پیام آذری

آخرين مطالب

رئیس شورای هماهنگی تشکل‌های انقلاب اسلامی استان اردبیل:

تخریب و ویرانگری به صلاح هیچکس نیست/ناکامی اردبیل در پرورش سناتور سياسي

تخریب و ویرانگری به صلاح هیچکس نیست/ناکامی اردبیل در پرورش سناتور

  بزرگنمايي:

پیام آذری -
رئیس شورای هماهنگی و سیاستگذاری احزاب و تشکل‌های انقلاب اسلامی استان اردبیل گفت: تخریب و ویرانگری در این شرایط حساس کشور به صلاح هیچکس نیست و باید از نقدهای مخرب و تفرقه افکن پرهیز کنیم.
 ذکی‌الله خوشبخت در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: ما امروز به شدت نیازمند وحدت، همدلی و همگرایی همه آحاد مردم و نیروهای وفادار به انقلاب اسلامی هستیم تا در این مسیر بهترین خدمات به نظام، کشور و مردم ارائه شود.
وی از مردم به عنوان اصلی‌ترین سرمایه انقلاب اسلامی یاد و خاطرنشان کرد: مردم ما استحقاق دریافت شایسته‌ترین خدمات را در نهایت تکریم و عزت دارند و در آستانه 40 سالگی انقلاب فرصتی است تا فضای این خدمترسانی بی‌منت و بی‌ادعا به مردم بهتر از هر زمان دیگر فراهم آید.
رئیس شورای هماهنگی و سیاستگذاری احزاب و تشکل‌های انقلاب اسلامی استان اردبیل اصلی‌ترین اساسنامه و مرامنامه احزاب، تشکل‌ها و جریان‌های سیاسی را تلاش برای پیگیری مطالبات مردم و همسوئی و همراهی با آرمان بلند انقلاب اسلامی اعلام کرد و گفت: ما در قالب این شورا سعی کردیم تا با رای دبیران احزاب و گروه‌های متعدد سیاسی، هیئت رئیسه و اعضای آن را انتخاب کنیم تا با وحدت و همگرایی همه جریان‌های سیاسی معتقد به انقلاب اسلامی بتوانیم کارها را به پیش بریم.
خوشبخت از وحدت به عنوان عنصر گمشده جریانات سیاسی کشور یاد کرد و افزود: جریان‌های سیاسی و تشکل‌های متعدد باید با هدف خدمت به مردم و پیشرفت و توسعه و بالندگی کشور در میدان‌های مختلف حضور یابند تا با بهره‌گیری از فضای متفکرانه و اندیشمندانه بتوان کارها را در کشور به پیش برده و سروسامان داد.
وی وجود سلایق متنوع و نگاه‌های واقع‌بینانه را در پیشبرد اهداف و رسیدن به اصل و کنه تحولات و اصالت جریان‌های سیاسی یادآور شد و بیان کرد: در کنار حفظ استقلال این تشکل‌ها در یک موضع‌گیری مشترک یکدست و متحد تلاش می‌کنند تا اهداف معین شده را به جد پیگیری کنند.
رئیس جمعیت رهپویان استان اردبیل ادامه داد: در این شورا احزابی همچون موتلفه، جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، جامعه اسلامی کارگران، حزب عدالت‌طلبان، کانون دانشگاهیان، جامعه مهندسان، جمعیت ایثارگران، رهپویان، پایداری، ایستادگی و ... گرد هم آمدند تا این شورای هماهنگی را به شکل متحد و منسجم فعال کنند.
خوشبخت تصریح کرد: همه تشکل‌های سیاسی با اعتقاد به اصول قانون اساسی مبانی انقلاب اسلامی و اصل مترقی ولایت فقیه می‌توانند در قالب این شورا فعالیت کرده و برای سال اول ترکیب هیئت رئیسه این شورا با حضور دبیر، سخنگو و نائب رئیس به فعالیت خود ادامه دهند.
وی اظهار کرد: احزاب و گروه‌های سیاسی در عین استقلال در قالب این شورای هماهنگی تلاش خواهند کرد تا منسجم به فعالیت‌های خود در آستانه انتخابات ادامه دهند هر چند که احزاب و گروه‌های مختلف با سلیقه‌های متنوع فعالیت می‌کنند اما برای انتخابات مجلس شورای اسلامی سعی بر پیگیری اهداف مشترک و مبانی مدنظر را داریم.
رئیس شورای هماهنگی و سیاستگذاری احزاب و تشکل‌های انقلاب اسلامی استان اردبیل خاطرنشان کرد: تلاش خواهیم کرد تا این شورا نه به صورت مقطعی بلکه مدام و مستمر به فعالیت خود ادامه داده و در حقیقت با همراهی مردم به بهترین انتخاب از بین خیرالموجودین بر پایه همفکری و تعامل کمک کرده و فضای همگرایی را به وجود آورد.
خوشبخت گفت: با پرهیز از نگاه قومی، قبیله‌ای و جناحی باید افراد شایسته را راهی مناصب حساس و تاثیرگذار همچون مجلس کنیم و باید به این واقعیت تلخ اذعان کنیم که اردبیل در پرورش و تربیت سناتور از سایر استان‌ها عقب افتاده و اغلب سعی شده تا نماینده یکبار مصرف راهی مجلس کنیم در حالی که باید به سمتی برویم تا افراد لایق و شایسته چندین مرحله در مجلس حضور یابند.
وی در مورد معرفی کاندیداها و توجه به نیروهای زبده و گاه جوان برای حضور در جایگاه مجلس تصریح کرد: در موقع خود اتاق فکر کاندیداها را از بین افراد معرفی شده انتخاب کرده و اعلام می‌کند تا عموم مردم در جریان بهترین و شایسته‌ترین نیروها قرار گیرند.
رئیس شورای هماهنگی و سیاستگذاری احزاب و تشکل‌های انقلاب اسلامی استان اردبیل ضرورت پرهیز از فعالیت فصلی و موسمی تشکل‌ها و احزاب سیاسی را یادآور شد و بیان کرد: این عیب است که احزاب تنها در زمان انتخابات فعالیت کنند در حالی که باید این فعالیت‌ها در طول سال و با محوریت پیگیری مطالبات مردم انجام شده و به دور از نگاه‌های مقطعی شایستگان و نخبگان در راس امور قرار گیرند.
خوشبخت افزود: فعالیت ما به هیج وجه با فعالیت مجموعه جمنا در تعارض نخواهد بود بلکه سعی داریم با محوریت تشکل‌ها و احزاب مختلف این شورا تصمیم‌گیری‌های جامع و کامل را اطلاع‌رسانی کند تا مردم در جریان روند کارها و بهبود اقدامات قرار گیرند.
وی ماموریت اصلی این شورا را توجه به مطالبه‌گری از مدیران استانی و نمایندگان مجلس اعلام کرد و افزود: ما حتی بعد از انتخابات مجلس این مجموعه را حفظ و پیگیر خواسته‌های مردم خواهیم بود و تلاش می‌کنیم تا با میدان دادن به جوانان در کنار بهره‌گیری از تجارب افراد باسابقه و آزمون پس داده بتوان در عرصه مدیریت کشور به کارهای خطیر و ارزشمند دست زد.
رئیس شورای هماهنگی و سیاستگذاری احزاب و تشکل‌های انقلاب اسلامی استان اردبیل توصیه مقم معظم رهبری را در اعتماد به جوانان و تکیه بر شور و نشاط آنها یادآور شد و بیان کرد: این شورا تلاش خواهد کرد تا پیگیر مطالبات مردم و زبان گویای آنها باشد تا به دور از نگاه ویرانگرر و تخریبی و حتی پرهیز از تخریب دولت بتواند واقعیت‌ها را براساس خواسته‌های مردم بیان کرده و پیگیر به سرانجام رساندن این مطالبات باشد.
خوشبخت در پایان خاطرنشان کرد: ما تا زمانی که نتوانیم از نظرات سازنده نخبگان استفاده کرده و بر محور گفتمان انقلاب اسلامی کارها را به پیش نبریم در هیچ مرحله‌ای از پیشرفت و آبادانی کشور موفق نبوده و نمی‌توانیم به مقصد نهایی دست پیدا کنیم.
انتهای پیام

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

پیام استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت 29 فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی

برگزاری همایش کشورهای عضو اکو در اردبیل ظرفیت مناسبی برای معرفی استان است

گلخانه 200 هکتاری در پارس آباد مغان احداث می شود

184 میلیارد ریال برای شبکه آبیاری سد ساروق تکاب تخصیص یافت

تجهیزات بیشتری از آذربایجان غربی به ایلام ارسال می شود

تغییرات مدیریتی در راستای استفاده از توانمندی‌های مدیران است

روستای اربطان شهرستان هریس شهر شد

استاندار آذربایجان شرقی: علاقه مند به استفاده از تجارب مدیریریت سیل هستیم

نباید در روابط خارجی به نفع دیگر کشورها فرصت سوزی شود

ایمان، تعهد و بصیرت از خصلت های پاسداران است

موکب شهدای آذربایجان شرقی برای خدمت‌رسانی به هموطنان سیل‌زده عازم استان ایلام شد

سپاه سلاح راهبردی نظام در برابر تهدیدهای استکبار جهانی است

سپاه سندی زنده از ترجمان ایثارگری در راه حفظ انقلاب اسلامی است

ایمان، تعهد و بصیرت از خصلت های پاسداران است

همه ما سپاهی و پاسدار حریم ولایت و نظام هستیم

از تمام اختیارات قانونی خود برای حل مشکلات بخش تولید استفاده می‌کنیم

10 فیلم کوتاه همزمان با هفته هنر در آذربایجان غربی اکران می شود

5 موکب از آذربایجان غربی به استان ایلام اعزام می شود

مراکز خرید سیب کنار جاده ای در آذربایجان غربی ساماندهی شود

سیل ضرورت توجه ویژه به مهندسی ارزش را بیش از پیش اثبات کرد

دریاچه ارومیه از حالت بحرانی خارج شد/رهاسازی950 میلیون مترمکعب آب

44 نقطه پرحادثه در آذربایجان غربی شناسایی شد

نظامیان آمریکا برای سرنگونی اسلام آموزش های جنگی می بینند

1500هکتار عملیات مبارزه با علفهای هرز در مزارع انجام گرفت

زن بوکانی به چند نفر بیمار زندگی بخشید

ذوالفقار همتی به‌عنوان مدیر روابط عمومی استانداری منصوب شد

رشد 64.2درصد بارندگی ها درآذربایجان غربی/ذخایرسدها افزایش یافت

رونق تولید می‌تواند بخشی از کاهش ارزش پول ملی را جبران کند

امداد رسانی به 183 مورد حادثه طی ایام نوروز در آذربایجان غربی

2 میلیون نفر از جاذبه‌های گردشگری آذربایجان‌غربی بازدید کردند

نزدیک به 15 هزار تن انواع آبزیان در آذربایجان غربی تولید می شود

آیین «شکوه همدلی و همراهی» در مدارس آذربایجان غربی برگزار می شود

4000 ماموریت اورژانس نوروز 98 در آذربایجان غربی انجام شد

پیام تسلیت استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت درگذشت پدر شهیدان قاری راثی

روند اجرای تفاهم نامه استانداران آذربایجان غربی و اقلیم کردستان بررسی شد

مجمع تشخیص با نگاه فراجناحی به «FATF» رای دهد

فرهنگی: انتخابات تناسبی فقط در کلان‌شهرها قابل اجراست

رونق تولید در گرو حل مشکلات واحدهای اقتصادی است

بارشها از شنبه در آذربایجان غربی آغاز می شود/احتمال وقوع سیلاب

فضای مجازی ملاک قضاوت درباره عملکرد مسئولان نیست

مردم و مسئولان برای جبران خسارت سیل همت کنند

مغان قابلیت تبدیل به قطب گردشگری شمال غرب ایران را دارد

مشارکت مردم در کمک به سیل زدگان کم نظیر است

سیل در ایران، آمریکا را رسوا کرد

برخوردهای جناحی در مورد سیل به منزله بازی با جان مردم است

فرهنگی: انتخابات تناسبی فقط در کلان‌شهرها قابل اجراست

مسوولان از حوادث سیل درس عبرت بگیرند

لازمه پیروزی در جنگ اقتصادی همدلی مردم و مسوولان است

بیش از 3 کیلو گرم مواد مخدر در بازرگان کشف شد

سامانه بارشی ازجمعه وارد آذربایجان غربی می شود/بارشها شدت می یابد