پیام آذری

آخرين مطالب

دعوت علما از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی 13 آبان سياسي

دعوت علما از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی 13 آبان

  بزرگنمايي:

پیام آذری - ارومیه- علمای اهل تسنن و تشیع آذربایجان غربی حضور پرشور مردم در راهپیمایی 13 آبان را نماد وفاداری و پایبندی ملت ایران به نظام و انقلاب دانستند و از اقشار مختلف مردم برای حضور گسترده در این آیین دعوت کردند.
به گزارش ایرنا 13 آبان یادآور غیرت و شجاعت ملت ایران به ویژه دانش آموزان و‌ دانشجویان در برابر استکبار جهانی و در راس آن آمریکاست و دشمنان انقلاب از مدت ها قبل برای حضور نیافتن مردم در این راهپیمایی برنامه ریزی کرده اند.
دیدن خیابان های خالی از حضور مردم و نشنیدن شعار مرگ بر آمریکا آرزوی دیرینه آنان است اما هرسال این آرزو به ناامیدی تبدیل می شود.
امسال دشمنان با اجرای دور جدید تحریم ها علیه ایران اسلامی بار دیگر این تصور را کرده اند که شاید ملت ایران از فشارهای اقتصادی به ستوه بیایند و دیگر در راهپیمایی شرکت نکنند ولی این خواب آنان این بار نیز تعبیر نخواهد شد و مردم ایران شرکت در این راهپیمایی را وظیفه اصلی خود می دانند و معتقدند پرشورتر از هرسال باید شعار مرگ بر آمریکا سر دهند.
** امام جمعه اهل سنت ارومیه شرکت در راهپیمایی 13 آبان امسال را ضروری دانست و گفت: راهپیمایی 13 آبان در سال جاری باید متفاوت تر از سال های قبل برگزار شود و مردم اقتدار و اتحاد خود را به نمایش بگذارند.
ملا عبدالقادر بیضاوی ادامه داد: با توجه به اعمال تحریم های جدید از سوی آمریکا علیه ایران اسلامی ضروری است تا راهپیمایی این روز باشکوه بیشتری برگزار شود و جهانیان بدانند که ملت ایران هراسی از تحریم ها ندارد و همچنان پشتیبان انقلاب و نظام است.
** امام جمعه پیرانشهر بیان کرد: آمریکا از اول انقلاب تاکنون کشورمان را آماج تحریم های خود قرار داده و این بار نیز تحریم‌های خود را با هدف ناامید کردن مردم مضاعف کرده است؛ بر همین اساس حضور پرشور مردم در راهپیمایی نقشه های آنان را خنثی می کند و پایبندی ملت ایران به انقلاب و نظام را نشان می دهد.
ماموستا مصطفی محمودی ادامه داد: آمریکا به فرموده امام راحل شیطان بزرگ است واین بار تحریم های خود را مضاعف کرده است تا باعث نابودی نظام اسلامی شود ولی نتیجه معکوس خواهد گرفت.
** امام جمعه سردشت نیز به حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 13 آبان امسال تاکید کرد و ‌گفت: اعمال انواع تحریم ها و افزایش آنها علیه کشورمان ما را مکلف می کند تا در صف های به هم پیوسته قدرت خود را نشان دهیم.
ماموستا محمد واوی گفت: ملت ایران وضعیت اقتصادی موجود را حاصل فتنه های دشمنان می دانند و ‌همچنان در کنار دولت و‌ نظام اسلامی خواهند ماند و این وفاداری خود را با حضور گسترده در راهپیمایی باشکوه 13 آبان نشان خواهند داد.
** امام جمعه موقت مهاباد نیز حضور در راهپیمایی 13 آبان را از واجبات دینی عنوان کرد و گفت: از تمام اقشار مختلف مردم انتظار می رود در این راهپیمایی عظیم ضد استکباری حضور یابند.
ماموستا یحیی اسماعیلی، ایستادگی ملت ایران در برابر ترفتدهای استکبار‌ را نخستین پیام این راهپیمایی عنوان کرد و ‌افزود: حفظ اتحاد و وحدت کلمه در برابر دشمنان دومین پیام این حضور پرشور خواهد بود.
** نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری هم 13 آبان را نماد مبارزه با آمریکا و استکبار جهانی دانست و افزود: این یوم الله در حقیقت روز اعلام برائت از آمریکاست ‌و همه ساله مردم کشورمان این روز را گرامی می دارند.
آیت الله شیخ جواد مجتهد شبستری ادامه داد: با توجه به دشمنی های آمریکا با ملت ایران و تشدید تحریم ها راهپیمایی 13 آبان باید با شکوه تر از سال های گذشته برگزار شود.
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه آمریکا هنوز ملت ایران را نشناخته، گفت: این ملت 40 سال تحریم را تجربه کرده و از نزدیک دشمنی ها را دیده و بحران ها را پشت سر گذاشته است بنابراین دشمن باید بداند که آزموده را آزمودن خطاست.
آیت الله شبستری ادامه داد: حضور پرشور در راهپیمایی13 آبان ثابت خواهد کرد این ملت با استقامت تمام بحران ها را پشت سر خواهد گذاشت و ملتی نیست که در برابر آمریکا تسلیم شود.
وی به پیام این راهپیمایی اشاره کرد و گفت: شکوه حضور مردم نشان خواهد داد این مردم تسلیم زور نمی شوند و‌ به عهد خود با شهدا، امام راحل و مقام معظم رهبری وفادار هستند و مسوولان باید قدردان این ملت باشند.
** رییس دفتر آیت الله جوادی آملی در آذربایجان غربی به حضور پرشور مردم در راهپیمایی 13 آبان تاکید کرد و گفت: با توجه به مواضع جدید آمریکا و تحریم های مضاعف علیه کشورمان، ضروری است تا این روز تاریخی باشکوه بیشتری برگزار شود.
حجت الاسلام سید محمد فخری ادامه داد: تحریم ها علیه کشورمان از همان اوایل پیروزی انقلاب اعمال شده و این بار نیز به شکل دیگری اعمال می شود ولی ملت ایران هرگز از این تحریم ها نخواهند هراسید.
وی افزود: حضور پرشور مردم در این روز تاریخی موحب یاس دشمنان شده و به استکبار جهانی نشان خواهد داد که ملت ایران همچنان به عهد خود با انقلاب و نظام پایبند هستند و‌ از آرمان های انقلاب دست نخواهند کشید.
حجت الاسلام فخری ادامه داد: همچنین این حضور نماد وفاداری ملت ایران به رهبر معظم انقلاب و فرامین ایشان است.
** رییس نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت آذربایجان غربی نیز افزود: امسال شاهد تحریم های نفتی و تحریم های جدیدی از سوی آمریکا هستیم و بر همین اساس حضور در راهپیمایی 13 آبان باید پرشورتر از سال های گذشته باشد.
حجت الاسلام عسگر فعال آذر ادامه داد: حضور باشکوه دراین روز پیام شادی و امیدواری برای دوستان و ملت های مظلوم خواهد داشت.
** مدیرحوزه های علمیه آذربایجان غربی هم گفت: 13 آبان در حقیقت ندا به مبارزه با استکبار و نماد استکبارستیزی بوده و ضروری است در این روز اقشار مختلف مردم به صحنه بیایند و نقشه های دشمنان را خنثی کنند.
حجت الاسلام صفدر محمدی ادامه داد: همانگونه که آمریکا با تمام توان به میدان آمده تا این انقلاب را نابود کند، ضروری است با تمام قدرت در این روز حضور یابیم.
وی ‌افزود: 13 آبان در حقیقت نمایش قدرت ملت ایران است و به دنیا ثابت می کند که تحریم ها ذره ای از اراده ملت ایران و وفاداری به انقلاب و نظام را کم نمی کند.
به گزارش ایرنا 13 آبان یادآور سه رویداد تاریخی شامل تبعید امام راحل به ترکیه، قتل عام دانش آموزان مبارز و تسخیر لانه جاسوسی آمریکاست؛ این روز در تقویم جمهوری اسلامی ایران روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است.
3072/8135
نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

از مردم حلالیت می‌خواهم/ همه توانم را برای خدمت به مردم استان به کار گرفتم

دعوت مشترک استاندار و نماینده ولی فقیه در استان از مردم برای استقبال از رییس جمهوری اسلامی

عضویت کتابخانه های عمومی آذربایجان غربی به 56 هزار نفر رسید

حادثه رانندگی در اتوبان تبریز- زنجان 7 کشته درپی داشت

کلید حل مشکلات اقتصادی در دست آمریکا و اروپا نیست

سقوط قیمت نفت شدت گرفت

6 گزینه برای استانداری آذربایجان شرقی مطرح است

سرپرست بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان غربی منصوب شد

جلسه هماهنگی سفر ریاست محترم جمهوری و افتتاح پروژه راه آهن ارومیه برگزار شد

استاندار آذربایجان غربی درگذشت مدیرعامل و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی را تسلیت گفت

توسل به موضوعات قومیتی و مذهبی عین خیانت به اسلام است

موشک های جبهه مقاومت موفقیت بزرگی برای فلسطینیان بود

کپی مدارک از امور اداری آذربایجان شرقی حذف می شود

بسیج یک ارزش است/ ترامپ نقش تسهیل گر در سقوط آمریکا دارد

استاندار بازنشسته آذربایجان شرقی از مردم استان خداحافظی کرد

اسامی مطرح شده برای تصدی استانداری آذربایجان‌شرقی کذب محض است

تبریز الگوی نبود معتادمتجاهر/خشکی دریاچه ارومیه باعث مهاجرت میشود

وحدت مسلمانان و مقاومت فلسطین باعث نابودی رژیم صهیونیستی می شود

هر کس در مسیر مصالح کلان ملت گام بردارد بسیجی است

امام جمعه بیله سوار: این شهرستان مظلوم مانده است

دشمن جنگ تمام عیار اقتصادی با ایران براه انداخته است

تعطیلی کارخانه نئوپان شایسته بنیاد مستضعفان نیست

مسئولان بر بازار نظارت بیشتری داشته باشند

تکفیر در مکتب پیامبر بی معناست

اتحاد شیعه و سنی در هفته وحدت به جهانیان اعلام می شود

در بیستمین جشنواره شهید رجایی از دستگاههای اجرایی برتر تجلیل شد

"یاسر محمدزاده" به سمت معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری پلدشت منصوب شد

"حمید صداقت پیشه" به عنوان سرپرست بنیاد فرهنگ، هنر و ادب استان منصوب شد

"صابر امینی" به سمت معاون فرماندار چایپاره منصوب شد

"حمید پویامنش" به سمت معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری خوی منصوب شد

"زهرا روحی" به سمت معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ارومیه منصوب شد

خرم: ظریف انقدر تحمل کرد که به سیم آخر زد

مرحله اول سناریوی کاخ سفید شکست خورده است

20هزارمیلیارد ریال برای توسعه پیرانشهر و سردشت هزینه شده است

تمرکززدایی اقتصادی توزیع عادلانه ثروت را موجب می شود

وزرای دولت روحانی چند سال سن دارند؟

هاشمی: شورا از انتصابات شهرداری راضی نیست

آمریکایی‌ها دیگر صاحب نفوذ نیستند

2450 میلیارد تومان برای توسعه آذربایجان غربی در نظر گرفته شد ؛ نقش اصلی مدیران در شرایط فعلی حفظ و ایجاد فرصت های اشتغال است

حضور رییس جمهوری فرصتی مغتنم برای توسعه آذربایجان غربی است

2450 میلیارد تومان برای توسعه آذربایجان غربی در نظر گرفته شد

15 هزار ناظر انتخاباتی در آذربایجان غربی فعالیت می کنند

جلسه هماهنگی سفر رییس جمهوری اسلامی به استان آذربایجان غربی برگزار شد

استانی شدن انتخابات حرکت به سمت تحزب گرایی است

حمایت استاندار آذربایجان غربی از تیم فوتبال 90 ارومیه

رزمایش قطع برق در فرودگاه بین المللی تبریز انجام شد

پرکردن شکاف توسعه‌ای در شهرستان‌ها از رویکردهای اصلی در توزیع اعتبارات است

ایران نگذاشت که آمریکا منطقه را ببلعد

حاشیه های انتخاب «حناچی» به دوره هابیل و قابیل بر می گردد

همسر ترامپ خواستار اخراج معاون جان بولتون از کاخ سفید شد