پیام آذری

آخرين مطالب

رئیس شورای هماهنگی تشکل‌های انقلاب اسلامی استان اردبیل:

تخریب و ویرانگری به صلاح هیچکس نیست/ناکامی اردبیل در پرورش سناتور سياسي

تخریب و ویرانگری به صلاح هیچکس نیست/ناکامی اردبیل در پرورش سناتور

  بزرگنمايي:

پیام آذری -
رئیس شورای هماهنگی و سیاستگذاری احزاب و تشکل‌های انقلاب اسلامی استان اردبیل گفت: تخریب و ویرانگری در این شرایط حساس کشور به صلاح هیچکس نیست و باید از نقدهای مخرب و تفرقه افکن پرهیز کنیم.
 ذکی‌الله خوشبخت در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار کرد: ما امروز به شدت نیازمند وحدت، همدلی و همگرایی همه آحاد مردم و نیروهای وفادار به انقلاب اسلامی هستیم تا در این مسیر بهترین خدمات به نظام، کشور و مردم ارائه شود.
وی از مردم به عنوان اصلی‌ترین سرمایه انقلاب اسلامی یاد و خاطرنشان کرد: مردم ما استحقاق دریافت شایسته‌ترین خدمات را در نهایت تکریم و عزت دارند و در آستانه 40 سالگی انقلاب فرصتی است تا فضای این خدمترسانی بی‌منت و بی‌ادعا به مردم بهتر از هر زمان دیگر فراهم آید.
رئیس شورای هماهنگی و سیاستگذاری احزاب و تشکل‌های انقلاب اسلامی استان اردبیل اصلی‌ترین اساسنامه و مرامنامه احزاب، تشکل‌ها و جریان‌های سیاسی را تلاش برای پیگیری مطالبات مردم و همسوئی و همراهی با آرمان بلند انقلاب اسلامی اعلام کرد و گفت: ما در قالب این شورا سعی کردیم تا با رای دبیران احزاب و گروه‌های متعدد سیاسی، هیئت رئیسه و اعضای آن را انتخاب کنیم تا با وحدت و همگرایی همه جریان‌های سیاسی معتقد به انقلاب اسلامی بتوانیم کارها را به پیش بریم.
خوشبخت از وحدت به عنوان عنصر گمشده جریانات سیاسی کشور یاد کرد و افزود: جریان‌های سیاسی و تشکل‌های متعدد باید با هدف خدمت به مردم و پیشرفت و توسعه و بالندگی کشور در میدان‌های مختلف حضور یابند تا با بهره‌گیری از فضای متفکرانه و اندیشمندانه بتوان کارها را در کشور به پیش برده و سروسامان داد.
وی وجود سلایق متنوع و نگاه‌های واقع‌بینانه را در پیشبرد اهداف و رسیدن به اصل و کنه تحولات و اصالت جریان‌های سیاسی یادآور شد و بیان کرد: در کنار حفظ استقلال این تشکل‌ها در یک موضع‌گیری مشترک یکدست و متحد تلاش می‌کنند تا اهداف معین شده را به جد پیگیری کنند.
رئیس جمعیت رهپویان استان اردبیل ادامه داد: در این شورا احزابی همچون موتلفه، جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، جامعه اسلامی کارگران، حزب عدالت‌طلبان، کانون دانشگاهیان، جامعه مهندسان، جمعیت ایثارگران، رهپویان، پایداری، ایستادگی و ... گرد هم آمدند تا این شورای هماهنگی را به شکل متحد و منسجم فعال کنند.
خوشبخت تصریح کرد: همه تشکل‌های سیاسی با اعتقاد به اصول قانون اساسی مبانی انقلاب اسلامی و اصل مترقی ولایت فقیه می‌توانند در قالب این شورا فعالیت کرده و برای سال اول ترکیب هیئت رئیسه این شورا با حضور دبیر، سخنگو و نائب رئیس به فعالیت خود ادامه دهند.
وی اظهار کرد: احزاب و گروه‌های سیاسی در عین استقلال در قالب این شورای هماهنگی تلاش خواهند کرد تا منسجم به فعالیت‌های خود در آستانه انتخابات ادامه دهند هر چند که احزاب و گروه‌های مختلف با سلیقه‌های متنوع فعالیت می‌کنند اما برای انتخابات مجلس شورای اسلامی سعی بر پیگیری اهداف مشترک و مبانی مدنظر را داریم.
رئیس شورای هماهنگی و سیاستگذاری احزاب و تشکل‌های انقلاب اسلامی استان اردبیل خاطرنشان کرد: تلاش خواهیم کرد تا این شورا نه به صورت مقطعی بلکه مدام و مستمر به فعالیت خود ادامه داده و در حقیقت با همراهی مردم به بهترین انتخاب از بین خیرالموجودین بر پایه همفکری و تعامل کمک کرده و فضای همگرایی را به وجود آورد.
خوشبخت گفت: با پرهیز از نگاه قومی، قبیله‌ای و جناحی باید افراد شایسته را راهی مناصب حساس و تاثیرگذار همچون مجلس کنیم و باید به این واقعیت تلخ اذعان کنیم که اردبیل در پرورش و تربیت سناتور از سایر استان‌ها عقب افتاده و اغلب سعی شده تا نماینده یکبار مصرف راهی مجلس کنیم در حالی که باید به سمتی برویم تا افراد لایق و شایسته چندین مرحله در مجلس حضور یابند.
وی در مورد معرفی کاندیداها و توجه به نیروهای زبده و گاه جوان برای حضور در جایگاه مجلس تصریح کرد: در موقع خود اتاق فکر کاندیداها را از بین افراد معرفی شده انتخاب کرده و اعلام می‌کند تا عموم مردم در جریان بهترین و شایسته‌ترین نیروها قرار گیرند.
رئیس شورای هماهنگی و سیاستگذاری احزاب و تشکل‌های انقلاب اسلامی استان اردبیل ضرورت پرهیز از فعالیت فصلی و موسمی تشکل‌ها و احزاب سیاسی را یادآور شد و بیان کرد: این عیب است که احزاب تنها در زمان انتخابات فعالیت کنند در حالی که باید این فعالیت‌ها در طول سال و با محوریت پیگیری مطالبات مردم انجام شده و به دور از نگاه‌های مقطعی شایستگان و نخبگان در راس امور قرار گیرند.
خوشبخت افزود: فعالیت ما به هیج وجه با فعالیت مجموعه جمنا در تعارض نخواهد بود بلکه سعی داریم با محوریت تشکل‌ها و احزاب مختلف این شورا تصمیم‌گیری‌های جامع و کامل را اطلاع‌رسانی کند تا مردم در جریان روند کارها و بهبود اقدامات قرار گیرند.
وی ماموریت اصلی این شورا را توجه به مطالبه‌گری از مدیران استانی و نمایندگان مجلس اعلام کرد و افزود: ما حتی بعد از انتخابات مجلس این مجموعه را حفظ و پیگیر خواسته‌های مردم خواهیم بود و تلاش می‌کنیم تا با میدان دادن به جوانان در کنار بهره‌گیری از تجارب افراد باسابقه و آزمون پس داده بتوان در عرصه مدیریت کشور به کارهای خطیر و ارزشمند دست زد.
رئیس شورای هماهنگی و سیاستگذاری احزاب و تشکل‌های انقلاب اسلامی استان اردبیل توصیه مقم معظم رهبری را در اعتماد به جوانان و تکیه بر شور و نشاط آنها یادآور شد و بیان کرد: این شورا تلاش خواهد کرد تا پیگیر مطالبات مردم و زبان گویای آنها باشد تا به دور از نگاه ویرانگرر و تخریبی و حتی پرهیز از تخریب دولت بتواند واقعیت‌ها را براساس خواسته‌های مردم بیان کرده و پیگیر به سرانجام رساندن این مطالبات باشد.
خوشبخت در پایان خاطرنشان کرد: ما تا زمانی که نتوانیم از نظرات سازنده نخبگان استفاده کرده و بر محور گفتمان انقلاب اسلامی کارها را به پیش نبریم در هیچ مرحله‌ای از پیشرفت و آبادانی کشور موفق نبوده و نمی‌توانیم به مقصد نهایی دست پیدا کنیم.
انتهای پیام

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

رنجی که از چشم مسوولان پوشیده مانده است

سرمایه گذاران نیازمند کارت بازرگانی در آذربایجان غربی حمایت شوند

بانک‌ها اهتمام بیشتری برای حمایت از واحدهای تولیدی داشته‌باشند

820 فقره آتش سوزی در ارومیه رخ داده است

تغییر رنگ دریاچه ارومیه به دلیل رفع نسبی شوری آب است

قاچاقچی یورو در آذربایجان‌غربی 720میلیون ریال جریمه شد

مرمت مجموعه جهانی تخت سلیمان تکاب با همکاری هئیت آلمانی

کنفرانس شیمی آلی ایران در ارومیه آغاز بکار کرد

7 کتابخانه سیار روستایی در آذربایجان غربی راه اندازی می شود

60 میلیون مترمکعب پساب تصفیه شده به دریاچه ارومیه رهاسازی شد

بهره برداری از طرح های آبرسانی به 49 روستای آذربایجان غربی

رزمایش بزرگ غدیر در شمالغرب کشور برگزار شد

ویژه برنامه ادبی مشترک ایران و ترکیه برگزار شد

آمریکا و اسرائیل به دنبال آتش‌افکنی در منطقه خاورمیانه هستند

راه اندازی انجمن دفاع از قربانیان تروریسم در آذربایجان غربی

ورزشگاه 15 هزارنفری 15 ساله شد/وعده هایی که تکرار می شوند

«احلی من العسل» بیانگر و مروج حقیقت ادب در صحنه کربلا است

1430 روستای آذربایجان غربی از آموزشهای مهارتی بهره مند شدند

صهیونیسم بین الملل و آمریکا بانیان اصلی تروریسم در خاورمیانه هستند

اطلاع رسانی درباره قربانیان ترور، خط مقدم اصحاب رسانه در مقابله با تروریسم است

انجمن دفاع از قربانیان ترور گلستان افتتاح شد

صهیونیسم عامل و مشوق تروریسم در جهان است

اخلاق علوی نیاز اصلی تمام بخش‌های مدیریتی کشور است

نقده میزبان دومین دوره المپیاد هاکی کشور شد

توسعه کشاورزی تکاب 1813میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد

وزش باد شدید پدیده غالب هوای آذربایجان غربی است

مجموعه تخت سلیمان تکاب راه مناسب ندارد/ انباشت زباله در اثر جهانی

استاندار آذربایجان شرقی بر نگرش جامعه به فضاهای شهری و ادغام کاربردی سنت و مدرنیته در شهرسازی تأکید ...

50 هزار مترمربع به فضاهای ورزشی آذربایجان غربی افزوده می شود

توسعه فضاهای ورزشی در مناطق کم برخوردار آذربایجان غربی

ورزشگاه 15 هزار نفری ارومیه آماده افتتاح شد

برگزاری اجلاسیه 79 شهید پیشمرگه کرد در مهاباد

کمیته شهرستانی کنگره ملی 12هزار شهید آذربایجان غربی در مهاباد تشکیل شد

175 نفر در آذربایجان‌غربی شهید ترور هستند

دکتر امیر محبیان: باز کردن گره از مشکلات مردم بر پیروزی اصولگرایان در انتخابات اولویت دارد

تکمیل نشدن «جاده اهر-تبریز» از موانع پیشرفت در منطقه ارسباران است

واقعه غدیرخم ولایت حضرت علی(ع) را تثبیت کرد

آیین عمامه‌گذاری طلاب در قم برگزار شد

مبلغان دینی پیام غدیر را در جامعه تبیین کنند

بهره‌برداری از 15 باب مسکن مددجویی در پلدشت

بیش از 650 گروه جهادی در آذربایجان‌غربی فعالیت می‌کند

نمایشگاه امر به معروف و نهی از منکر در ارومیه برپا می شود

فریضه امر به معروف و نهی ازمنکر احیا شود/ضرورت برگزاری کلاس اخلاق

استانداران ارزروم ترکیه و آذربایجان غربی راههای گسترش همکاری را بررسی کردند

هفته فرهنگی آذربایجان‌غربی آبان امسال در ارزروم برگزار می‌شود

برخورد با بی حجابی نیازمند ترویج شیوه های درست احکام اسلامی است

جشنواره رسانه‌ای ابوذر در آذربایجان غربی برگزار می‌شود

پرده خوانی عیدغدیر توسط گروه های جهادی/ برپایی150 ایستگاه صلواتی

پرده خوانی عیدغدیر توسط گروههای جهادی/ برپایی150ایستگاه صلواتی

300 روحانی دهه امامت به مناطق مختلف آذربایجان غربی اعزام شدند