پیام آذری

آخرين مطالب

آمادگی مرزداران آذربایجان غربی برای حضور پرشور در راهپیمایی 22بهمن سياسي

آمادگی مرزداران آذربایجان غربی برای حضور پرشور در راهپیمایی 22بهمن

  بزرگنمايي:

پیام آذری - مهاباد - مرزداران جان نثار و همیشه در صحنه آذربایجان غربی از هر قوم و نژادی برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن آماده هستند تا اقتدار و بالندگی ایران اسلامی را به رخ جهانیان بکشند و بار دیگر پیوند ناگسستنی بین مردم و نظام اسلامی را به نمایش بگذارند.
به گزارش ایرنا غیورمردان ساکن در این استان مرزی خود را ایرانی می دانند و در همه حال آماده دفاع از نظام و آرمان های والای انقلاب اسلامی هستند.
این استان مرزی بیش از 12 هزار شهید اعم از تُرک، کُرد، آشوری و ارمنی را برای دفاع از تمامیت ارضی تقدیم نظام اسلامی کرده و امنیت موجود آن نتیجه اتحاد اقوام و پیروان ادیان زیر سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
فرماندار مهاباد نیز بر این موضوع تاکید دارد که مردم شیعه و سنی این استان همواره پیرو خط امام و رهبری هستند و در این راه تا پای جان برای دفاع از آرمان ها و ارزش های اسلامی ایستادگی می کنند.
ایرج شجاعی اضافه کرد: اختلاف افکنی بین اقوام و ادیان از توطئه های بارز و شیطانی دشمنان است ولی اتحاد و انسجام مردم این خطه این توطئه های آنان را همواره نقش برآب کرده است و مردم با حضور مثال زدنی خود در رویدادهای مختلف از جمله راه پیمایی 22 بهمن، پاسخ دندان شکنی به آنان داده اند.
وی افزود: ملت ایران هیچ ترسی از دشمنان ندارند و همانگونه که در طول 40 سال گذشته با وجود همه تحریم ها و توطئه ها قاطعانه و مقتدرانه در صحنه ایستاده اند، از این پس نیز مقتدرانه از انقلاب و نظام خود دفاع خواهد کرد.
شجاعی با دعوت از اقشار مختلف مردم شیعه و سنی این استان برای شرکت همه جانبه در راهپیمایی روز 22 بهمن، افزود: مردم با حضور پرشور و باشکوه در این راهپیمایی بار دیگر شور، شعور و وحدت انقلابی خود را در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان های امام و شهدا به نمایش خواهند گذاشت.
«کامبیز شکرالهی» آموزگار میاندوآبی به خبرنگار ایرنا گفت: حضور در راهپیمایی 22 بهمن امسال وظیفه شرعی، دینی و انقلابی همه مردم ایران است و با همه توان در آن شرکت خواهند کرد.
وی معتقد است که حضور حماسی ملت بزرگ ایران به دنیا نشان می دهد که مردم همچنان با اتحاد در صحنه حضور دارند و ایادی کفر و استکبار هیچ غلطی نمی توانند بکنند.
این آموزگار میاندوآبی ادامه داد: سردمداران آمریکا آرزوی شکست ملت ایران را با خود به گور می برند زیرا خداوند پشتیبان این مردم و انقلاب است.
امام جمعه اهل سنت تکاب نیز گفت: دشمنان اسلام از وحدت مردم شیعه و سنی همواره دل نگران بودند و برای ایجاد اختلاف و تفرقه در برهه های مختلف توطئه های مذهبی و قومی را با هزینه های گزاف اجرا کردند اما با هوشیاری مردم در هیچ یک موفق نشده اند.
ماموستا یحیی اسماعیلی بیان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی درس های بزرگی برای جهانیان داشته زیرا آزادگی و استقلال را به همه نشان داده و الگویی بی نظیر برای جهانیان است.
وی افزود: مردم ایران همانند همیشه قدردان انقلاب و خدمات بی نظیر آن هستند و ازاین رو با حضور در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با آرمان های امام ‌راحل تجدید میثاق خواهند کرد.
«خالد محمدزاده» از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بوکان نیز گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن میثاق با آرمان های انقلاب و نشان دهنده اقتدار ملی و به رخ کشیدن پایبندی مردم به نظام و انقلابِ است.
وی افزود: حضور در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و بدخواهان نظام مقدس ایران است و مردم غیور این خطه همگام با ملت ایران با حضور گسترده و انقلابی خود در این روز، برگ زرین دیگری بر افتخاراتشان خواهند افزود.
«زهرا محبی» کارمند اهل شاهین دژ نیز گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن، اقتدار جمهوری اسلامی ایران را در برابر چشم جهانیان به نمایش می گذارد.
این شهروند اهل تشیع آذربایجان غربی افزود: حضور مردم در صحنه‌های حساس انقلاب دسیسه‌های دشمنان را خنثی می کند و ملت با بصیرت ایران در راهپیمایی 22 بهمن امسال با حضور خود بار دیگر دشمنان را ناامید خواهند کرد.
فرماندار اشنویه نیز گفت: امسال به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مردم همیشه در صحنه ایران راهپیمایی روز 22 بهمن را باشکوه تر از هر سال دیگر برگزار خواهند کرد.
«اسعد خضری» با گرامیداشت 40 سالگی انقلاب اسلامی و تاکید بر دستاوردهای آن از اقشار مختلف مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد و افزود: چهل سالگی انقلاب امروز به روز یاس دشمنان این ملت تبدیل شده زیرا استقلال جمهوری اسلامی که بی شک در بالاترین سطح جهانی آن قرار دارد، دشمنان انقلاب نظام را کاملا مستاصل کرده است.
وی اضافه کرد: چهل سال ایستادگی و صبر انقلابی در برابر گسترده‌ ترین توطئه‌ها و سهمگین‌ ترین دسیسه‌های دشمنان قسم خورده انقلاب، جایگاه عظیمی به جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان داده و ایران را به خار چشم جبهه استکبار تبدیل کرده است.
وی بیان کرد: 22 بهمن روز اوج تجلی مردمی بودن انقلاب اسلامی ایران است و از این رو باید با تمام توان در راهپیمایی این روز شرکت کنیم.
یک شهروندان اهل سنت تکاب نیز گفت: شیعه و سنی در کشور و به خصوص در این استان همیشه در تمامی صحنه ها در کنار هم حضور بوده اند و هیچ گاه تفرقه ای در بین آنان نبوده است.
صلاح کریمی افزود: 22 بهمن روز تجدید بیعت با امام (ره) و رهبری است و این حضور هر اندازه پرشورتر و گسترده تر باشد بر اتحاد و اقتدار ملی ما می افزاید.
وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی برای ما اقتدار و امنیت به همراه داشت و اگر می خواهیم این اقتدار و امنیت همچنان تداوم داشته باشد باید با حضور پرشور خود در صحنه های انقلاب از جمله راهپیمایی 22 بهمن به دشمنان بفهمانیم که برای همیشه پشتیبان نظام و انقلاب خواهیم بود.
«لقمان قادری» یکی از بسیجیان میاندوآب نیز گفت: حضور گسترده شیعه و سنی در راهپیمایی 22 بهمن الگویی وحدت آمیز برای امت اسلامی است.
وی اضافه کرد: برادران شیعه و سنی در آذربایجان غربی سال‌ها در کنار هم در مقابل دشمن جنگیده اند و خون آنان در یک سنگر مشترک ریخته شده است و این خود زیباترین و عمیق ترین پیوند به شمار می رود.
وی افزود: مردم این خطه امسال نیز همچون سال های گذشته با حضور در راهپیمایی روز 22 بهمن این اتحاد و انسجام را به جهانیان نشان می دهند و به آنان می فهمانند که انقلاب ایران در 40 سالگی خود به کمال رسیده است.
به گزارش ایرنا مردم مرزدار و جان نثار آذربایجان غربی به عنوان پرچمداران وحدت و انسجام مذاهب اسلامی خود را آماده کرده اند تا شکوه حضور حماسی خود را یکبار دیگر در راهپیمایی روز 22 بهمن به جهانیان نشان دهند و یک صدا فریاد حمایت از نظام و انقلاب سردهند.
6185/3072

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

برف مدارس 3 شهرستان آذربایجان غربی را تعطیل کرد

راهپیمایی 22 بهمن اوج بصیرت مردم ایران بود

مردم با وجود مشکلات همچنان در صحنه هستند

هیچ کشوری جرات تعرض به ایران اسلامی را ندارد

حادثه تروریستی خاش بن بست کفر و الحاد است

حمله تروریستی به رزمندگان اسلام اوج کینه دشمنان انقلاب رانشان داد

ملاقات کروبی با چند تن از روحانیون اصلاح‌طلب

فرمانده کل سپاه: نفوذی‌ها در سیستم اداری کشور، برای مردم مشکل ایجاد می‌کنند

وظیفه مسئولان خدمت جهادی به مردم است

بیانیه ای رهبری سند مدیریت کشور است

بیانیه تاریخی رهبر انقلاب تحت عنوان «گام دوم انقلاب» جامع‌ترین نقشه راه برای آینده است

جنایات تروریستی خللی در عزم و اراده ملت ایران ایجاد نمی کند

رهبر انقلاب در بیانیه اخیر خود مسیر آینده انقلاب را ترسیم کرده‌اند

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن قابل تحسین بود

بیانیه «گام دوم انقلاب» بینیش عمیق رهبری را نشان داد

آمریکا خواهان آزادی میر، رهنورد و کروبی شد!

استاندار آذربایجان غربی شهادت تعدادی از نیروهای سپاه را تسلیت گفت

کمبودی در توزیع اقلام مورد نیاز مردم آذربایجان غربی وجود ندارد

ضرورت ترویج آموزه های قرآنی/توسل به قرآن راه نجات بشریت است

تحصن سراسری علیه تصویب FATF

نامه روحانی به رهبری درباره بیانیه 40 سالگی انقلاب

بیان دستاوردهای انقلاب افق روشن برای مردم آذربایجان غربی ترسیم کرد

فرهنگ، زیربنای تحولات جامعه/ آینده کشور امیدوارکننده است

نقشه آمریکا برای اخلال در برنامه موشکی ایران

امام جمعه اهواز: در انگلیس بستری نشده‌ام

زدوبند 280 میلیون یورویی در شرکت «هفت‌تپه»

عامل حمله تروریستی اتوبوس سپاه را بشناسید

40 سال بعد از پیروزی انقلاب، نباید فقیری داشته باشیم

بهره مندی از کانال مالی حمل و نقل هوایی با اروپا ضروری است

انقلاب اسلامی متعلق به همه ایرانیان - شاهین سپهراد *

متروی تبریز از ابعاد مختلف حائز اهمیت است/ برای تکمیل پروژه مترو تلاش می‌کنیم

382 اثر به جشنواره ابوذر آذربایجان غربی ارسال شد

فرصت های سرمایه گذاری در سوریه شناسایی می شود

جشنواره پویانمایی و انیمیشن اسفندماه در ارومیه برگزار می شود

سالانه 5 میلیون تن سیمان در آذربایجان غربی تولید می شود

گمانه‌زنی؛ رئیسی در قوه‌ قضائیه،مروی در آستان‌ قدس

افزایش فشارها به مجمع برای رد FATF

نوبخت: حقوق اسفند از نیمه دوم ماه واریز می‌شود

سخنان منتسب به حدادعادل تکذیب شد

ارتش ایران در اوج قدرت است

آمریکا را به عنوان یک شهروند هم قبول نمی‌کنیم چه برسد به کدخدا

12هزار خانوار روستایی آذربایجان غربی از آب شرب سالم بهره مند شدند

آذربایجان غربی صاحب اورژانس هوایی می شود/احداث 8 پایگاه امدادی

«ج.ا»: صدا و سیما مردم را به شورش تشویق کرد

گمانه‌زنی؛ رئیسی در قوه‌قضائیه،مروی در آستان‌قدس

تشکیل شورای رهبری برای تعیین جایگزین مقام معظم رهبری تکذیب شد

اعزازی: مردم ایران پاسخ کوبنده‌ای به ترامپ و جان بولتون دادند

احترام به سلایق در خانه احزاب آذربایجان غربی مورد توجه قرار گیرد

رهبری مقتدر و انسجام ملی عامل تداوم انقلاب اسلامی است

راهپیمایی 22 بهمن توطئه های دشمنان را خنثی کرد