را با هزینه های گزاف اجرا کردند اما با هوشیاری مردم در هیچ یک موفق نشده اند.
ماموستا یحیی اسماعیلی بیان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی درس های بزرگی برای جهانیان داشته زیرا آزادگی و استقلال را به همه نشان داده و الگویی بی نظیر برای جهانیان است.
وی افزود: مردم ایران همانند همیشه قدردان انقلاب و خدمات بی نظیر آن هستند و ازاین رو با حضور در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با آرمان های امام ‌راحل تجدید میثاق خواهند کرد.
«خالد محمدزاده» از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بوکان نیز گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن میثاق با آرمان های انقلاب و نشان دهنده اقتدار ملی و به رخ کشیدن پایبندی مردم به نظام و انقلابِ است.
وی افزود: حضور در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و بدخواهان نظام مقدس ایران است و مردم غیور این خطه همگام با ملت ایران با حضور گسترده و انقلابی خود در این روز، برگ زرین دیگری بر افتخاراتشان خواهند افزود.
«زهرا محبی» کارمند اهل شاهین دژ نیز گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن، اقتدار جمهوری اسلامی ایران را در برابر چشم جهانیان به نمایش می گذارد.
این شهروند اهل تشیع آذربایجان غربی افزود: حضور مردم در صحنه‌های حساس انقلاب دسیسه‌های دشمنان را خنثی می کند و ملت با بصیرت ایران در راهپیمایی 22 بهمن امسال با حضور خود بار دیگر دشمنان را ناامید خواهند کرد.
فرماندار اشنویه نیز گفت: امسال به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مردم همیشه در صحنه ایران راهپیمایی روز 22 بهمن را باشکوه تر از هر سال دیگر برگزار خواهند کرد.
«اسعد خضری» با گرامیداشت 40 سالگی انقلاب اسلامی و تاکید بر دستاوردهای آن از اقشار مختلف مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد و افزود: چهل سالگی انقلاب امروز به روز یاس دشمنان این ملت تبدیل شده زیرا استقلال جمهوری اسلامی که بی شک در بالاترین سطح جهانی آن قرار دارد، دشمنان انقلاب نظام را کاملا مستاصل کرده است.
وی اضافه کرد: چهل سال ایستادگی و صبر انقلابی در برابر گسترده‌ ترین توطئه‌ها و سهمگین‌ ترین دسیسه‌های دشمنان قسم خورده انقلاب، جایگاه عظیمی به جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان داده و ایران را به خار چشم جبهه استکبار تبدیل کرده است.
وی بیان کرد: 22 بهمن روز اوج تجلی مردمی بودن انقلاب اسلامی ایران است و از این رو باید با تمام توان در راهپیمایی این روز شرکت کنیم.
یک شهروندان اهل سنت تکاب نیز گفت: شیعه و سنی در کشور و به خصوص در این استان همیشه در تمامی صحنه ها در کنار هم حضور بوده اند و هیچ گاه تفرقه ای در بین آنان نبوده است.
صلاح کریمی افزود: 22 بهمن روز تجدید بیعت با امام (ره) و رهبری است و این حضور هر اندازه پرشورتر و گسترده تر باشد بر اتحاد و اقتدار ملی ما می افزاید.
وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی برای ما اقتدار و امنیت به همراه داشت و اگر می خواهیم این اقتدار و امنیت همچنان تداوم داشته باشد باید با حضور پرشور خود در صحنه های انقلاب از جمله راهپیمایی 22 بهمن به دشمنان بفهمانیم که برای همیشه پشتیبان نظام و انقلاب خواهیم بود.
«لقمان قادری» یکی از بسیجیان میاندوآب نیز گفت: حضور گسترده شیعه و سنی در راهپیمایی 22 بهمن الگویی وحدت آمیز برای امت اسلامی است.
وی اضافه کرد: برادران شیعه و سنی در آذربایجان غربی سال‌ها در کنار هم در مقابل دشمن جنگیده اند و خون آنان در یک سنگر مشترک ریخته شده است و این خود زیباترین و عمیق ترین پیوند به شمار می رود.
وی افزود: مردم این خطه امسال نیز همچون سال های گذشته با حضور در راهپیمایی روز 22 بهمن این اتحاد و انسجام را به جهانیان نشان می دهند و به آنان می فهمانند که انقلاب ایران در 40 سالگی خود به کمال رسیده است.
به گزارش ایرنا مردم مرزدار و جان نثار آذربایجان غربی به عنوان پرچمداران وحدت و انسجام مذاهب اسلامی خود را آماده کرده اند تا شکوه حضور حماسی خود را یکبار دیگر در راهپیمایی روز 22 بهمن به جهانیان نشان دهند و یک صدا فریاد حمایت از نظام و انقلاب سردهند.
6185/3072

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

ساختار توزیع کالاهای یارانه‌ای تعریف شود/ هیچ کمبودی در بحث کالاهای اساسی نداریم

امنیت، ثمره گوارای همراهی مردم و سربازان گمنام امام زمان(عج)

شهدا، خط مقدم‌ را به آن سوی مدیترانه بردند

نظام ارجاع پزشکی نقش مهمی در کیفیت‌بخشی به خدمات درمانی دارد

شورای برنامه ریزی آذربایجان غربی با حضور استاندار در تکاب آغاز شد

خودباوری راهکار اصلی مقابله ملت ایران با تحریم است

اقدامات ترامپ متناقص با حقوق بین الملل است

47 هزار تماس در سامانه سامد آذربایجان غربی ثبت شد

شبکه معابر تبریز باید توسعه یابد/ لزوم توجه به ابعاد اجتماعی شریان‌های شهری

اجرای 70 برنامه قرآنی همزمان با ماه رمضان در آذربایجان غربی

مفسران قرآنی باید ساماندهی شوند/لزوم ترویج فرهنگ قرآنی

90 درصد باغات میوه آذربایجان غربی دچار سرمازدگی شدند

سپاه امنیت سرمایه گذاری در آذربایجان غربی را تامین کرده است

سرپرست فرمانداری بوکان منصوب شد

پیام تبریک استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت انتصاب سرلشکر سلامی به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب ...

سپاه پاسداران زمینه تحکیم انقلاب اسلامی را فراهم کرده است

سربازان گمنام امام زمان (عج) سد نفوذ در کشور هستند

پیام تبریک نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی به سردار سلامی

ساعی، عضو ناظر مجلس در شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شد

سپاه پاسداران نهادی ارزشمند، انقلابی و یاریگر مردم است

فشار رسانه‌ای علیه آمریکا، باعث آزادی‌ام شد/ حقوق بشر برای آمریکا یک بازی سیاسی و رسانه ای است

امنیت‌مان در منطقه را مدیون سربازان گمنام امام زمان(عج) هستیم

حوزه علمیه برای استمرار حکومت اسلامی اهتمام تام دارد

لایروبی رودخانه ها در افزایش حجم آب دریاچه ارومیه موثر بود

ارائه طرح‌های موثر در رونق تولید از سوی دستگاه‌های اجرایی استان

ورود سامانه بارشی به آذربایجان غربی/برف و سیلاب در راه است

برگزاری همایش ملی نقش آموزش و پرورش در عملیاتی نمودن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی

نقش جوانان در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب انکارناپذیر است

بخشدار بخش مرکزی بوکان نیز استعفا داد

تغییر مدیران میاندوآب باید با هماهنگی فرماندار انجام شود

استاندار اردبیل: بروکراسی در مسیر سرمایه گذاری کاهش می یابد

کمک خلبان بالگرد مرزبانی به شهادت رسید/8نفر مجروح شدند

احداث112کیلومتربادشکن در حوضه آبریز دریاچه ارومیه/مهار طوفان نمکی

طرح جامع زراعت در حوضه دریاچه ارومیه اجرا می شود

74 رودخانه لایروبی شد/دریاچه ارومیه 10میلیاردمترمکعب آب نیاز دارد

سیل به 4000هکتار از اراضی کشاورزی آذربایجان غربی خسارت زد

دادگستری آذربایجان غربی با متصرفان حریم رودخانه ها برخورد می کند

یک کیلو گرم مواد مخدر در خوی کشف شد

3465 میلیاردتومان برای احیای دریاچه ارومیه هزینه شده است

10 گروه جهادی از آذربایجان غربی به مناطق سیل زده اعزام شد

راه آهن ارومیه – تبریز احداث می شود

گرم شدن هوا در آذربایجان غربی/احتمال سیلاب با ذوب برف در ارتفاعات

سلماس قابلیت تبدیل شدن به هاب اقتصادی منطقه را دارد

جلوگیری از تردد اتباع خارجی در مرزهای آذربایجان غربی

مراسم سان و رژه در 20 شهر شمالغرب کشور برگزار می شود

تیم مشاوران جایکای ژاپن از دریاچه ارومیه بازدید کردند

تصاویر جالبی از کوه زندان سلیمان در آذربایجان غربی

آبگرفتگی شدید در ارومیه/بارش برف بهاری مردم را غافلگیر کرد

وضعیت عفاف و حجاب به هیچ وجه قابل قبول نیست

ارتش و نیروهای مسلح مصداق صحیح آیات الهی هستند