پیام آذری

آخرين مطالب

نصیرزاده در گفتگو با مهر:

سندسازی نکردیم/ نمی‌دانم ورزشگاه نساجی چطور تایید شده است سياسي

سندسازی نکردیم/ نمی‌دانم ورزشگاه نساجی چطور تایید شده است

  بزرگنمايي:

پیام آذری - مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز با بیان اینکه معاون باشگاه استقلال در بحث بازگشت داریوش شجاعیان متقاعد شده است، گفت: در ارائه مدارک به سازمان لیگ سندسازی نکردیم.

هوشنگ نصیرزاده در گفتگو با خبرنگار مهر ، درباره اینکه باشگاه ماشین سازی نتوانسته است از سوی سازمان لیگ مجوز حرفه ای سازی را بگیرد، گفت: ایرادی که به ما گرفته شده است، مسائل مالی است. ما جزو باشگاه هایی هستیم که سندسازی نکردیم و همه چیز را شفاف به سازمان لیگ اعلام کردیم. بدهکاری آنچنانی برای ماشین سازی وجود ندارد ولی بخشی از این مسائل مالی به پرداخت مالیات ها مربوط است. گزارش های ما به مالیات صحیح و شفاف بوده است و باید این مسائل را حل کنیم.
می توانستیم سندسازی کنیم
وی افزود: اینکه چقدر از اسپانسر گرفته ایم و چقدر هزینه کرده ایم، شفاف به مالیات اعلام شده است. می توانستیم با سندسازی و گفتن اینکه بدهی نداریم، خودمان را راحت کنیم و مجوز ملی خود را تبدیل به مجوز حرفه ای کنیم اما این مجوز در حال حاضر بیشتر به درد تیم هایی می خورد که سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را کسب کرده اند و نیاز است در بازی های آسیایی شرکت کنند. البته آنچیزی که کنفدراسیون فوتبال آسیا از ما خواسته است را تا دو ماه دیگر برطرف می کنیم و می توانیم مجوز حرفه ای را بگیریم.
از سندسازی باشگاه های دیگر خبر ندارم
مدیرعامل باشگاه ماشین سازی در پاسخ به این سئوال که آیا فکر می کند باشگاه های دیگر دست به سندسازی زده اند؟ تاکید کرد: من از این موضوع اطلاعی ندارم. فقط می توانم بگویم ما این کار را نکردیم و شفاف تمام بدهی های خود را اعلام کردیم. با صداقتی که به خرج دادیم در واقع خیال خودمان را راحت کردیم.
تراکتورسازی و ماشین سازی هیچ قرابتی با هم ندارند
نصیرزاده در پاسخ به این سئوال که آیا سازمان لیگ به مالکیت این باشگاه هم ایراد گرفته است؟ تصریح کرد: خیر؛ هیات مدیره ماشین سازی و تراکورسازی جدا است. مگر استقلال و پرسپولیس زیر نظر وزارت ورزش نیستند و هیات مدیره جداگانه ندارند؟ پروانه ثبت ماشین سازی به نام بنده است و پروانه تراکتورسازی به نام آقای زنوزی. هیات مدیره تراکتور و ماشین سازی هم از یکدیگر جدا است و هیچ قرابت سببی و نسبی بین ما نیست.
واکنش به صحبت های جواد نکونام
وی در بخش دیگری از صحبت هایش درباره تساوی هفته گذشته ماشین سازی با نساجی و اعتراض جواد نکونام سرمربی نساجی به سبک بازی ماشین سازی، گفت: ما نباید عدم موفقیت خودمان را به سیستم داوری یا نوع بازی حریف ربط بدهیم. در این مسابقه ما یک توپ هم به تیرک دروازه حریف زدیم. ما حتی با چهار نفر از ذخیره ها بازی می کردیم چون بازیکنان اصلی مصدوم بودند. مطلقا نه بازیکنی داشتیم که زمین بخورد و نه وقت کشی کردیم. حتی مربی ما در رختکن به خاطر اینکه این بازی آسان را از دست داده بودیم و می توانستیم با چند گل بیرون بیاییم سر بازیکنان فریاد زد.
نساجی تقاضای ما را نپذیرفت
مدیرعامل ماشین سازی یادآور شد: ما تنها تیمی بودیم که بعد از صعود نساجی به لیگ برتر به آنها تبریک گفتیم ولی آنها حتی تقاضای ما را برای تغییر ساعت بازی قبول نکردند. با این حال نساجی هر موقع به تبریز آمد و هر تقاضایی داشت، ما می پذیریم.
ورزشگاه شهید وطنی چطور تایید شده است؟
مدیرعامل ماشین سازی ادامه داد: نور ورزشگاه وطنی ایراد دارد و یکی از دروازه ها کاملا تاریک بود. برایم جای سئوال است که سازمان لیگ چطور ورزشگاه شهید وطنی را تایید کرده است. این ورزشگاه برای برگزاری بازی زیر نور مناسب نیست مگر اینکه نورش را تنظیم کنند. وقتی هم این موضوع را مطرح کردیم، پاسخ دادند مالکیت تیم شما با یک تیم دیگر لیگ برتری یکسان است!
هواداران نساجی روی اشتباهات داوری تمرکز نکنند
نصیرزاده خاطرنشان کرد: در این چند سال که در ورزشگاه های فوتبال ایران حاضر شده ام، بعد از تبریز به اندازه هیچ ورزشگاهی مثل وطنی انرژی نگرفتم. آدم در این ورزشگاه احساس لذت می کند ولی به هواداران نساجی هم می گویم اینقدر روی داوری ها و اشتباهات داوران زوم و تمرکز نکنید. اشتباه داوری همیشه به نفع و به ضرر تمام تیم ها هست. اگر این تمرکز روی داوری ها ادامه داشته باشد، کاستی هایی که ممکن است وجود داشته باشد، پشت این مسائل پنهان می شود. البته برطرف کردن مشکل نور ورزشگاه ارتباطی به تیم نساجی ندارد و اگر ما هم انتقادی می کنیم، نساجی نباید جواب بدهد. این موضوع به اداره ورزش و جوانان و هیات فوتبال مرتبط است و آنها باید کاری کنند تا مسابقات به صورت استاندارد زیر نور برگزار شود.
توپ‌های لیگ به سختی دیده می شود
مدیرعامل ماشین سازی گفت: یک نامه هم به فدراسیون فوتبال زدیم. توپ هایی که در لیگ استفاده می شود، نوار قهوه ای و سبز دارد که زیر نور به سختی دیده می شود. ورزشگاه شهید وطنی هم چمن مصنوعی داد که توپ در آن سیاه می شود و در پایان بازی نمی توان توپ را به راحتی دید. در این شرایط، بازی عذاب آور می شود. پیشنهادمان این است که در لیگ و در این شرایط از توپ های دو رنگ استفاده شود.
سازمان لیگ استفاده از موکت را الزامی کند
نصیرزاده همچنین به مشکلی که در تمام ورزشگاه های ایران وجود دارد اشاره کرد و گفت: تمام رختکن ها در ورزشگاه های ایران سرامیک هستند. این باعث زمین خوردن بازیکنانی می شود که «استوک» به پا دارند. چند ماه پیش با مسئولان سازمان لیگ به ایتالیا رفتیم و یکی از نکاتی که توجهمان را جلب کرد همین موضوع بود که تمام رختکن تا محوطه ورود به زمین موکت بود تا بازیکنان زمین نخورند. سازمان لیگ باید تمام باشگاه ها را ملزم کند تا محوطه رختکن به جز سرویس بهداشتی و مسیر ورود به زمین، موکت شود.
حدود 200 میلیون تومان دریافتی داشتیم
مدیرعامل باشگاه ماشین سازی در پاسخ به سئوالی مبنی بر میزان دریافتی این باشگاه از تبلیغات محیطی سازمان لیگ، اظهار کرد: تا الان حدود 100 یا 200 میلیون تومان گرفته ایم. امسال سازمان لیگ زیر بار برخی اسپانسرها که می خواستند جیب خودشان را پر کنند، نرفت. تا هفته پنجم و ششم دو سه تبلیغ وجود داشت ولی الان بیشتر شده است. سازمان لیگ ممکن است نسبت به فصل گذشته پول کمتری بدهد ولی به هر حال مبلغ مدنظر را پرداخت می کند.
معاون باشگاه استقلال درباره شجاعیان متقاعد شد
نصیرزاده در پایان درباره وضعیت پیچیده داریوش شجاعیان و صحبتهای علی خطیر معاون باشگاه استقلال مبنی بر اینکه امکان بازگشت این بازیکن به ماشین سازی وجود ندارد، گفت: ما مشکلات استقلال را درک کرده بودیم ولی تا نیم فصل فرصت داریم. به خاطر مشکلات مالی، شکایتمان از استقلال را در کمیته تعیین وضعیت جدی نگرفتیم. الان مدت هاست که شرایط قرارداد محقق نشده است. من با خود آقای خطیر هم صحبت کردم. یکی از دلایلی که امکان بازگشت بازیکن را فراهم می کند فرم TPO است چون بازیکن قرارداد مالکیتی امضا می کند. معاون باشگاه استقلال هم با صحبتهایم متقاعد شد.
نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

معضل قاچاق معیشت مردم اشنویه را تهدید می کند

نگاه یکسان به مذاهب ضامن بقای وحدت در جامعه است

دستگاه قضا در اعمال قانون در مورد اقشار ضعیف مدارا کند

عملیات اجرایی مجموعه شمس تبریزی در خوی کلنگ زنی شد

6000میلیارد تومان برای احداث سد در آذربایجان غربی هزینه شده است

کاهش قیمت ارز در کشور همچنان ادامه خواهد داشت

راه آهن ارومیه به بهره برداری رسید/160 مسافر راهی مشهد شدند

چالدران در بیسوادی رتبه اول کشور را داراست

برای تکمیل راه آهن ارومیه 580 میلیارد تومان اعتبار هزینه شد

آزمایشگاه مرجع ارومیه افتتاح شد

وزیر بهداشت از بیمارستان تخصصی زنان ارومیه بازدید کرد

احداث نیروگاه سیکل ترکیبی ماکو آغاز شد

احداث خط 40 کیلوولت خوی - ماکو در دستور کار دولت قرار دارد

طرح تعریض و بهسازی محور خوی – قطور- رازی آغاز شد

مدارس خشتی و گلی تا پایان سالتحصیلی برچیده می شود

100 کیلومتر از جاده های مرزی آذربایجان غربی بهسازی شده است

ظریف برای منتقدانش سند رو کرد

تشریح برنامه‌های هفته بسیج در آذربایجان‌شرقی

نماینده مجلس: محرومیت نتیجه توسعه نامتوازن کشور است

یادمان شمس تبریزی در خوی کلنگ زنی شد

راه مبارزه با فساد، شفافیت است

وزیر دادگستری: تبلیغات منفی علیه دولت زیاد است

پزشکیان: حفظ وحدت به اقدام نیاز دارد

نخبگان مناطق با ارایه راهکار دولت را یاری کنند

سفر هیات دولت به آذربایجان غربی در هفته وحدت افتخارآمیز است

عدالت در توزیع اعتبارات ستاد احیای دریاچه ارومیه رعایت شود

گفتمان سازی ملی در خانه احزاب

همکاری‌های تجاری تبریز و آنتالیا گسترش می‌یابد/ فعالیت42 شرکت ترک در استان

ضرورت حل اورژانسی بحران آب در خوی/دریاچه ارومیه احیا شود

ملت ایران پاسخ آمریکا را در 22 بهمن خواهد داد

4 طرح پرورش ماهی در آذربایجان غربی به بهره برداری می رسد

احداث20 طرح آبخیزداری در آذربایجان غربی آغاز می شود

حضور هیئت دولت باید زمینه ساز حل مشکلات آذربایجان غربی باشد

اگر اقدامات دولت نبود الان دریاچه ارومیه یک قطره آب هم نداشت!

بیمارستان 220 تختخوابی خوی افتتاح شد

طرح توسعه بهره برداری از رودخانه ارس افتتاح شد

4000 میلیارد ریال برای خط ریلی مهاباد تا ارومیه هزینه شد

طرح کنترل ومهار آبهای مرزی آذربایجان غربی سال آینده افتتاح می شود

یکسان سازی دینی و قومی محکوم به شکست است

پروژه سردخانه برفاوی قندیل پیرانشهر افتتاح شد

دور بعدی مذاکرات روسیه، ترکیه و ایران درباره سوریه از 7 آذر برگزار می‌شود

دولت از سرمایه گذاری بخش خصوصی در بیله سوار حمایت می کند

جمهوری اسلامی ایران در انزوای سیاسی و بن‌بست گیر نکرده است

روحانی: اجازه نمی دهیم مردم دچار مشکل شوند

رویکرد دولت استفاده از اقوام و مذاهب در مناصب مختلف است

وزیر دادگستری به گلزار شهدای نقده ادای احترام کرد

بیمارستان 220 تختخوابی امام خمینی (ره) خوی افتتاح شد

مشکلات مردم به اطلاع رییس جمهوری رسیده است

یونسی: هیچ زبان و قومی در ایران بر دیگری ارجحیت ندارد

چالدران نیازمند توجه ویژه دولت تدبیر و امید است