پیام آذری

آخرين مطالب

رئیس شورای هماهنگی تشکل‌های انقلاب اسلامی استان اردبیل:

تخریب و ویرانگری به صلاح هیچکس نیست/ناکامی اردبیل در پرورش سناتور سياسي

تخریب و ویرانگری به صلاح هیچکس نیست/ناکامی اردبیل در پرورش سناتور

  بزرگنمايي:

پیام آذری -
رئیس شورای هماهنگی و سیاستگذاری احزاب و تشکل‌های انقلاب اسلامی استان اردبیل گفت: تخریب و ویرانگری در این شرایط حساس کشور به صلاح هیچکس نیست و باید از نقدهای مخرب و تفرقه افکن پرهیز کنیم.
 ذکی‌الله خوشبخت در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: ما امروز به شدت نیازمند وحدت، همدلی و همگرایی همه آحاد مردم و نیروهای وفادار به انقلاب اسلامی هستیم تا در این مسیر بهترین خدمات به نظام، کشور و مردم ارائه شود.
وی از مردم به عنوان اصلی‌ترین سرمایه انقلاب اسلامی یاد و خاطرنشان کرد: مردم ما استحقاق دریافت شایسته‌ترین خدمات را در نهایت تکریم و عزت دارند و در آستانه 40 سالگی انقلاب فرصتی است تا فضای این خدمترسانی بی‌منت و بی‌ادعا به مردم بهتر از هر زمان دیگر فراهم آید.
رئیس شورای هماهنگی و سیاستگذاری احزاب و تشکل‌های انقلاب اسلامی استان اردبیل اصلی‌ترین اساسنامه و مرامنامه احزاب، تشکل‌ها و جریان‌های سیاسی را تلاش برای پیگیری مطالبات مردم و همسوئی و همراهی با آرمان بلند انقلاب اسلامی اعلام کرد و گفت: ما در قالب این شورا سعی کردیم تا با رای دبیران احزاب و گروه‌های متعدد سیاسی، هیئت رئیسه و اعضای آن را انتخاب کنیم تا با وحدت و همگرایی همه جریان‌های سیاسی معتقد به انقلاب اسلامی بتوانیم کارها را به پیش بریم.
خوشبخت از وحدت به عنوان عنصر گمشده جریانات سیاسی کشور یاد کرد و افزود: جریان‌های سیاسی و تشکل‌های متعدد باید با هدف خدمت به مردم و پیشرفت و توسعه و بالندگی کشور در میدان‌های مختلف حضور یابند تا با بهره‌گیری از فضای متفکرانه و اندیشمندانه بتوان کارها را در کشور به پیش برده و سروسامان داد.
وی وجود سلایق متنوع و نگاه‌های واقع‌بینانه را در پیشبرد اهداف و رسیدن به اصل و کنه تحولات و اصالت جریان‌های سیاسی یادآور شد و بیان کرد: در کنار حفظ استقلال این تشکل‌ها در یک موضع‌گیری مشترک یکدست و متحد تلاش می‌کنند تا اهداف معین شده را به جد پیگیری کنند.
رئیس جمعیت رهپویان استان اردبیل ادامه داد: در این شورا احزابی همچون موتلفه، جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، جامعه اسلامی کارگران، حزب عدالت‌طلبان، کانون دانشگاهیان، جامعه مهندسان، جمعیت ایثارگران، رهپویان، پایداری، ایستادگی و ... گرد هم آمدند تا این شورای هماهنگی را به شکل متحد و منسجم فعال کنند.
خوشبخت تصریح کرد: همه تشکل‌های سیاسی با اعتقاد به اصول قانون اساسی مبانی انقلاب اسلامی و اصل مترقی ولایت فقیه می‌توانند در قالب این شورا فعالیت کرده و برای سال اول ترکیب هیئت رئیسه این شورا با حضور دبیر، سخنگو و نائب رئیس به فعالیت خود ادامه دهند.
وی اظهار کرد: احزاب و گروه‌های سیاسی در عین استقلال در قالب این شورای هماهنگی تلاش خواهند کرد تا منسجم به فعالیت‌های خود در آستانه انتخابات ادامه دهند هر چند که احزاب و گروه‌های مختلف با سلیقه‌های متنوع فعالیت می‌کنند اما برای انتخابات مجلس شورای اسلامی سعی بر پیگیری اهداف مشترک و مبانی مدنظر را داریم.
رئیس شورای هماهنگی و سیاستگذاری احزاب و تشکل‌های انقلاب اسلامی استان اردبیل خاطرنشان کرد: تلاش خواهیم کرد تا این شورا نه به صورت مقطعی بلکه مدام و مستمر به فعالیت خود ادامه داده و در حقیقت با همراهی مردم به بهترین انتخاب از بین خیرالموجودین بر پایه همفکری و تعامل کمک کرده و فضای همگرایی را به وجود آورد.
خوشبخت گفت: با پرهیز از نگاه قومی، قبیله‌ای و جناحی باید افراد شایسته را راهی مناصب حساس و تاثیرگذار همچون مجلس کنیم و باید به این واقعیت تلخ اذعان کنیم که اردبیل در پرورش و تربیت سناتور از سایر استان‌ها عقب افتاده و اغلب سعی شده تا نماینده یکبار مصرف راهی مجلس کنیم در حالی که باید به سمتی برویم تا افراد لایق و شایسته چندین مرحله در مجلس حضور یابند.
وی در مورد معرفی کاندیداها و توجه به نیروهای زبده و گاه جوان برای حضور در جایگاه مجلس تصریح کرد: در موقع خود اتاق فکر کاندیداها را از بین افراد معرفی شده انتخاب کرده و اعلام می‌کند تا عموم مردم در جریان بهترین و شایسته‌ترین نیروها قرار گیرند.
رئیس شورای هماهنگی و سیاستگذاری احزاب و تشکل‌های انقلاب اسلامی استان اردبیل ضرورت پرهیز از فعالیت فصلی و موسمی تشکل‌ها و احزاب سیاسی را یادآور شد و بیان کرد: این عیب است که احزاب تنها در زمان انتخابات فعالیت کنند در حالی که باید این فعالیت‌ها در طول سال و با محوریت پیگیری مطالبات مردم انجام شده و به دور از نگاه‌های مقطعی شایستگان و نخبگان در راس امور قرار گیرند.
خوشبخت افزود: فعالیت ما به هیج وجه با فعالیت مجموعه جمنا در تعارض نخواهد بود بلکه سعی داریم با محوریت تشکل‌ها و احزاب مختلف این شورا تصمیم‌گیری‌های جامع و کامل را اطلاع‌رسانی کند تا مردم در جریان روند کارها و بهبود اقدامات قرار گیرند.
وی ماموریت اصلی این شورا را توجه به مطالبه‌گری از مدیران استانی و نمایندگان مجلس اعلام کرد و افزود: ما حتی بعد از انتخابات مجلس این مجموعه را حفظ و پیگیر خواسته‌های مردم خواهیم بود و تلاش می‌کنیم تا با میدان دادن به جوانان در کنار بهره‌گیری از تجارب افراد باسابقه و آزمون پس داده بتوان در عرصه مدیریت کشور به کارهای خطیر و ارزشمند دست زد.
رئیس شورای هماهنگی و سیاستگذاری احزاب و تشکل‌های انقلاب اسلامی استان اردبیل توصیه مقم معظم رهبری را در اعتماد به جوانان و تکیه بر شور و نشاط آنها یادآور شد و بیان کرد: این شورا تلاش خواهد کرد تا پیگیر مطالبات مردم و زبان گویای آنها باشد تا به دور از نگاه ویرانگرر و تخریبی و حتی پرهیز از تخریب دولت بتواند واقعیت‌ها را براساس خواسته‌های مردم بیان کرده و پیگیر به سرانجام رساندن این مطالبات باشد.
خوشبخت در پایان خاطرنشان کرد: ما تا زمانی که نتوانیم از نظرات سازنده نخبگان استفاده کرده و بر محور گفتمان انقلاب اسلامی کارها را به پیش نبریم در هیچ مرحله‌ای از پیشرفت و آبادانی کشور موفق نبوده و نمی‌توانیم به مقصد نهایی دست پیدا کنیم.
انتهای پیام

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

33 کیلومتر از نوار مرزی بیله سوار و آذربایجان ساماندهی می شود

بیمقدار: ریش سفیدان جریانات سیاسی در همکاری بین جریانات مؤثر باشند

برف مدارس 3 شهرستان آذربایجان غربی را تعطیل کرد

راهپیمایی 22 بهمن اوج بصیرت مردم ایران بود

مردم با وجود مشکلات همچنان در صحنه هستند

هیچ کشوری جرات تعرض به ایران اسلامی را ندارد

حادثه تروریستی خاش بن بست کفر و الحاد است

حمله تروریستی به رزمندگان اسلام اوج کینه دشمنان انقلاب رانشان داد

ملاقات کروبی با چند تن از روحانیون اصلاح‌طلب

فرمانده کل سپاه: نفوذی‌ها در سیستم اداری کشور، برای مردم مشکل ایجاد می‌کنند

وظیفه مسئولان خدمت جهادی به مردم است

بیانیه ای رهبری سند مدیریت کشور است

بیانیه تاریخی رهبر انقلاب تحت عنوان «گام دوم انقلاب» جامع‌ترین نقشه راه برای آینده است

جنایات تروریستی خللی در عزم و اراده ملت ایران ایجاد نمی کند

رهبر انقلاب در بیانیه اخیر خود مسیر آینده انقلاب را ترسیم کرده‌اند

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن قابل تحسین بود

بیانیه «گام دوم انقلاب» بینیش عمیق رهبری را نشان داد

آمریکا خواهان آزادی میر، رهنورد و کروبی شد!

استاندار آذربایجان غربی شهادت تعدادی از نیروهای سپاه را تسلیت گفت

کمبودی در توزیع اقلام مورد نیاز مردم آذربایجان غربی وجود ندارد

ضرورت ترویج آموزه های قرآنی/توسل به قرآن راه نجات بشریت است

تحصن سراسری علیه تصویب FATF

نامه روحانی به رهبری درباره بیانیه 40 سالگی انقلاب

بیان دستاوردهای انقلاب افق روشن برای مردم آذربایجان غربی ترسیم کرد

فرهنگ، زیربنای تحولات جامعه/ آینده کشور امیدوارکننده است

نقشه آمریکا برای اخلال در برنامه موشکی ایران

امام جمعه اهواز: در انگلیس بستری نشده‌ام

زدوبند 280 میلیون یورویی در شرکت «هفت‌تپه»

عامل حمله تروریستی اتوبوس سپاه را بشناسید

40 سال بعد از پیروزی انقلاب، نباید فقیری داشته باشیم

بهره مندی از کانال مالی حمل و نقل هوایی با اروپا ضروری است

انقلاب اسلامی متعلق به همه ایرانیان - شاهین سپهراد *

متروی تبریز از ابعاد مختلف حائز اهمیت است/ برای تکمیل پروژه مترو تلاش می‌کنیم

382 اثر به جشنواره ابوذر آذربایجان غربی ارسال شد

فرصت های سرمایه گذاری در سوریه شناسایی می شود

جشنواره پویانمایی و انیمیشن اسفندماه در ارومیه برگزار می شود

سالانه 5 میلیون تن سیمان در آذربایجان غربی تولید می شود

گمانه‌زنی؛ رئیسی در قوه‌ قضائیه،مروی در آستان‌ قدس

افزایش فشارها به مجمع برای رد FATF

نوبخت: حقوق اسفند از نیمه دوم ماه واریز می‌شود

سخنان منتسب به حدادعادل تکذیب شد

ارتش ایران در اوج قدرت است

آمریکا را به عنوان یک شهروند هم قبول نمی‌کنیم چه برسد به کدخدا

12هزار خانوار روستایی آذربایجان غربی از آب شرب سالم بهره مند شدند

آذربایجان غربی صاحب اورژانس هوایی می شود/احداث 8 پایگاه امدادی

«ج.ا»: صدا و سیما مردم را به شورش تشویق کرد

گمانه‌زنی؛ رئیسی در قوه‌قضائیه،مروی در آستان‌قدس

تشکیل شورای رهبری برای تعیین جایگزین مقام معظم رهبری تکذیب شد

اعزازی: مردم ایران پاسخ کوبنده‌ای به ترامپ و جان بولتون دادند

احترام به سلایق در خانه احزاب آذربایجان غربی مورد توجه قرار گیرد